Aktualny czas: 25.11.2017, 13:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
CC7 - czyste info
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
Poziom ostrzeżeń: 0%
CC7 - czyste info
TERMIN

23-29.07 - proszę zgłosić na ile dni przyjeżdżacie w odpowiednim temacie.

LOKACJA I DOJAZD

Wg google maps adres to: Wola Władysławowska 50, Mazowieckie, Polska, ale na GPSach ten adres nie bangla (vide: błądzący kurierzy z badżami na CC5). Nikt z rodziny nie umiał odpowiedzieć na pytanie "Jaki jest adres działki?". W sumie to wydaje mi się, że ona jeszcze pod Władysławów podpada, a tabliczka na ziemiance głosi, że numer to 35.
[Obrazek: adres_CC.jpg]
51.904398, 21.420239 +/- współrzędne na bramę wjazdową Tongue

Osoby zmotoryzowane moga sobie obczaic dojazd Wink Niestety gugiel nie podaje jak dojechac pociagiem...

Na poczatek trzeba sie dostac do Warszawy Zachodniej, Wschodniej lub Centralnej. Na Zachodniej i Wschodniej wystarczy zmienic peron by dostac sie do pociagow podmiejskich. Z Centralnej trzeba sie przetransportowac na Warszawe Srodmiescie (ale blisko i łatwo). Chcecie wsiasc do pociągu na Dęblin, a bilety kupujecie do stacji Garwolin.

Spoiler: Trasa przejazdu
Warszawa Zachodnia
Warszawa Ochota
Warszawa Śródmieście
Warszawa Powiśle
Warszawa Stadion
Warszawa Wschodnia
Warszawa Olsz.Groch
Warszawa Gocławek
Warszawa Wawer
Warszawa Anin
Warszawa Międzylesie
Warszawa Radość
Warszawa Miedzeszyn
Warszawa Falenica
Michalin
Józefów
Świder
Otwock
Śródborów
Pogorzel Warszawska
Stara Wieś
Celestynów
Kołbiel
Chrosna
Zabieżki
Augustówka
Pilawa
Garwolin
BTW stacja Garwolin nie znajduje się wcale w Garwolinie, tylko w Woli Rębkowskiej, a to jest ładnych parę kilosów różnicy Smile Żeby się komuś nie pomyliło~

[Obrazek: Untitled2.jpg]

Z Woli Rębkowskiej a.k.a "Stacja PKP Garwolin" trzeba się przeładować we wsiowy PKS (zatoczka zakreślona na czerwono na obrazku powyżej). Można też być hardkorem i iść z buta.

[Obrazek: pieszo.jpg]

PKP DO GARWOLINA

Z Wawy Zachodniej/Śródmieście/Centralnej, ale i pomniejszych pomiędzy. OSOBY Z OKOLIC KIELC niech sobie obczają dojazd Kielce - Dęblin, a potem Dęblin - Garwolin. Tu można sobie sprawdzić podmiejskie do Garwolina wraz z ceną: http://www.mazowieckie.com.pl/

PKS Z DWORCA NA DZIAŁKĘ
Spoiler: stare, może być nieaktualne
Rozkład jazdy PKS z dworca kolejowego do działki:
[Obrazek: dworzec_dzialka.jpg]

Rozkład jazdy PKS z działki do dworca:
[Obrazek: dzialka_dworzec.jpg]

Bilety jednorazowe nie uwzględniają zniżek uczniowskich ani studenckich Sad Ich koszt w jedną stronę to ok. 6zł
Przystanek, na którym chcecie wysiąść, to ostatni przystanek we Władysławowie - któraś z tych dwóch gwiazdek. Na stronie PKS Garwolin nie ma niestety mapy z przystankami, więc ciężko stwierdzić :/

[Obrazek: Untitled.jpg]
E2: W sumie to nie wiem czy ten skrawek ziemi za torem motorowym nasz czy Adamczyka, ale jakoś tak zaorane~

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2016 14:53 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
22.05.2014 04:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
RE: CC7 - czyste info
SKŁADKI

Wyglądają w tym roku następująco:
dzień-noc-dzień 20zł,
do 3 dni 30zł,
do 5 dni 35zł,
do 7 dni 40zł.
Jak na konwentach liczą się dni, nie nocki. Jeśli zostaniemy z hajsem po imprezie, to część zostanie przeznaczona na kwiata dla mojej mamy za pomoc w wożeniu nam rzeczy, a reszta pójdzie na serwer OPN.

Dane do przelewu:
54 1140 2004 0000 3102 4305 5346 (mBank)
ALEKSANDRA MARIA IWANEK
UL. TORUŃSKA 5
05-820 PIASTÓW
W tytule proszę podawać swój nick z forum.

ZAKWATEROWANIE

W nerdowni jak rok temu - planszówki, muzyka, czasem inne dziwne rzeczy. Jest też lodówka i telewizor, do którego można podłączyć konsolę. Ultrastara znów nie przewiduję, ale może coś się wykombinuje.

Przez ścianę z nerdownią znajduje się mieszkanko, w którym jest kuchnia (z małą lodówką, czajnikiem elektrycznym i małą trzy-palnikową gazową kuchenką, jakieś naczynia i garnki też są) i łazienka (kibel, umywalka, prysznic - woda na boiler).

Duży domek: pierwsze piętro zupełnie wyłączone z użytku, podobnie jak fensi prysznic babci (ale można sobie używać kibelka i umywalki). Kuchnia także wyłączona z użytku, lodówka orgowska (!) żadnego wprowadzania się do niej bez pozwolenia (handluj tym :v). Do spania jest podłoga z płytek przykryta dywanem na parterze (polecam karimaty i dmuchane materace).

Mile widziani ludzie z namiotami Tongue

Samochód jest gdzie zaparkować.

SKLEPY

W zeszłym roku na własnej skórze przekonaliśmy się, że w najbliżej położnym sklepie nie ma wódki! Piwo było i jakaś tam selekcja papierosów, ale bez szału. Do jedzenia coś się kupi, ale też nie ma co dużego wyboru oczekiwać. Taki raczej wiejski sklep. Znajduje się on ok 2km/30min w jedną stronę od działki. ALE! Ten drugi sklep, który MIAŁ wódkę (i dużo panów żuli przed wejściem, więc polecałabym chodzić grupkami) znajduje się raptem pół kilosa dalej! Z innymi produktami ponownie bez jakiegoś szału. Do Garwolina, gdzie znajdzie się supermarket, jest 15-20min autem.

MÓJ NUMER KOM

506 490 700
Mam w orange, więc SMSy można słać z neta \o/ Będzie aktywny od ok. 10 lipca.

GUNWIANY ZASIĘG ALERT

[Obrazek: bez-zasiegu-gsm-41e34a2d412d9e44,630,0,0,0.jpg]
Serio, praktycznie go nie ma, we wszystkich sieciach, za lasek trzeba chodzić zazwyczaj, a na większości terenu nie łapie. Warto poinformować nadopiekuńczych rodziców.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

[Obrazek: 3348_DSCN3326.jpg]

STARY LAS JEST GRZYBNYM LASEM! Więc póki Okiren nie upewni się, że nie ma w lesie grzybów, które mogłyby zostać stratowane: proszę do niego nie wchodzić :3 Inni chętni do zbierania mile widziani. Standardowo zakaz palenia w lesie, palenie tylko na terenie działki. Kiepujemy do wiaderek z piachem i segregujemy śmieci \o/
Nie gubić mi się w lesie :V

NOWOŚCI PORZĄDKOWE 20/04/2016

Ze względu na zdarzające się kwitnące herbatki, talerze niczyje i różne inne zapyziałe elementy zastawy, w tym roku dostępne będą tylko przyrządy niezbędne do przygotowania posiłków. Każdy przywozi sobie po łyżce, widelcu, nożu, kubku i talerzu/misce. Nie chce mi się tego co któryś dzień myć, a jak będziecie mieć tylko swoje, to będzie wam zależało, żeby były czyste Tongue

Mokrych ręczników i ubrań proszę nie wieszać na płocie. Są do tego sznurki zaraz obok mieszkanka z kuchnią i łazienką.

Jak się jakaś grupka nocą wybierze na górki na łące, to pod żadnym pozorem proszę się tam nie drzeć, bo to akurat u sąsiada już słychać.

Prócz tego w tym roku wszyscy będą zobowiązani do spakowania się w przeddzień końca CC, tak żeby domek można było sprzątnąć juz wtedy. Spanko się rozłoży z powrotem po fakcie. Poprzednie 2 lata sprzątania było jeszcze na wiele godzin po imprezie, ale najgorsze, że zasuwała też z mopem i szmatami moja spracowana mama. Tym razem ma przyjechać na gotowe.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.05.2016 15:08 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
26.05.2014 15:58
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,007
RE: CC5 - czyste info
Ja pytałem xD.
Każdy chętny który będzie chciał iść pieszo ze stacji na miejsce jest mile widziany Big Grin. Wydaje mi się, że to fajna przygoda i ludzie będą chętni by coś takiego odwalić. No i to dobry trening przed wybraniem się nad rzeczkę, krzysia i piaski ;D.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
26.05.2014 16:12
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
RE: CC5 - czyste info
Jeżeli będę jechała samochodem (a taki jest plan jak na razie) to będę mogła ludzi odbierać, zrobi się zrzutę na paliwo i będzie ok Smile

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
26.05.2014 16:27
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
RE: CC6 - czyste info
Recycling tematu i aktualka tego i owego.

Komentarze/dyskusje prosze pisac w jakimś innym temacie, ten ma być informacyjny Tongue

Albo w sumie nvm, będę wszystko dawać do pierwszych postów, więc co za różnica B]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.03.2015 19:45 przez okiren.)
29.03.2015 19:42
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
CC6 - czyste info
Widzę, ze napisalas o laptopie.

Moge uzyc laptopa, ALE. Niestety, kto musi umiec go odpalic. Laptop jest sprawny, hednak ma linuxa. Nie wiem co mogloby mu zaszkodzic, ale 3-4 facetow probowalo go odpalic, jednak nie czaja systemu. Bios latwiejszy xD wiec mozecie go nawet formatować, jesli to pomoze w odpaleniu:

Ps: sprawe trzeba by zalatwic przed wyjazdem, bym nie taszczyla go na darmo.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
29.03.2015 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Ultrastar nie bangla na linuksie, a ja nigdy nie ogarnęłam tego linuksowego odpowiednika :x Próbowałam nawet, bo lapek z CC5 oryginalnie miał na sobie Ubuntu. Skończyło się na instalowaniu Windowsa dzień przed wylotem Tongue Więc chyba nydyrydy :<

29.03.2015 21:52
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Łee, to szkoda. Bezuzyteczny linux :< jesli moglby przydac sie do czegos innego to piszcie.

(Sprzedac tez moge xD )

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
29.03.2015 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Trejsu mi tu podpowiada, że się da jednak tego ultrastara na linuksa zainstalować i że to proste ponoć...

29.03.2015 22:03
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Moja Mama napisał(a):Bo teraz to i pszczoły mamy na działce. Ule są pomiędzy lasem a domem, tam przy akcjach sa dwa w tej chwili, może będą 3 w czerwcu.

Jakby ktoś był uczulony czy coś o/ Ale i tak myślę, że pszczół nie będzie, tylko osy Tongue

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2015 04:38 przez okiren.)
10.04.2015 04:37
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama