Aktualny czas: 26.05.2018, 13:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu pojawia się u nas nowy rozdział Op.rozdział 904
Ankieta: Jedziesz?
Tak, na całość
Tak, choć na trochę
Może tak, może nie
Szanse nikłe, ale może
Zdecydowanie mnie nie ma
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
CC8 - INFO [deklarujcie się, kto się wybiera]
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,917
Poziom ostrzeżeń: 0%
CC8 - INFO [deklarujcie się, kto się wybiera]
!!!AKTUALIZACJA!!!
Krukon nadal jest jak najbardziej planowany, ale tegoroczna organizacja jest ciut skomplikowańsza przez to, że działka wciąż jest we wczesnych stadiach swojego żywota we władaniu Rudej. Ostatecznych konkretów co do warunków należy się spodziewać nie wcześniej jak w maju, kiedy planowane jest rozpoczęcie przeróżnych prac instalacyjnych, a możliwe, że nawet bliżej końca lipca, gdy Rudasowa familija wjedzie na miejsce. Dla podtrzymania tradycji krukonowej będą ze trzy konkursy. Ogólnie nastawiajcie się na camping i na to, że sami powinniście sobie ogarnąć rzeczy codziennego użytku.

TERMIN
10-14 sierpnia

LOKACJA / DOJAZD
Dzialka Rudaska miesci sie tu: Współrzędne Biały Bór 53.791751, 16.794110 - jak wklepieta w Google maps na mapce się pojawi iksik. Dojazd ze Szczecinka do Białego Boru busem, wysiadka w miejscowości Stepień i pieszy spacerek z pół godziny - 40 min.

SKŁADKA
Założyłam następujące koszta:
butla z gazem 50zł, wywóz szamba 150zł, opłata za prąd 100zł, wywóz śmieci (kontenerek 5m3) 250zł, zakupy typu nagrody, chemia, worki na śmieci, srajtaśma etc 250zł. Hipotetycznie 800zł, przy 20 osobach wychodzi 40zł składki. Na tego rzędu wydatek się wstępnie nastawiajcie, ale będziemy jeszcze to doprecyzowywać, jak już Ruda będzie znała konkrety (i jak będzie wiadomo, ile nas tak właściwie jedzie).

SPANIE
Będzie domek-przyczepa, ale nie ma w nim wystarczająco miejsca, żeby organizować tam barłóg, więc wszyscy w miarę możliwości proszeni są o branie namiotów i/lub ustawianie się z innymi Nakamami na wspólne spanie. Przed wejściem do domiku będzie trzeba zdejmować buty. Domek należy raczej postrzegać jako miejsce do nerdzenia i pichcenia, a spania - tylko w ostateczności (jakby wichura przyszła, albo czyjś namiot był upośledzony)...
Spoiler: Na zawsze w naszej pamięci
[Obrazek: vh4FA6f.png]
MEDIA
Woda i prąd są podciągnięte w okolice działki i będą podłączane w maju. Trzeba będzie się zrzucić na butlę gazową, wywóz śmieci. Rudas zorganizuje kuchnie polowa, zeby mozna bylo sobie cos ugotowac. Sranie w domku. Z racji tego, że szambo będzie miało ograniczoną pojemność: prośba do panów o sikanie w lesie. Jest w planach podpięcie małego piecyka do grzania wody, więc raczej powinna być możliwość wzięcia prysznica, ale nie wiadomo jeszcze, czy będzie to kabina w domku czy na zewnątrz. Do tego zostaje jezioro i mycie pod szlauchem dla osób, którym nie w smak czekanie w kilometrowych kolejkach pod prysznic i dybanie na nagrzanie się wody. MOKRE CHUSTECZKI RZĄDZĄ. W razie problemów z szykowaniem mediów, będziemy informować!

SKLEPY / JEDZENIE
Do najblizszego regularnego sklepu jest godzina piechota, ale w sezonie letnim nieopodal otwarta jest budka z podstawowymi rzeczami typu chlebek - Rudas potwierdzi jeszcze, czy jest to stan faktyczny na ten sezon przed samym CC. Mądrze przygotujcie wałówkę - nie szykujcie się na miejsce w lodówce.

JEZIORO
Pobliskie jezioro jest objete programem Natura2000, wiec nie mozna tam wbijac z mydlinami (mokre chusteczki tu de resjku Tongue). Ewentualnie mozna pogrzebac za nieszkodliwymi srodkami myjacymi (biodegradowalne nie zawsze znaczy nieszkodliwe dla natury). Wiecej od Rudej: "Do jeziora jest 3 minutki, jest mała plaża, pomosty. Jest wiata i murowany duży grill, nie gwarantuje że zawsze będzie wolny, bo tych działek tam jest więcej, ale z tego co wiem narazić puste, a to teren wspólny. No i zawsze u siebie można ognisko."

Edit: Jesli moglabym prosic, to dyskusje o samej dzialce i sugestie dla organizacji wrzucajcie TUTAJ, a w tym temacie informujcie, czy jedziecie, czy w ogóle rozważacie, czy zdecydowanie was nie będzie.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.03.2018 00:28 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
13.12.2017 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,084
RE: CC8 - podejscie 3 - lokacja i termin
Mi każda miejscówa pasuje, w dziczy też się mogę bawić, CC to czysta przyjemność.

Jeśli chodzi o termin to się dostosuję do pani właścicielki, ważne tylko by crewcon wypadał również w jakiś weekend. Ja to się cieszę, że będzie xD.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
13.12.2017 20:14
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 264
Nie jestem w stanie na 100% ułożyć sobie planu na tak odległy termin jak sierpień przyszłego roku, bo branża w której pracuję jest bardzo zmienna, ale jeśli mi się uda to będę jechał autem z okolic Łodzi więc będę mógł kogoś zabrać. No i będzie można do miasta po zapasy jeździć bo za używkami nie przepadam więc cały czas będę dyspozycyjny jeśli chodzi o prowadzenie samochodu :-)

Buziaczki, cukiereczki, ciasteczka.
14.12.2017 15:44
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 264
Jeżdżę już kilka lat. W końcu musi być ten pierwszy raz bez wypadku Smile

Buziaczki, cukiereczki, ciasteczka.
14.12.2017 21:33
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,917
Oplukiwanie sie wiadrem na brzegu to chyba dobry kompromis, jesli nabedzie sie jakies wzglednie naturalne produkty do mycia (mydlo kastylijskie rzadzi, polecam). Tym niemniej ostateczne slowo nalezy do Rudasa i bedzie je nalezalo uszanowac bez marudzenia, jakie by nie bylo.

Chetnie poczytalabym odpowiedzi bardziej na interesujacy nas temat, czyli - nie marudzenie o myciu dupy, tylko sugerowane DATY I CZAS TRWANIA IMPREZY.
Jesli moglabym prosic, to dyskusje o samej dzialce i sugestie dla organizacji wrzucajcie TUTAJ
Z gory dziekuje Smile

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.12.2017 00:57 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
15.12.2017 00:53
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
To może 02.-07.08.2018r.? Myślę, że dobry termin, po 25.07. i zawiera weekend, a początek sierpnia ma jeszcze ciepłe noce.

15.12.2017 09:11
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 752
Dawno mnie nie bylo Tongue Kurcze, aż takiego problemu z myciem nie przewiduje, poza tym jednak chce stanąć na głowie, żeby tam jakieś minimum było, kibelek i prysznic z ciepła woda, jednak z rodziną tam będę później na wakacje też Tongue Prąd na bank będzie, bo skrzynka już jest na działce....eeee... sorka to nie tu. Ja się do terminu dostosuje, byleby jak Okis mówiła po 25 lipca. Wcześniej nie dam rady bo Oskar ma szkole.a tak to jestem donkonca sierpnia i naprawdę mi wsjoryba.
31.12.2017 15:51
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 598
Wstępny ale pewny termin CC8 to 10-14 sierpnia
To jest od piątku do wtorku. Jeśli ktoś chce przyjechać a termin mu nie leży, proszę pisać. Są możliwe zmiany z tym, że bezproblemowo w grę by wchodził jeszcze tylko kolejny weekend. A wcześniej niż 25 lipca nie ma opcji. A jeśli by wam zamiast piątek-wtorek bardziej pasowało czwartek-poniedziałek czy coś w tym stylu to w ogóle luz.
No i jak Wam pasuje też piszcieTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.02.2018 04:50 przez xaton.)
04.02.2018 04:49
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Mi na razie pasi, ale jak to będzie potem to w tym roku nie mam pojęcia. Na pewno postaram się być i zrobię ku temu wszystko co się da.

04.02.2018 08:15
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,791
Już się przestraszyłem, przez historyczną ignorancję. Ale nie, Grunwald to jednak w lipcu Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

04.02.2018 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama