Aktualny czas: 22.09.2019, 17:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
CC9 - ogłoszenia
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,026
Poziom ostrzeżeń: 0%
CC9 - ogłoszenia
[quote="Komimasa"]Termin: 2-5 sierpnia
Domki: typu Brda 6osobowe po remoncie 2 i na weekend 3.
Czas: 3 doby od piątku do poniedziałku
Cena: 210zł za domek za dobę.
Dojazd: Do Bełchatowa szczęśliwcy, i Ci mniej do Piotrkowa Trybunalskiego.

Lista:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing

Składki w wysokości 75zł płatne do Komiego z "CC9" i nickiem w tytule, komimasa: numer konta znajdziecie na portalu w dotacji.

Łóżek jest trochę, ale nie dla wszystkich, więc zaopatrzcie się w jakieś śpiwory i karimaty.

COSPLAY
W tym roku jednym z konkursów będzie bieda cosplay pro - we własnym zakresie przygotowujemy pirackie stroje z tego, co mamy pod ręką w domach. Mogą nawiązywać do OP, choć nie muszą, można podejść do tematu abstrakcyjnie. W piątek na CC prezentujemy stroje, a potem można w nich paradować, żeby robić klimat. Konkurs indywidualny.

Poza tym krukonowicze proszeni są o:
- kto może niech weźmie jakieś pierdoły biurowe, typu długopis czy nożyczki, żeby były jakieś w zapasie, jak moje kilka sztuk zniknie
- kto może niech podpisze swój przedłużacz i zabierze ze sobą.
- nie będzie na miejcu źródeł muzyki, więc jak ktoś ma głośniczek, to może wziąć.
- kto będzie pamiętał niech zrobi foty rozkładów jazdy na miejscu
- Komi prosi, by brać pady, jak ktoś może

PALACZE: niech każdy w miarę możliwości weźmie kiepiołę.

Kto przywiezie jakie gry czy inne atrakcje? Chce mieć deklaracje w jedny miejscu.

Biri może wziąć: prawo dżungli, dobble, jenga made in china

Eikiczi: swoją planszówkę i jedną z kjubsów, może jeden głośnik

Komi: Ślimaki i Wyścig Mastodoński, Cyklady i Colt Express jak ludzie zechcą

Szczery: Łupieżcy, karciankowa Mafia

Orzi: Tajniacy, Eksplodujące Kotki, Bang. Nintendo Switch z Mario Kartami, SMashem i Mortal Kombat.

Fufu: poker, głośniki komputerowe?

Okiren: głośniczek JBL, Ewolucja.

Wydarzenia do ewentualnego ogarnięcia (Komi): OP wersja Mamy Szpiega, wspólne śpiewanie Binks no Sake

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.08.2019 23:10 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
29.06.2019 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 254
RE: CC9 - cosplay i parę innych ogłoszeń
Cosplay ~ Propsuję.
Ja z planszówek posiadam jedynie prawo dżungli, dobble i chińską podróbkę jengi, ale nie wiem, czy coś z tego brać, bo tego typu imprezówki chyba średnio na CC chodzą?

[Obrazek: qn0eMOB.jpg]

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
29.06.2019 22:42
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,270
Ja jedyne co to wezmę moją planszówkę do testowania i jedną z kjubsów.

Zobaczę i może uda mi się zabrać głośnik jeden.

Jeśli chodzi o cosplay to chętnie obejrzę to co ludzie przygotują, to zawsze coś fajnego Big Grin.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.06.2019 23:57 przez Eikichi.)
29.06.2019 23:57
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,935
Poziom ostrzeżeń: 5%
Jeśli chodzi o gry, to postaram się dotachać konsolę. W teorii nie powinno to być ciężkie, bo to jedna siatka w sumie. Gorzej TV, ale może będę mógł zabrać z Bełka, muszę to dogadać z ojcem. Wtedy można by zagrać fajnie na cztery osoby w Overcooked (poprosiłbym, byście wzięli swoje pady), może jakiś turniej by się zrobiło ala overcooked no sanjixd Albo ta w coś innego. Może ktoś do tego czasu będzie miał Crasha Team Racing (wyścigi gokartami, jeden wyścig to max 4 minuty, na obraz i podobieństwo tworzę Wyścig Mastodońskixd) to już w ogóle byłoby bombowo.

Jeśli chodzi o gry, to na pewno bym brał swoje ślimaki, bo dużo zmieniłem, dużo jeszcze zmienię, bo są pomysły i fajnie byłoby zagrać na pełny skład, bo rzadko jest ku temu okazja. Ostatnio mieliśmy miodną partię z Eikichim i zajęło to godzinkę raptem.
No i wyścig Mastodoński (nazwa robocza) też szybka gierka, a przynajmniej dokładam wszelkich starań, by można było zrobić dwa krążenia w mniej niż godzinęxd

Z "normalnych gier" to myślałem nad Cykladami. Dostaję sygnały, że ludzie chętnie by w to zagrali, sam bym chętnie zagrał, no ale właśnie, czy byliby chętni? I Coltem Express (napad na pociąg) bo to jest szybkie i fajne, tylko że zajmuje trochę miejsca niestety. Ale jeśli byliby chętni, mógłbym to wcześniej zwieść do domu i potem to z Bełka zabrać (tak samo Cyklady), bo w lipcu na pewno będę jechał jeszcze do domu.

Przygotuję też one piecową wersję "Mamy szpiega", co grywaliśmy na forum. Jedna runda zajmuje mniej niż 10 minut, myślę, że też może być taka fajna zabawa na upalne popołudnie, gdy nic się nie chce.

Tak z "dodatkowych atrakcji" to sobie jeszcze pomyślałem, że naprawdę fajnie byłoby zrobić wspólne odśpiewanie Gorzały dla Binka. Mogę wrzucić tłumaczenie gdzieś, jak nie macie i można by trochę to przygotować, jakaś próba w sobotę i w niedzielę generalna. Podałbym to potem Pawłowi, czy coś może by gdzieś wrzucili to ludzie by widzieli że nakama to nadal rozentuzjazmowana grupa fanów OP, a przy okazji byłaby to fajna zabawa i coś na urozmaicenie.

Cytat:jedną z kjubsów.

I to jest bardzo dobry pomysł. Co jak co, ale na CC na pewno uda się zagrać w jakimś 4-osobowym składzie też jakby dla mnie miejsca nie starczyło to bym się nie obraził, bo przecież jedzie dużo Story-kjubowców, a ja to zawsze w Poznania mogę zagraćSmile Ale, jeśli brakowało by gracza, to mnie liczSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2019 10:54 przez Komimasa.)
30.06.2019 10:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,123
Cosplay: fajna sprawa, ale raczej do patrzenia. Nie będziemy tam sami, więc pewnie moje społeczne skrępowanie zabroni mi paradować przed obcymi w głupim przebraniu Sad Ale głosowac na mnie zawsze możecie.

Gry: zapewne wezmę Tajniaków, o ile jeszcze się nie znudziło,myślę też o Łupieżcach (prościutka gra karciana z kotkami w roli głównej) oraz Pyrkonowej karciance, która jest po prostu Mafią.

Pad PS4 - okey dokey, jak będzie mi przypomniane, to wezmę.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

30.06.2019 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 857
Ja mogę wziąć ze sobą gierkę "5 sekund".
Pada też zgarnę Heart

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
07.07.2019 05:19
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,813
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jeżeli chodzi o Tajniaków, to mam najbardziej kompletną wersję, którą niniejszym ogłaszam, że mogę zabrać Smile

Co do innych imprezówek to mogę zabrać Eksplodujące Kotki i Banga. Cięższych gier się po prostu nie opłaca biorąc pod uwagę, jak krótko będziemy na imprezie.

No i oczywiście mogę wziąć Nintendo Switch z Mario Kartami, SMashem i Mortal Kombat. Chociaż w pewnym sensei będzie się dublować z PS4.
07.07.2019 07:52
Rika Offline
Wanted Team

*
Jak coś to na switcha mam Mario Party. Może by wziąć swoje JoyCony i w to spróbować?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2019 15:49 przez Rika. Powód: Poprawiona ortografia)
07.07.2019 15:46
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,813
Poziom ostrzeżeń: 10%
A czemu nie. A do ilu graczy można się w to bawić? Bo ja mam 4 joycony sam z siebie
07.07.2019 16:00
Rika Offline
Wanted Team

*
Ach, to jak masz 4 to nie muszę swoich brać, bo 4 to max tak mi się zdaje xD

08.07.2019 18:23
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama