Aktualny czas: 19.11.2017, 19:29 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
CC7 - Wspominki, podziękowania, refleksje
Autor Wiadomość
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,663
Poziom ostrzeżeń: 10%
CC7 - Wspominki, podziękowania, refleksje
Temat zakładam, bo dochodzą do mnie słuchy, iż jest na niego posta. Na razie nie mam sił ani głowy do rozpisywania się, więc krzyknę tylko do wszystkich obecnych:

DZIĘKUJĘ LUDZIE!

Potem się pewnie bardziej rozpiszę.

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
31.07.2016 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 913
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: CC7 - Wspominki, podziękowania, refleksje
Dziękuję za moje najlepsze wakacje w życiu. Kocham.

[Obrazek: D2kDFZK.png]
31.07.2016 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,663
Poziom ostrzeżeń: 10%
Średnie

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
01.08.2016 06:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
Pierwszy taki szybki post.
Świetny wyjazd już mi was ludki brakuje Tongue
Najlepszym dowodem na to były moje dzisiejsze sny,
gdzie non stop jakieś osoby z CC mi się przewijały HeartHeartHeart

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
01.08.2016 10:40
golbat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 73
A też tak macie, że świeżo po powrocie po CC wszyscy ludzie na ulicy wydają się uczestnikami Krukonu? Z głosem to samo, wszędzie cały czas jakbym słyszał tych samych ludzi z którymi spędziłem niesamowity tydzień. Ile to ja w Warszawie i Wrocławiu widziałem i słyszałem Redrejów, Eikiczich, Mono, Imi, Sławków, Chisów, Orzich i reszty. Zresztą nie tylko ja, bo Szczery przyznał się do podobnych zaburzeń ;D

wubba lubba dub dub
01.08.2016 20:52
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,260
golbat napisał(a):Orzich i reszty.
Orzich w szczególności. Ich jest miliony.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
01.08.2016 21:02
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 913
Ja po tym CC czuję się tak dobrze i luźno, że dziwnie mi, jak myślę, jak zachowywałam się wcześniej, w sensie sztywno i w ogóle Tongue CC uczy i wychowuje :3

[Obrazek: D2kDFZK.png]
01.08.2016 23:47
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,439
Poziom ostrzeżeń: 5%
CC było wspaniałą formą spędzenia czasu z niesamowitymi ludźmi. Specjalnie mało spałem (do czasu), żeby jak najwięcej z Wami posiedzieć. Cieszę się też, że tym razem spędziłem więcej czasu z tymi, z którymi zwykle nie przesiadywałem. Także propsuję rozmowy w kuchni, przy ognisku o rodzicach, ćwiczenia z hula hopem. Dobrze wspominał będę zabawę do białego rana na potańcówce czy dyskusje o karze śmierci i posiadaniu broni palnej o 3 nad ranem. A także hajp na donaldowe tatuaże jak i powolnego tripa, kiedy mogłem powiedzieć, co mi na sercu leżało, czy wszystkie konkurencje w Water 7. Dobrze grało mi się też w planszówki. Szczególnie zapadł mi w pamięć motyw trollowski Redreya w Cash & Guns, no i te akcje w City of Horror, to była poezja. No i oczywiście załatwienie współgraczy w Munchkinaxd Trzeba przyznać, że się działo.
W Międzyborowie też nie brakowało miłych chwil, choć tych było niestety mniej. Ale były rozmowy na temat wyglądu, akceptacji itd przed pizzą, wspólne jedzenie pizzy, granie w time's upa, zgadywanie, która historia jest prawdziwa, wyprawa do sklepu na lody i krzysia czy party time z układaniem śmiechowych wierszy na czele no i oczywiście sentymentalne pożegnanie Okiś (czy śmiechowe ze szczoteczkami w łapachxd).

Naprawdę bardzo dobrze się bawiłem, jednak obawiam się o kierunek, w jakim mam wrażenie zmierza CC. Więcej słów nie trzeba, bo i tak kto był wie, co mam na myśli.

W każdym razie dziękuję organizacji, za zorganizowanie tej zacnej imprezy i tych wszystkich konkursów, które były wręcz genialne! Takich wspomnień nic nie przebije.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.08.2016 15:21 przez Komimasa.)
02.08.2016 15:16
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
Zacznę od tego, że przez ostatnie 3 dni ludzie z CC nawiedzają mnie w snach.
To miłe i w ogóle, ale ile można xD

Przede wszystkim chciałbym podziękować za miłe przyjęcie niektórych z was nie widziałem dwa lata, a kompletnie tego nie odczułem Big Grin

Na start podziękowania chyba już po raz trzeci dla organizacji. Poświęciliście dla nas swój czas przed wakacjami nad kombinowaniem konkursów ( które były naprawdę udane ), jak i przygotowaniem miejscówki czy ogólnymi zakupami, szacun !

"Hulahopowe treningi dla początkujących" w składzie z Golbatem i Komim miały dać ciekawy efekt pod koniec wyjazdu szkoda, że nie wytrwaliśmy i skończyło się tylko na tej jednej nocy Tongue Osoby starające się nam wyjaśnić jak to działa tj. Chisu i Hime też mają plusik Wink

Zespół tworzący Speedstera 2000/2001 (Szczery i Xato) dobrze się z wami współpracowało. Konkurencja była ciężka, ale daliśmy radę, a marzenia o kubku z Zoro stały się prawdziwe. Dziękuję !

No i chyba to ta noc niezapomniana, gdy balowaliśmy do samego rana. Chłopaki za rok musi być jeszcze lepiej (a najlepiej przydało by się parę dziewczyn Tongue ) Choć oczywiście doceniam prace operatorki kamery, jak i kamiennie śpiącą Chisu ( brałaś jakieś lekcje u Xatona ? ^^ ), która z nami była duchem mimo, że ciało już nie dawało rady Tongue Dodatkowo choć zanikła mi konńcówka to pobudka była miła, nawet kaca nie poczułem Tongue
A ten film to ja mogę w kółko oglądać:
Po filmik na PW do Paksa, bo niektórzy tańczący nie życzą sobie udostępniania go na forum publicznym - Orzi

Szczerze nie spodziewałem się, że w 17 osób można się zgubić w lesie, a jednak xD
Momentalne ogarnięcie Okiś, aż mi zaimponowało. Dobrze chociaż, że znalazła tam się Hime, której mapka wyprowadziła nas na prostą Wink Choć pomysł Stepiego z nocowaniem był nawet ciekawy Cool

Komiemu mogę zdecydowanie podziękować za turniej Tekkena oj działo się tam, był on mega emocjonujący aż mi ciarki przeszły jak Griga rozklepałem 3 do 0 w ostatnim meczu Tongue ( Soul skopał Sogesa choć raz Big Grin )

Pomysł z wyniesieniem kanapy do spania za garaż uważałem za nieco szalony, jednak był on strzałem w 10!
Cisza, spokój, świeże powietrze, rymujący prawie jak Naju Grzesiek Blue takich rzeczy się nie zapomina xD
Szkoda tylko, że z rana tak mocno przygrzało, ale chyba lepsze to niż mocny deszcz Tongue
W każdym bądź razie Okiś, RdR, Grigo fajnie się z wami chrapie Wink

Ostatni konkurs z kuszeniem Frankiego-Eikicziego też super wspominam.
Idealna grupa.
Mózg piosenki Grigo
Zaplecze artystyczne Chisu
Siła napędowa czerwony-Rai
No i pomysłodawca pociągu czyli ja Tongue
Zapomniał bym o okrzyko dawcy Fuuuu-Chuuuuuju ( sorry sam chciałeś Big Grin)
Próba przed generalna i tekst "z paluszkami nie lubisz" rozbawił mnie do łez Wink

Dodatkowo miło mi się zrobiło, że aż tyle chętnych osób wpadło na weekend do Międzyborowa.
Mimo, że zostało nam oglądanie filmów (niestety horrorów) oraz odpoczywanie po ciężkim weekendzie to i tak fajnie było ten czas z wami spędzić Wink

Teraz kilka osobistych podziękowań (po części rodzinnych Tongue ) :

Golbat - musiałem o tym wspomnieć to zdjęcie to jakaś masakra jest, cóż zrobione to zrobione nie odwrócimy tego Tongue Co z resztą zakładu o awatarach? Napisz PW mam pewien pomysł jak nie dostać bana xD

Fufu - przywożąc ze sobą Tajniaków zdobyłeś tytuł planszówki zjazdu Tongue

Raiu - mój wielki bracie dziękuję za każdy wspólnie przejechany kilometr z Tobą za kółkiem to prawdziwa przyjemność Wink Dodatkowo wspólnie stworzony kociołek był świetny ! Wiem wiem Ciebie to on zniszczył, ale mi chyba pomógł przetrwać Big Grin

Xato - nieco mniejszy bracie. Najdłuższy pobyt na CC jaki dotąd zaobserwowałem brawo oby tak dalej Tongue
Co prawda wpadając do Międzyborowa wystraszyłeś nas konkretnie to zrehabilitowałeś się sporą pomocą przy sprzątaniu. Piona

Chisu - młodsza siostrzyczko. Przede wszystkim to dziękuję za miłe towarzystwo przez sporą część CC.
Czy to te koszulki tak nas do siebie zbliżyły, cóż gust masz świetny to trzeba przyznać Big Grin
Wyszukiwanie minek na suficie dużego domku było fajnym zajęciem, a spacerek przy rozjechanych wiewiórkach i rozmowy z mamami to już w ogóle cudo choper4
Szkoda, że zaniedbaliśmy powierzony nam aparat, cóż zawsze musi być jakiś minusik xD
Pod koniec to mnie trochę zmartwiłaś tym gardłem, ale liczę na to że już jest lepiej, w końcu dostałaś dużą herbatę z miodem Tongue

Okirenko - soulowa mamo fajnie, że skusiłaś się na tą dodatkową nockę na drugiej działce, gdyby nie to pewnie płakał bym również w piątek, a tak udało się wytrwać jakoś do niedzieli Tongue
Mimo krótkich rozmów o akademi, były one na tyle spoczko, że chyba skończę pisać to opowiadanie w końcu powiedziałaś, że chętnie byś przeczytała Cool
Dodatkowo ujrzeliśmy Twoje łzy szczęścia, a już się bałem że się znieczuliłaś na naszą bandę debili choper7

Jeśli kogoś nie uwzględniłem przepraszam, dzięki wam na CC powstaje ta niesamowita atmosfera.
Szkoda odjeżdżać, chciało by się od razu wracać, liczę teraz już tylko, że ten rok minie szybko !
Jak już na karteczce pisałem.

Kocham was
X

Notatka od Orzi, 02.08.2016 19:27 :

Usunąłem filmik, bo niektórzy sfilmowani nie życzyli sobie by był dostępny dla wszystkich.

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.08.2016 19:18 przez PaxRimi. Powód: Poprawiona ortografia)
02.08.2016 19:15
Wochu
Unregistered

Trochę późno, ale lepiej późno niż wcaleSmile Dziękuje wszystkim za CC jak zwykle świetnie się bawiłemSmile I nigdy więcej nie chcę jechać na CC samochodem powrót do domu zajął mi 17 godzin, nie chcę mi się opisywać dlaczego, ale to była po prostu katorgaSmile Dziękuje wszystkich za obecność i za poświęcony czas, uwielbiam wasTongue
15.08.2016 20:44
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama