Aktualny czas: 25.11.2017, 13:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
CC5: wspomnienia, spostrzeżenia, wynurzenia.
Autor Wiadomość
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rainbow CC5: wspomnienia, spostrzeżenia, wynurzenia.
Ha!
To ja zacznę, bo NIE MAM CZASU NA GIERKI.

Było cudownie!

Naprawdę wspaniale poznać tyle znanych tylko przez internet mordeczek i trochę się z nimi narąbać (:
Przez to, że tylko weekend, nie miałam motywacji żeby się mocno udzielać w konkursach. Następnym razem się poprawię. Ale świetną zabawą było również oglądanie, szczególnie scenki i cosplay (Hoti Heart )

Wielkie podziękowania i szacun dla okiren za udostępnienie wypaśnej miejscówki! Mam nadzieję, że rodzinka nie będzie musiała się łapać za głowę po wyjeździe ostatków nakama (:

Poza tym:
-dziękuję testerom programu "Gotuj z Chlorem i trochę z Radziem", którzy raczyli zauważać, że kasza z cukinią i pomidorami była smaczna XD (Przepis już za chwilę w "Nakamowych eksperymentach kuchennych")
-dziękuję też wszystkim, którzy chcieli tańcować Heart i uczyć się nowego tańca Heart to było cudowne (:
A tak bardziej szczegółowo to się boję, że kogoś pominę, więc może później. Kocham was wszystkich.
Szczególnie [Obrazek: kocham_soge_s.jpg]

Ps. Kto to do cholery jest Kot Kazimierz XD ? (zapomniałam zapytać na CC bo zobaczyłam TO jak szłam spać d; schowałam do torby i zapomniawszy)

[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2014 11:38 przez Chlor. Powód: Poprawiona ortografia)
30.07.2014 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,265
RE: CC5: wspomnienia, spostrzeżenia, wynurzenia.
Gorąco dziękuję wszystkim nakama za wspaniały zjazd. Było jak zwykle rewelacyjne. Szczególne podziękowania składam:
- Okiren, za udostępnienie działki, czym umożliwiłaś odbycie się tego wszystkiego, jak i za bycie wspaniałą osobą, czym uprzyjemniałaś nam pobyt
- Najuchowi, za bycie człowiekiem o milionie talentów, bardem, szefem kuchni, konferansjerem, jak również wspaniałym partnerem do rozmów, oraz za zasłużone zwycięstwo w wiedzówce
- Radziowi, za bycie Miłym Radziem, wspólne przerzucanie się cytatami, wiele godzin wspólnej zabawy i za to, że poprawiasz samopoczucie samą swoją obecnością
- Szczeremu, za wspólne poranne herbatki, wysokie miejsce na podium w konkursie cosplayowym, oraz za wspólne wspominanie dawnych czasów
- Eikichiemu, za zorganizowanie najlepszej sesji RPG wszechczasów, za wspólne rozmowy oraz organizację trupiarnianych śniadań nawet nie mając Trupiarni
- Orziemu, Biri i Hime, za towarzystwo w podróży, czym pozwoliliście już wcześniej poczuć ducha nakama i uczynić oczekiwanie na dotarcie na miejsce mniej uciążliwym
- Chlor, za umożliwienie ukończenia mojego celu spotkania w realu wszystkich towarzyszy z Soge, za wiernego ducha załogi, dzielenie się jedzeniem, oraz za nauczenie nas nowego tańca
- Rybce, za bycie ukochaną siostrą, użyczenie auta do wożenia nakama, oraz za ogarnianie wszystkiego mimo zdartego gardła
- Goci, za to, że udało Ci się w końcu do nas dotrzeć, oraz za oszczędzenie mojego marnego żywota
- Skibie, za wspólne ogarnianie konkursów
- Wochowi, za to, że pewien kwas nie stanął nam na przeszkodzie do zostania kumplami, za wszechogarniający entuzjazm i za zostanie królem bejów
- Fairy, za to, że zdecydowałaś się przybyć na CrewCon, oraz że wypadek nie stanął Ci na drodzę do wspólnej zabawy z nakama
- Sławkowi, za branie na luzie pocisków międzyzałogowych, wspólne rozmowy oraz za zwycięstwo w tegorocznej edycji ogólnej klasyfikacji
- Nakowi, za bycie ucieleśnieniem dobrej zabawy, oraz za rajdową podwózkę na dworzec
- Hoti, za mistrzowski cosplay jednej z moich ulubionych postaci
- Szajbce, za bycie najbardziej rozczulającym nakama
- Paksiowi, za wspólne rozmowy, oraz za kryształowego Onixa
- Golbatowi, za wturliwanie się na mnie każdej nocy
- Xatonowi i Fusziemu, za zostanie pożegnanymi w iście sogeńskim stylu

Oraz wszystkim innym nakama, z którymi wspaniale spędziłem czas, choć nie tyle, ile bym chciał. Dzięki za te wspaniałe chwile i nara, FRAJERZY!

[Obrazek: vYg1BTA.png]
31.07.2014 16:43
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Również chciałbym podziękować wszystkim Nakama za cudowny zjazd, za wszystkie uśmiechy i smutki jakie razem przeszliśmy w tym roku! Szczególna dedykacja dla:

- Okiś :3, za udostępnienie swojej działki, bez której nie mielibyśmy się gdzie podziać. Za rozmowy, śmiechy, ciepłe wygazowane piwo, które smakowalo jak nigdy, spacer na grzyby i prezenciochy z Kanadowa <3
- Eykiss aka Oko, za możliwość bezproblemowego przyjazdu na miejsce, a takżę bezpiecznego i komfortowego powrotu do domu. Za niecałkiem prawdziwego siniaka, trochę suchych zartów, i za dużo smiechu.
- Chlolololor~~ za to, że przyjechała! Za to, że była zawsze roześmiana, a także za wspaniałe skręcanie papierosów. Bez Ciebie każdy skręcony teraz papieros będzie miał inny smak. Za tańce, chulanki swawole i przytulania co nie miara.
- Rudzisz - Za to, że wreszcie Cię poznałem, za możliwość oglądania wyczynów z teodorem na drinki XD za nagranie mojej i naja scenki, za rozmowy, za drugą najlepszą przytulającą i to, że "Nakama Kuźwa" zwiedzi świat Smile
- Rybce, za to, że udostepniała samochód, chciało jej się jeździć z rannymi tego CC, wspaniałą organizację, mimo zdartego gardła, za teodora na drinki, kolejną głupawkę i konkurs kur*a!
- Najuchowi, za umuzykalnienie tego padołu, za freestyle, za ogniskowanie, za lekkie jaranie, przepysznego schabowego w dobrym towarzystwie, wiele poztywnych rozmów, wspaniałą scenkę i artystyczny przerywnik cospleyowy.
- Królowi frajerów Radziowi, za wiele rozmów, tych pozytywnych i tych negatywnych, za podtrzymanie na duchu, bycie frajerem tego przedstawienia, sprowadzanie uśmiechów na te już roześmiane twarze i za bycie kompanem w przywitaniu Goci.
-Szczeremu, za najlepszą rozmowę na tym CC! I za najlepsze zaskoczenie w ostatni dzień XD
-Eikicziemu, za świetne nerdzenie o One Piece, za te chore teorie, za ten śmiech i żarty, potyczki w Banga i podpisywanie nakamowego patyka, dbaj o niego!
- Nakowi za bycie największym bejem, mimo, że za biednym by nim być. Za to, że nic się nie zmieniasz i nadal mimo chęci rozśmieszasz wszystkich, cokolwiek zrobisz. Za tańce i bitwy słowne, a także te rękoczyny.
- Sławkowi, za mury betony, Twoje teksty uziemiały mnie w tym roku, dzięki Tobie nigdy nie zapomnę tego ogniska xd
-Wochowi za kilka poważnych rozmów, niepsożyte siły, duzo energii, tytułu NAJWIĘKSZEGO BEJA NA CC! Gratulacje Big Grin
-Grigorijowi, za te rozmowy o Hearthstonie, za powtarzanie do usranej śmierci tekstów z filmów i bardzo przyjemną poranną rozmowę! Także, za genialny format wiedzówki!
-Kasztanienowi, za ogarnianie fotek z całego CC i za to, że dodasz je jak najprędzej Big Grin No i za drugie miejsce w brudnym konkursie.
-Paksiowi za partie bagnów i za wspaniałego rywala w Krukonie. Z Tobą mogę być drugi.
-Karo, za bycie moją żoną i to, żę przyjechałaś wreszcie na CC Big Grin
- Xatonowi i Golbatowi za pomoc w konkursach, bez was drugie miejsce by nie powstało!
-Orziemu za świetnego Whose Line'a
-Gatanie, za wrzucanie mnie do więzienia -_- xd
Całej organizacji konkursów, i CC gdyż bez was nie byloby tej całej zabawy!

Pozostałych nakama przepraszam, mam nadzieję, że za rok będę mógl was tu też tak wpisać jak pozostałych!
Trzymajcie się ciepło
BEJE.

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2014 18:06 przez fuszioms. Powód: Poprawiona ortografia)
31.07.2014 18:05
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Kolejny Crewcon i kolejna fala wspomnień, które mam nadzieję na długo pozostaną w mej pamięci. Nie będę się rozwodził, bo pisać o tej imprezie można by długo, ale postanowiłem, że kilka słów skrobnę. Tak ku lepszej pamięci. Nie będę wymieniał wszystkich, nie będę dziękował każdemu po kolei, napiszę tylko takie swoje ogólne spostrzeżenia.

Sam początek już był dość ciekawy, bowiem mieliśmy z Hoti i Chlor obawy, czy znajdziemy właściwe miejsce. Samo kierowanie Chlor wyczytując z kartki którędy dalej było bardzo ciekawym przeżyciem. Sama podróż bardzo miła, fajnie się żartowało czy gawędziło. A no i pysznie z jej strony, że mogłem zjeść kurki w sosie śmietankowym jeszcze przed podróżą, dzięki czemu nie byłem już taki głodny. Wyprawa po sklepie i cofanie się a to po sok, a to po chleb, a najlepsze szukanie czerwonego wytrawnego wina dla Fairy. Ja abstynent, Chlor jak to mówiła albo ciąża albo karmienie piersią, więc też nie bardzo wiedziała, co doradzić. Fairy to wie, kogo o takie rzeczy wysyłaćxd

Bardzo podobała mi się konwencja Thriller Bark. Co godne uwagi temat w żadnym wypadku nie był "przyszyty", ale oddawał go niemal każdy konkurs, co idzie bardzo dla pochwałę zwłaszcza dla Griga za wprowadzenia fabularne. Zabawa w zombie, czy uczta u Hockbaka to było toxd Podobały mi się też bardzo scenki jakie razem odgrywaliśmy. Ja od tego wiadra mam siniaka, ale czego się nie robi, by wcielić się w Wapolaxd Tylko te peciory trochę jechałyxd Czy scenka z Hancock, kurczę, jaka rolę sobie Hoti wybrała, ale bez jaj, ma taki charakterek, że nie zdziwiłbym się, jakby i wieża się ugiełaxd No i mózg rozjebany przy Jinbe zmieniającym się w domek Muminkówxd
Skoro już o przebieraniu mowa cosplay w tym roku mnie zaskoczył poziomem. Bardzo mnie dziwi, że Franky zdobył tak mało głósów, bo zarówno pomysł na wykonanie jak sama scenka była bardzo dobrze zrealizowana i cóż, uśmiałem się. Choć oczywiście największe wrażenie zrobiła na mnie moja ukochana w stroju Buggy'ego~ Scenka z nochalem czy uciekaniem przez marynarka była w porządku i w sumie nie sądziłem, że Hoti coś przygotowała, ale scenka jak Paxiemu leje tam colę do brzucha... ekstra sprawaxd Chyba większym zaskoczeniem była tylko Merry od Eihnarenxd Też bardzo fajnie wykonane.
Ale i gratki należą się pozostałym uczestnikom jak Gatance, Chinchi czy Biri, które choć może nie włożyły tyle pracy w przygotowanie stroju co powyżsi uczestnicy, to jednak zdecydowały się wystąpić, coś przygotować, coś pokazać i dzięki temu, było więcej zabawySmile

Bardzo miłym, integracyjnym miejscem była kuchnia, gdzie nie tylko robiło się papu czy piło herbatkę ale co chyba najistotniejsze, bardzo miło gawędziło. Czy rechotało w moim przypadku niejednokrotnie. Szczególnie zapadły mi w pamięć rozmowy jak był Xard, Eihnaren i Szczery o "mobilności" z czego mocno ryłem, czy rozmowy poważniejsze z udziałem Mono. Właściwie w kuchni bardzo miło się siedziało i nie sposób pamięć każdej rozmowy, ale trudno nie wspomnieć o partyjeczce z Szczerym, Fairy i Nami w Ankmorka. Ach to podpierniczenie domku Nami i zburzenie kilku innychxd

Przyznam też iż rad jestem, że ta konsolówka trochę wypaliła. Momentami przy konsoli siedziało naprawdę nie małe gronoxd Szkoda, że nie było dźwięku, ale mówi się trudno. Miałem fajne partyjeczki z Slawo w mortala czy W DoA, no i zaskoczył mnie Najuch. Wiedziałem, że chce pograć w Tekkena, ale był naprawdę zatwardziałym i zapalonym graczem. Inni mogliby brać z niego przykładxd No i trzymam za słowo, że za rok te faity będą bardziej wyrównane, choć naprawdę nie było źle.

Skoro już tak zahaczyłem o gry, bardzo, ale to bardzo dziękuję za "premierę crewconu", która miałą miejsce i moim graczom: Slawo, Orzi, Golbat, Hoti. Szkoda, że zniechęciłem przydługim tłumaczeniem gry Rudzisz. Nie mała tez była widownia. Naprawdę dziękuję za zainteresowanie. Właściwie tłumaczyłem bardzo zawile, bo trema we mnie wzbierała jak widziałem kolejne osoby, które przychodziły popatrzećxd Żałuję, że gra nie wyglądała tak, jak pod koniec czerwca to sobie wyobrażałem, miejmy nadzieję, że jednak prace graficzne ruszą i gra jeszcze będzie cieszyła oczy swym wykonaniem. Mam nadzieję również, że gracze się dobrze bawili, bo to jest właściwie najważniejsze,e postaram się bardziej ułatwić tę grę, by wprowadzenie nowej osoby w nią było łatwiejsze i nie było tyle rzeczy do tłumaczenia.

Jeszcze bardziej dziękuję Paxowi, Orziemu i Xatonowi za to, że zdecydowali się, a raczej sami zaproponowali (ja chyba jaj nie mam) żeby przetestować w praktyce moją własną planszówkę snailsy. Gra nie ustrzegła się poważnych błędów, co Orzi mi właściwie wytknął w dość bezpośredni sposób, ale pomyślcie, że dzięki tej jednej rozgrywce, te błędy zostaną wyeliminowane i gra będzie przyjemniejsza. Ale przyznam, że tu to w ogóle byłem bardzo spięty. Crewcon to crewcon a to, miałem wrażenie, że każę ludziom grać w jakieś niedopracowane gówno... Co z tego, że to krwawica, nad którą siedziałem już dziesiątki godzin. Także bardzo jestem hepi, że te grę odpaliliśmy, za ciekawą bitwę wyrównaną niemal do samego końca, oraz za wszelkie uwagi podczas gry, które pozwolą mi wyeliminować niektóre błędy.

Właściwie było dużo miejsc, gdzie można było sobie posiedzieć z nakama. Również ognisko, szkoda, że mimo licznych prób nie udało się zorganizować ani jednej mafii, ale rekompensowały mi to bardzo liczne w tym roku śpiewy, czy to przy gitarce czy po prostu szamana, szanty, których brakowało mi od 1 CC. Wiele utworów nie znałem, ale i tak to było to, czego potrzebowałem. Śpiewania przy ognisku. Miło tez było śpiewać pokemony z Eikiczim na ultrastarzexd Czy Gumisie, szkoda, że nie było Szamana, ale zbojkotowaliśmy i zaśpiewaliśmy bez podkładu, tylko Golbat trochę skróciłxd Ach to są obowiązkowe punkty programuxd Tu też fajnie śpiewało mi się openingi, endingi OP z Fairy czy ostatniego dnia z Okiren.
Karaokre na CC to zacny pomysł byłxd

W pamięci zapadnie mi także trip z Wochem. Szczera rozmowa, której chyba obaj potrzebowaliśmy. Nie miałem komu tego powiedzieć (właściwie miałem nikomu nie mówić), ale potrzebowałem po prostu. I choć może to zdawać się mogą trywialne "problemy", wcale nie odczułem, by przez mojego rozmówcę były one zbywane i traktowane po macoszemu. Także wielkie dzięki bro, za tę rozmowę. W sumie nie tylko tę, ale ta najbardziej zapadła mi w pamięci.

Jak zwykle na CC odbyły się także kalambury. Podziwiam wytrwałość Wocha, bo jedno hasło z tymi ciżemkami chyba pokazywał 10 minut przeszło. Ogólnie mam wrażenie, że gra byłaby zacniejsza, gdyby nie było takich sromów a bardziej takie hasła jak dałem ja: Szajbiasta szajbkaxd

Ku mojej uciesze odbyły się też tańce belgijki i tańce irlandzkie. Szkoda, że do tych drugich nie miałem już siły. Już rok temu bardzo chciałem zatańczyć to kiedyś z moją własną dziewczyną, a w tym roku nareszcie było mi to dane. Szkoda, że razem z nami tańcowała szajbka, przez co tak naprawdę tańczyć mogło jedno z nas a drugie pilnować córuni~

Bardzo fajnie wyszedł też Whos'line, świetnie poprowadzony przez Orziego. Randka w ciemno z ponętną panną Radzią, która wychodzi za króla bejów. Heh, ciekawe, czy Grigo jak będzie miał żonę będzie ją nazywał Supportxd No ale bez jaj Eikiczi i rola król bejów - bezcennexd
Podczas tego spektaklu padło wiele świetnych nawiązań, szczególnie scenki z kapelusza wypadły smacznie i nie będąc skromnym mój zamysł scenki "nakama w domu starości"xd Albo goście i Rybka jako szajbkaxd Ten Orzi to ma pomysłyxd Ale świetnie wyszły style filmowe w wykonaniu Griga, Nami i Hoti. Przyznam, że Nami bym nawet o taki komizm nie podejrzewał. Musical pobił wszystko i szkoda, że nikt tego nie nakręcił, bo to było zacne.
Tu też bardzo miłe zaskoczenie, że nie szły ciągle te same osoby, ale na odwagę, żeby wystąpić zdobyły się choćby Biri czy Gatana. Zabawa była naprawdę zacna.

Znalazło się też miejsce na panel o OP, gdzie mózg mi rozwaliła wypowiedź Eikicziego a potem Jackie tyczące Robinxd

Szczególnie miło wspominam też ostatni dzień i rozmowę przy ognisku z dziewczynami głównie: Okiś, Biri, Jackie, Mono. Dyskusja była ciekawa, poważna, jak widać na CC można wszystko ładnie wymieszać. Tutaj szczególne uznanie dla dziewczyn, zwłaszcza Okiś i Jackie za zwierzenia, choć o Jackie to na dobrą sprawę wiedziałem w większości już wcześniej. No i potem rozwalająca dyskusja na temat opuszczonej klapy i Slawo czy Okiś przedstawiający jak to pęcherz może nacisnąć i ile się ma sekund po przekroczeniu progu ubikacji na oddanie moczu. Miazga! zwłaszcza Okiś siadająca na klopie z półobrotuxd
--------------------
Dobra, teraz wypada podziękować za tak wspaniałą organizację. Okiren, jesteś naprawdę wielka, że udostępniłaś nam tak wspaniałe miejsce, gdzie mogliśmy przeżyć tyle wspaniałych chwil. Skiba świetnie ogarniał konkursy z Grigiem, Rybka i jej "konkurs kurwa". Miazga w ogóle te pomysły na konwencję Thriller Bark w konkursach.

Szczególne podziękowania ode mnie kieruję jednak do Nami, która tak wiele czasu spędziła z Fairy właściwie robiąc to, co ja powinienem. Trochę tam się potem starałem, ale bez jaj, wierzchołek góry lodowej w porównaniu do tego jak wiele Tobie zawdzięczam Nami. Brak mi aż słów. Dziękuję też wszystkim, którzy przychodzili do Fairy trochę z nią posiedzieć, pogadać, przez co mam nadzieję nie czuła się taka wyobcowana przez ten wypadek.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2014 19:29 przez Komimasa.)
31.07.2014 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 728
Wybaczcie że się nie rozpiszę. Napiszę tylko, że jestem bardzo zadowolony z tego CC gdzie miałem okazję nadal świetnie się bawić w naprawdę super gronie :] Nie będę dziękował każdej osobie oddzielnie, ponieważ boję, się że mogę kogoś pominąć, a wtedy może być smuteczek :/

Ode mnie lecą szczere podziękowania za ten tydzień CC, ponieważ bawiłem się naprawdę bardzo dobrze ;] Bardzo się cieszę, że mogłem spotkać się ze starymi ziomami i poznać nowe osoby ;] Liczę że w moim towarzystwie równie dobrze się bawiliście co ja w waszym ;]
Dziękuję bardzo ;]

31.07.2014 21:57
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868

Kucław pozdrawia z wywczasu

Też nie będę się rozpisywać, bo nie dam rady wymienić wszystkiego co mi się podobało. To był najlepszy wyjazd jaki dane mi było uskutecznić od roku jak nie trzech lat, wszyscy jesteście wspaniali! Wszystkich prócz jednego ludzia widziałam na oczy pierwszy raz, a czułam się jak wśród najbliższych mi osób Heart

Zapamiętam na zawsze:
- "Postawię totem i jestem z powrotem"
- "Trzy parówy obok siebie na jednej wadze i wszystkie razem ważą 0 gram"
- "Kot Kazimierz a.k.a. Kucław wie, czyje wczoraj piłeś"
- Picie bani ze spodniami w kostkach i koszulkami w majtach
- Conocne rozmowy o OP!!! <3
- Małpa Damian Luffy
- 30 schabowych
- Nasza nowa Nakama, laleczka rozkracznica, która od dnia drugiego miała chyba najbardziej hardkorowe przygody z nas wszystkich (tak do niej przywykłam, że aż ją wzięłam ze sobą Tongue)
e: No i jeszcze Król Bejów Wochu: jego oblucje i złożenie do trupiarni ;D
e2: Teodor!
Spoiler: e3
Picze Robin na bakburcie, możliwość odczuwania setek orgazmów na raz i kanoniczność takiego zjawiska. Do tego rozkmin czy Naruto mógłby być matką swoich dzieci~
e4: TEN NAMIOT!!! XD
[Obrazek: Zdj_cie2509.jpg]
e5: spódnica mocy i bębniarski styl pijanego mistrza Chlor!

Mamuśka moja kochana w obliczu niezamierzonego szantażu emocjonalnego dała już zielone światło na powtórkę w przyszłym roku, więc zaczynam polować na bilety na następne wakacje ;p

Zostało parę rzeczy:
Część z nich ma Nami, z tego co pamiętam są to: kabel USB do pada z PS3, pierścionek zmieniający kolory, różowy ręcznik, wachlarzyk w kwiatki, latarka z akumulatorkiem i wbudowaną ładowarką. Ja znalazłam później i mam ze sobą: nożyk-finkę, niebieski składany zestaw sztućców, czarną czapke z daszkiem, żółtą bluzę na suwak z kapturem, zeszyt do chemii Orziego i szare spodnie od dresu.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.08.2014 00:28 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
31.07.2014 23:04
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Co roku mam zamiar napisać długie podsumowanie i co roku mi się nie udaje, więc...

BYŁO PRZEZAJEBIŚCIE! DZIĘKUJĘ!

[Obrazek: giphy.gif]
31.07.2014 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
skiba Online
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 616
Jako org w tym roku, cieszę się, że tyle osób brało udział i chwali to Smile
Dziękuję wszystkim Wink
31.07.2014 23:35
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 904
Podobnie jak Nac, nie chcę po kolei dziękować każde osobie, która była na CC z obawy przed pominięciem kogoś, muszę jednak zrobić pewne wyjątki:

OKIREN RYBA GRIGORIJ SKIBA
Dziękuję Wam za zorganizowanie CC5, ciekawe konkursy oraz stworzenie łanpisowej atmosfery Smile

GATANIE, dzięki której miałam miejsce do spania Big Grin

SZCZEREMU, za pomoc w niesieniu mego bagażu (:

Było to moje pierwsze CC i już mogę powiedzieć, że na pewno nie ostatnie! Big Grin Bawiłam się świetnie, miałam okazję pograć na konsoli i spać pod namiotami \o/ Śpiewanie i opowiadanie bajek przy ognisku, wspólne rozmowy, Kucław oraz cała reszta atrakcji krukonowych sprawiła, że będę niezwykle mile wspominać ten wyjazd.
Najbardziej jednak chciałabym okazać swoją wdzięczność wszystkim Nakama, których poznałam w ciągu tego tygodnia. Jesteście wspaniali i dzięki Waszej otwartości czułam się w krukonowym towarzystwie swobodnie. Jestem osobą nieśmiałą i było to dla mnie bardzo ważne (:

Okiś, zapomniałaś napisać o frajerach XD

okiren napisał(a):Mamuśka moja kochana w obliczu niezamierzonego szantażu emocjonalnego dała już zielone światło na powtórkę w przyszłym roku, więc zaczynam polować na bilety na następne wakacje ;p

[Obrazek: giphy.gif]

31.07.2014 23:40
golbat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 73
(31.07.2014 16:43 )Grigorij napisał(a):  - Golbatowi, za wturliwanie się na mnie każdej nocy

O kurce! Ja się po prostu kładłem w stanie dosyć wskazującym("Ej golbat zasypiasz już na stojąco") i budziłem się jak nikogo w pobliżu nie było. Ale może podświadomie symulowałem jakąś dżdżowniczkę?

Dziękówa za super CC, pierwszy raz tak przedwcześnie wracałem i już nigdy więcej(mam nadzieję) tego błędu nie popełnię. Przepraszam nowe twarze(w szczególności Panie) za słabą integrację z mojej strony, ale przy tak małym czasie Crewconowym(dla mnie) wolałem przesiedzieć go ze starymi wygami.
  • Dziękuję za planszówki w zacnym gronie
  • Dziękuję za, jak zawsze pożywne trupiarniane śniadania
  • Dziękuję za dzikie harce w rytm belgijki i kocich densów od chlorci
  • Dziękuję za działkę(dziękuję Ci Okiren), bez której nie byłoby całej tej zabawy
  • Dziękuje nakama za nakama, KUŹWA
  • Dziękuje za konkursy, bo wygłupy zawsze wporzo
  • Dziękuje za prysznic, wolę jednak szlaufa Big Grin

wubba lubba dub dub
01.08.2014 00:17
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama