Aktualny czas: 18.11.2017, 06:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
CC7- tematy wszelakie
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,613
Poziom ostrzeżeń: 0%
CC7- tematy wszelakie
Nie da się nie zauważyć, że ludzie chętnie ostatnio poruszają tematy dotyczące CC w temacie który miał służyć tylko organizacyjnemu ustaleniu listy obecności, przez co się robi troszeczkę bałagan (i potem takie np. Zgłoszenie Aliena umyka przywalone spamem). Stąd też, w nadziei że nie spowoduję tym gadania jak to tematy bezsensownie się mnożą, postanowiłem wydzielić miejsce w którym można mniej formalne dyskusje prowadzić.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

25.02.2016 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,613
RE: CC7- tematy wszelakie
Chyba od 23.59 do 00.00, więcej nam nie pozwolą Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

25.02.2016 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,001
Ja załatwię kartony, zrobimy sobie twierdzę i tam siedząc z wódeczką i latarką będziemy mieli spotkanio - zebrania xD.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
25.02.2016 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,863
"Alienowanie się od reszty i zajmowanie sprawami, w których inni się nie rozeznają, jest złe!*"

*Ale jak robi to ekipa od SC, to wszystko jest spoko i reszta niech siedzi cicho, a najlepiej udaje, że też się dobrze przy tym bawi, mimo że wszystko brzmi jak chińszczyzna :v

Nie powinnam tego nawet pisać, bo zaraz się dyskusja o SC wywiąże, a to ostatnia rzecz, której bym chciała, ale noooooo... nie mogłam się powstrzymać Tongue

e: przeniosłabym spam z tematu z obecnościami, ale wtedy post Szczerego nie będzie pierwszy :x

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.02.2016 17:04 przez okiren.)
25.02.2016 17:03
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,260
A kto Wam broni przeczytać i się rozeznać?

[Obrazek: vYg1BTA.png]
25.02.2016 17:05
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Nikt. Z tym że wypadałoby zaakceptować, że niektórych to nie interesuje. Ten przytyk był tak pół-żartem pół-serio, bo wiem od paru osób, że rzucanie memami z SC (choćby na sylwku) sprawiało, że ludzie czuli się wyobcowani, więc fajnie by było, gdyby fani tej gry wzięli to bez obrażania sie pod uwagę. To nie jest Storycubescon, tylko Crewcon. Nie wykluczam, że ta gra/historia może być naprawdę wspaniała i interesująca, ale miejcie ino na uwadze, że co za dużo, to niezdrowo i gadanie o tym codziennie może sprawić, że tak lubiana przez was rzecz, może się stać ostatecznie czymś, co doprowadza innych do szewskiej pasji i sprawia, że najchętniej to by wyszli. Szkoda by było.

e:
fuszioms napisał(a):Codzienna porcja nerdzenia o Story Cubes od 0:00 do 23:59, kto jest za?! Tongue
Bo potem nie będzie wiadomo skąd dyskusja się w ogóle wzięła i wyjdzie, że po prostu jestem złośiwa bez powodu Tongue

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.02.2016 17:18 przez okiren.)
25.02.2016 17:11
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,143
okiren napisał(a):może się stać ostatecznie czymś, co doprowadza innych do szewskiej pasji i sprawia, że najchętniej to by wyszli. Szkoda by było.

A to juz sie nei stalo? xD

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
25.02.2016 17:15
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,001
Ależ Okisiu nie wywołasz tym raczej dyskusji bo nie ma o czym. My tak czy owak będziemy o SC gadać, nie ma szans uciszyć zgrai tak głośnych i charakterystycznych ludzi i nikt nam nie zabroni się tyle pośmiać co w tamtym roku bo wątpię by było tego więcej. A już się mówiło: Jak komuś coś przeszkadza to niech zwróci komuś uwagę i tyle, nie wiem jak na innych, ale ja jednak patrzę na postronnych i jak ktoś mi powie, że za dużo to przestanę.

Co do sylwka to nie byłem więc się nie wypowiadam. Powiem tylko tyle Kyou, że nie wiem gdzie była ta przesada. W której scenie? Jak Jaszczur był świadkiem tortur? przecież nie były nawet opisane*.

*Wiem o co chodzi, ale musiałem sobie pożartować ;D.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
25.02.2016 18:09
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
Ja jestem tego zdania co Eikiczi jak komuś to gadanie przeszkadza to niech powie i po problemie. Zresztą przeważnie jak gadamy o tym to raczej w swoim gronie, a jeśli jesteśmy w towarzystwie osób nie znających SC to raczej gadki o tym nie ma z wyjątkiem rzucenia jakimś memem od czasu do czasu. No na sylwku mogło być to uciążliwe, duża ilość ludu na małym metrażu powoduje że chcąc nie chcą słyszysz o czym rozmawiają ludzie obok.

W razie czego wpadłem też na pomysł, że możnaby w formie takiego happeningu, panelu czy jak to nazwać zorganizować takie słowne streszczenie dla wszystkich (w sensie że wyjdę na środek i opowiem). Ja się chętnie czegoś takiego podejmę. Przeprowadziłbym wszystkich przez fabułę, w skróconej wersji, przy okazji objaśniając wszystkie memy po drodze. Zajmie to zdecydowanie mniej czasu niż samo przeczytanie, a każdy dowie się o co chodzi. A może nawet komuś spodoba się na tyle, że zasięgnie do źródła. Żeby nie było to tylko luźno rzucona propozycja a nie jakieś wpychanie SC na siłę. Jeśli będą zainteresowani to można zrobić coś takiego, a myślę, że dobrze byście się bawili słuchając tego.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.02.2016 18:24 przez Redrey.)
25.02.2016 18:23
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
No to tak długo jak będziecie mieć na uwadze dobre samopoczucie innych i przy zwróceniu uwagi zaniechanie hermesowania, to ja nie widzę problemu. Nie chcę mieć po prostu grupek na CC, bo od początku z tym walczone było, że mamy się trzymać jak najbardziej razem, a nadmiar wprowadzałby zbędne podziały Smile

e:
Redrey napisał(a):W razie czego wpadłem też na pomysł, że możnaby w formie takiego happeningu, panelu czy jak to nazwać zorganizować takie słowne streszczenie dla wszystkich. Ja się chętnie czegoś takiego podejmę. Przeprowadziłbym wszystkich przez fabułę, w skróconej wersji, przy okazji objaśniając wszystkie memy po drodze.
Podoba mi się ta inicjatywa! Sama chętnie posłucham. Nie mam czasu czytać, bo materiału za dużo, ale na taką pogadankę na pewno bym przyszła.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.02.2016 18:25 przez okiren.)
25.02.2016 18:24
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama