Aktualny czas: 25.02.2018, 03:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już nowy rozdział 895 po polsku!

Odpowiedz 
CC8 - podejscie 3 - lokacja i termin
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
CC8 - podejscie 3 - lokacja i termin
Troche info, zebyscie wiedzieli z czym sie bedzie jadlo tegoroczna edycje i na co sie szykowac ;P

Dzialka Rudaska miesci sie tu: Współrzędne Biały Bór 53.791751, 16.794110 - jak wklepieta w Google maps na mapce się pojawi iksik. Dojazd ze Szczecinka do Białego Boru busem, wysiadka w miejscowości Stepień i pieszy spacerek z pół godziny - 40 min.

Poki co jest to sama naturka. Nie ma zadnych zabudowan, wiec spanie wylacznie w namiotach. Do najblizszego regularnego sklepu jest godzina piechota, ale w sezonie letnim nieopodal otwarta jest budka z podstawowymi rzeczami typu chlebek. Do czasu CC powinna byc wykopana slawojka, moze bedzie tez szambo i prad (w formie wolnostojacej skrzynki), jesli nie pojawia sie niespodziewane komplikacje. Mycie najprawdopodobniej jak na CC3, polowy prysznic. Jest szansa, ze bedzie jakis kranik na dzialce, ale bedzie dopiero wiadomo na wiosne (podobnie jak z pradem). Pobliskie jezioro jest objete programem Natura2000, wiec nie mozna tam wbijac z mydlinami (mokre chusteczki tu de resjku Tongue). Ewentualnie mozna pogrzebac za nieszkodliwymi srodkami myjacymi (biodegradowalne nie zawsze znaczy nieszkodliwe dla natury). Wiecej od Rudej: "Do jeziora jest 3 minutki, jest mała plaża, pomosty. Jest wiata i murowany duży grill, nie gwarantuje że zawsze będzie wolny, bo tych działek tam jest więcej, ale z tego co wiem narazić puste, a to teren wspólny. No i zawsze u siebie można ognisko."
Rudas zorganizuje kuchnie polowa, butle+palniki i stolik, zeby mozna bylo sobie cos ugotowac.

Co do terminu to nie wczesniej jak 25 lipca, z tego co rozumiem dopiero wtedy Rudas przyjedzie. Najlepiej sierpień chyba, zeby dac jej pare dni na ogarniecie miejscowki.

Sugerujcie terminy i czas trwania imprezy.

Edit: Jesli moglabym prosic, to dyskusje o samej dzialce i sugestie dla organizacji wrzucajcie TUTAJ

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.12.2017 00:57 przez okiren.)
13.12.2017 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,054
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: CC8 - podejscie 3 - lokacja i termin
Mi każda miejscówa pasuje, w dziczy też się mogę bawić, CC to czysta przyjemność.

Jeśli chodzi o termin to się dostosuję do pani właścicielki, ważne tylko by crewcon wypadał również w jakiś weekend. Ja to się cieszę, że będzie xD.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
13.12.2017 20:14
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,001
Poziom ostrzeżeń: 15%
Powiem tak, co do mycia: wiadro, nabierasz wody w jeziorze mydlisz sie na zewnatrz obleawsz itd. itp. dopiero potem wchodzisz czysty, i niem a mydlin a jedynie troche wody na trawce, nie trzeba robić polowego mycia. Wink taki szlauch prawie, że Wink

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
13.12.2017 22:23
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Powiedz to ziemi na działce Okiren. Poza tym nie widzę w tym niz złego, chyba, że masz dla mnie jakieś ekologiczne informacje, czekam.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.12.2017 23:32 przez fuszioms. Powód: Poprawiona ortografia)
13.12.2017 23:31
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
okiren napisał(a):Pobliskie jezioro jest objete programem Natura2000

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
13.12.2017 23:34
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 490
wezcie sie kurwa leczcie xD Mydla na ziemie nie mozna wylac xD. 20% polski jest pod tym calym smiesznym natura 2000. Jak nie bedziecie tych swoich make-upow czy innych odzywek tam wylewac to nie byloby problemu. Ale co ja tam wiem, miastowi zawsze wiedza lepiej. A zreszta jak ta natura 2000 dziala? Z tego co sie orientuje to jedyne czego nie wolno robic bylo u nas to wypedzanie zwierzat i rozwalanie im siedlisk. Nikt sie kuewa nie przejmowal jakims mydlem, cmon xD. I jaki rejon dokladnie jest objety? Bo jesli tak to na calej dzialce se nie powylewacie Wink

[Obrazek: monkey.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.12.2017 00:27 przez Stepi.)
14.12.2017 00:23
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
btw moze ja glupi jestem, ale przeszukalem pol internetu ale nie znalazlem w żadnym programie, zadnej rozpisce, nawet nadlesnictwa okoliczne. Rozne tereny są objete ochroną, nigdzie nie znalazłem wspominku o dołgim...

14.12.2017 02:04
Ruri Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 38
ja znalazlem jezioro Dołgie, ktore jest objete ochroną znajduje sie w Słowińskim parku narodowym natomiast to o ktorym mowa jest opisane ladnie na wedkuje.pl
https://wedkuje.pl/l/jezioro-dolgie-dlugie/86901
14.12.2017 12:12
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
(14.12.2017 12:12 )Ruri napisał(a):  ja znalazlem jezioro Dołgie, ktore jest objete ochroną znajduje sie w Słowińskim parku narodowym natomiast to o ktorym mowa jest opisane ladnie na wedkuje.pl
https://wedkuje.pl/l/jezioro-dolgie-dlugie/86901

Tez znalazlem jedynie instrukcje dla wedkarzy

14.12.2017 12:19
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Ogólnie to rozumiem to, by nie mydlić się w jeziorze bo to chemia zupełnie niepotrzebna temu mikrosystemowi, ale kuźwa... jak usłyszałem, że mydliny wsiakną w ziemię to mnie trzepło. 3 minuty od dzialki jest jezioro? To dej mnie to wiadro i się przejdę z wodą z jeziora i wypluczę na dzialce, ffs.

14.12.2017 13:52
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama