Aktualny czas: 19.09.2017, 15:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
CC6 - Kwestie Rekreacyji Wszelakich
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,093
Poziom ostrzeżeń: 0%
CC6 - Kwestie Rekreacyji Wszelakich
Postanowiłem stworzyć ten temat, aby osoby spoza organizacji mogły wrzucać tu swoje pomysły, propozycje, pytania względem rozrywek na CC. Oczywiście nie chodzi tu o wpierdzielanie się w kompetencje orgów i nagle rzucanie pomysłami "Ej, a zróbcie taką konkurencję że...". Raczej chodzi o kwestie rozrywek i zadań pobocznych, nie powiązanych z planami Ogranizacji (oczywiście, skoro wśród orgów nie jesteśmy, to nie możemy wiedzieć czy cos jest już omówione czy nie, więc drodzy Sprawiciele Zabaw, jak niechcący jednak się wejdzie w wasze kompetencje, to nie reagujcie wobec tego taką dramą jak koledzy z zeszłego roku ;d).

A jednym z impulsów do założenia tego tematu, było dla mnie przypomnienie sobie info że... Ultrastara niet, bo zeszłoroczny laptop padł Sad Osobiście nie jestem jakimś fascynatem tej zabawy, jako iż moje zdolności wokalne przegrywają z odgłosami kozy zarzynanej wśród blaszanych wiader, ale pamiętam, że ludzie lubili to w zeszłym roku, warto więc może przedyskutować to ponownie w pozaorgowym temacie. Może jest ktoś, kto chciał brać na CC jakiś sprzęt, na którym tegoż Ultrastara dałoby się zainstalować?

Inna sprawa - myślałem sobie ostatnio o tym, że pewnie będzie znowu Ps3, będzie więc można trochę się pobić z kolegą czy koleżanką w tej czy innej bijatyce (biorę Injustice Tongue ) . Ale przy tym pomyślało mi się też, że może są osoby, które nie miały okazji zobaczyć jeszcze gry One Piece: Pirate Warrior
Spoiler :

, a chciałyby spróbować. Tematyka One Piece powinna być bliska nam wszystkim, więc może fajnie by było przejść sobie tę grę razem, w gronie fascynatów, jak za starych, dobrych lat '90 zmieniając się po każdym 'skuciu'. Gra jakaś wybitnie długa nie jest, na najniższym poziomie trudności pewnie byśmy się uwinęli w jeden dzień, czyli ot takie dwa przedpołudnia, podczas których i tak człowiek nie ma zazwyczaj większych planów.
Taki powstał pomysł w mojej głowie, ale sam nie jestem do końca pewien jego słuszności. Wydaje mi się to być fajną możliwością, ale przede wszystkim to należy chyba się wywiedzieć, czy są ludzie, którzy by tego chcieli. Są?

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

11.06.2015 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,503
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: CC6 - Kwestie Rekreacyji Wszelakich
Zrobię huzlajna

[Obrazek: Z6ihek4.png]
11.06.2015 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,619
Poziom ostrzeżeń: 15%
O właśnie, jak jest Ps3 to może ktos ma fifkę i pady, czy jakąś fajną grę na tę konsolkę Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2015 19:58 przez fuszioms.)
11.06.2015 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Orzi, nawet bym nie podejrzewał, że nie zrobisz.

A właśnie, jeszcze jedna cholernie dla mnie ważna kwestia! Kalambury!
W zeszłym roku była z tym padaka, ale domyślam się, czemu. W pewnej części Nakamy wytworzyło się już swoiste poczucie, że jak kalambury, to tak sromiaste (czyt. trudne) jak tylko się da, z czym akurat pozostała część grupy niekoniecznie musi się zgadzać. Dlatego w tym roku proponowałbym zrobić kalambury takie jak na CC2 - najnormalniejsze na świecie, bez wymyślania ubersromów (najwyżej dwa czy trzy, żeby nie było za łatwo), do tego operowanie także hasłami z OP. No i przede wszystkim - podział drużynowy. Bo nic tak nie napędza zabawy, jak konkurencja między dwoma grupami nienawidzących się przyjaciół. Chyba takie kalambury byłyby bardziej atrakcyjne dla większości i nie znudziłyby tak szybko każdego.

A te ubersromiaste, dla chętnych (patrzę z wyczekiwaniem m.in. na Eikicziego, Grigorija, Oko i RdRa) można by zrobić swoją drogą, w skromniejszej grupie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2015 21:18 przez Szczery.)
11.06.2015 20:05
Eikichi Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,910
Kalambury mamy w planie robić, mamy tez kilka haseł na start. Inicjatywa jak najbardziej fajna z Waszej strony, że o tym pomyśleliście.

Huzlajn gościem i na tym cc? Niech wchodzi drzwiami i oknami Big Grin

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
11.06.2015 20:47
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,760
Nabyłam wczoraj tableta z windowsem 8 i będę testować na nim ultrastara jak tylko przyjdzie. Tylko nie wiem czy to w ogóle sens będzie miało, bo głośnik tabletowy pewno ssie pałkę, a ekran też 1/3 tego co na lapku.... Kolejna kwestia niezbyt wesoła, to zeszłoroczny problem pt. "Telewizor nie ma dźwięku". Tak żeby gracze się przygotowali na to xd edit: ach no i Pirate Warriors jak najbardziej ;D

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2015 00:01 przez okiren.)
12.06.2015 00:00
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 918
Może nie być ultrastara Sad ? Taki smutny ja... a się chciałem znowu znęcać nad całą nakamą, drąc się wniebogłosy Sad
12.06.2015 00:15
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,760
Postaram się wyczarować ultrastara, Śliczny, ale nie obiecuję niestety!
Komi, ja w Yomi spróbuję ;3 w końcu jakaś atrakcja, w której mogę wziąć udział! Big Grin i literóweczkę masz w Dead or Alive Wink

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2015 02:26 przez okiren.)
12.06.2015 02:18
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Ciekawe, co Komi zrobi z czteropakiem piwa.

Edit: A, organizator w sensie Komi, nie bierze udziału? To zawsze można spróbować. Szkoda, że Radkens ma mojego tekacza, bo bym pocwiczyl.
Okiren, nawet nie pamiętałem, że tam nie bylo głosu,mwięc powinien być lajt.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2015 03:11 przez Szczery.)
12.06.2015 03:09
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 918
(12.06.2015 02:18 )okiren napisał(a):  Postaram się wyczarować ultrastara, Śliczny, ale nie obiecuję niestety!

Jaka kochana Oki *_* !
Choć nie będę się w obliczu powyższych postów na to nastawiał i zacznę rozmyślać, nad innym sposobem irytowania nakama!
12.06.2015 04:37
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama