Aktualny czas: 22.08.2019, 07:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
CC6 - wspominki, podsumowania, refleksje
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,089
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: CC6 - wspominki, podsumowania, refleksje
Chodziłaś na dwóch nogach, ogarniałaś porządnie coś tam z ubytowaniem ludziów i w ogóle chyba wódka jeszcze wtedy w ruch zbytnio nie poszła Tongue Więc myślałem, że w pamięci pozostanie xD
I nadawał się, nadawał! Do tego żebym w rowie skończył :C

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

28.08.2015 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Nie ma to jak porządna, 2,5-letnia obsuwa :3
Zarzucam fotami z "Weź mi coś narysuj", spontanicznej akcji jaką ogłosiłem w swoim zeszycie na samiuśką końcówkę CC. Fajne to było Big Grin

[Obrazek: nananakama2.jpg]

[Obrazek: nananakama3.jpg]

[Obrazek: nanananakama.jpg]

A tym dwóm śmieszkom-koleżkom, co tak bardzo lubią penisy że narysowali każdy po nieszczególnie wyrośniętym egzemplarzu, życzę aby nigdy się z tym ich ukochanym smakiem nie rozstawali :*

Notatka od Devzan, 24.11.2017 23:04 :

Na forum chyba też jest "Weź mi coś narysuj"
#e: a nie, jest "weź mi to zrymuj" xP

24.11.2017 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,020
Coś mi mówi, że jeden z nich był autorstwa Sława Tongue
Dobrze, że ja za kupę nie dostałam podobnych życzeń, co panowie od pindoli.

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
25.11.2017 03:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 907
Ja rysuje pegaz a nie widzę tam pegaz a więc nie ja to byle Tongue
25.11.2017 04:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Okiren, Kupek Kupkiem, ale jaki fajny pan Gekon od Ciebie wyszedł! Takiego Ci mogę pożyczyć.
Sławo, tutaj akurat nie widzę, ale coś mocno mi się ten Twój "Pegaz" kojarzy, więc gdzieś go musiałem widzieć Tongue A te tutaj pyty to jedna od Fuszuego, ta z jakże uroczą dedykacją, druga chyba od Stepiego - albo Wocha, ale stawiam raczej na Steposzczaka Tongue

25.11.2017 06:34
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Trochę to nie fair, że jeszcze nie odezwałem się w temacie najnowszego CC, a tutaj tak buszuję... Ale przeczytałem podsumowania CC6 żeby przypomnieć sobie, dlaczego niby uważam tę edycję za najlepszą. I już pamiętam, zwłaszcza, że na fejsie są też zdjęcia. No w tej edycji wypaliło po prostu wszystko. Raz, że było wystarczająco długie abyśmy mogli wszystkim się nacieszyć i nie czuć ciągle presji upływającego czasu (co jest moim głównym zarzutem wobec CC9), nie będąc równocześnie za długim, jak sławetne CC u Szoguna. Dwa, że lista uczestników była łooohooohoooożesztywmordeeeczkęęę. Tam się przewinęło naprawdę sporo luda, fakt, że sporo osób nie dojechało od początku i umknęło przed końcem, ale to normalna kolej rzeczy, nie każdy mógł te dziesięć dni poświęcić. Ale i tak można szóstkę zaliczyć do jednego z najbardziej tłocznych zgromadzeń jakie zebrały się pod banderą Crewconu, jeśli nawet nie najliczniejszego w ogóle (wymagałoby sprawdzenia). I to właśnie to CC powinno świecić nam przykładem, gdy następnym razem zaczniemy rozmowę o tym czy warto robić konkursy, bo były tak świetnie pomyślane, że angażowały w dobrą zabawę prawie każdego i raczej nikt nie czuł, aby marnowały nasz czas. Wręcz przeciwnie, gotowanie potraw z losowych składników czy szukanie wskazówek wśród wilczego wycia to jedne z najjaśniejszych gwiazd na tym upstrzonym szczęściem firmamencie. O wodno-balonowym finale to już nawet nie wspomnę, bo to się rozumie samo przez się. Cudownie wypadł ten Crewcon, pozwalając zarówno ponerdzić przy planszówkach (a groteka była taka że o ja cię przepraszam!), jak i poszaleć do białego rana przy muzyce (tak, to wtedy <3 ), pijacko pobejować, odwalić Whoselina, czy stać się indywiduum w rozentuzjazmowanym tłumie obserwującym turniejowe zmagania na konsoli. Wiem, że dziesięć dni, w czasach gdy studentów między nami już prawie nie ma, to marzenie ściętej głowy. Ale chciałbym, abyśmy zdołali jeszcze trochę jednak wydłużyć CC w przyszłym roku. Bo 9 również miała pełne prawo doścignąć tę wspaniałą, magiczną imprezę jaką była 6, tylko ściągnął ją (w moim subiektywnym odczuciu) czas. I cisza nocna Tongue

07.08.2019 04:35
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama