Aktualny czas: 22.09.2019, 17:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
CC9 - Trupiarniane śniadanie mistrzów
Autor Wiadomość
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,813
Poziom ostrzeżeń: 10%
CC9 - Trupiarniane śniadanie mistrzów
Czołem,

Na pewnym CC padł pewien pomysł, który bardzo mi się spodobał. A że pewnie paru z Was zapomniało o tej akcji to chętnie przypomnę.

Czym są trupiarniane śniadania wszyscy wiemy. Jednakże zazwyczaj składały się one z podłej jakości konserw, pasztetów i innej pośledniej żywności. W miarę jak stawaliśmy się coraz zamożniejsi jakość śniadań wzrosła. Pojawiały się warzywa, dżemy, masło orzechowe, sery i wędliny. Więc czemu by nie podkręcić tego trendu do maksimum?

Plan jest taki - chętni chcący wziąć udział w Trupiarnianym Śniadaniu Mistrzów przywożą na CC skłądniki wyjątkowo wykwintne i kosztowne. Jakie? Dajcie się ponieść wyobraźni! Rzeczy, które zawsze chcieliśmy spróbować, ale okazywały się za drogie są jak najmilej widziane. Wypadałoby tylko, aby dało się to "otworzyć i zjeść" bez zbędnych przygotowań, w końcu polowe warunki trupiarnianego śniadania pozostaną te same.

Kto chciałby się w to bawić i ew. co chciałby wziąć? Smile
11.07.2019 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,270
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: CC9 - Trupiarniane śniadanie mistrzów
Ja jako twórca i wlasciciel "stolika" trupiarnianych śniadań na pewno biorę udział. Pamiętam tę sprawę, fajnie że podniosłeś ten temat Orzi - z tego co kojarzę miałeś kiedyś wziąć jakoś dobry ser.

Teraz nie wiem co wezmę, ale coś na pewno. Może jakieś przygotowane uprzednio jedzonko, albo cos kupnego.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
11.07.2019 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Mam coś innego na oku teraz - myślę nad masłem pistacjowym, ale jeszcze się zobaczy Smile
11.07.2019 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,270
Ja na pewno będę chciał kupić jakis serio dobry chlebek. Potem przekaże go Paxowi, tak by to on go wydał wszystkim.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
12.07.2019 11:05
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,026
Pokminię nad czymś, raczej się dołączymy z Dziadem Smile

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
12.07.2019 11:43
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 956
dzień dobry czy będzie hummus?

[Obrazek: D2kDFZK.png]
13.07.2019 00:18
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Jak weźmiesz to bdź
13.07.2019 06:24
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 812
Dołączam! Ale nie powiem co przywiozę Big Grin Ale dorzucę oprócz tego najwększe dziwactwa żarte na wyspach
16.07.2019 22:54
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,123
Ja pewnie też dołączę (o ile twórca niepowtarzalnej inicjatywy i właściciel kawałka ręcznika na którym kilka lat temu jedliśmy na to zezwoli, rzecz jasna), ale też nie wiem, co przywiozę. Pewnie zajrzę do jakiegoś sklepu tuż przed wyjazdem i się rozejrzę. Ale jeśli niczego nie wymyślę innego, to pewnie pójdzie jakaś zacniejsza wędlina, więc przepraszam wegetarian z góry, i już teraz zachęcam ich do trzymania kciuków za większą kreatywność z mojej strony.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.07.2019 23:07 przez Szczery. Powód: Poprawiona ortografia)
16.07.2019 22:58
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,935
Poziom ostrzeżeń: 5%
Dołączyłbym chętnie ale, no właśnie. Co tu wziąć. Większość wykwintności to właściwie dla wegetarian się nie nadają. Aż sam nie wiem, co wziąć. Myślałem nad miodem, ale kurczę, lepszy przecież taki od znajomych co mają pasiekę, to co to za wykwintne danie... Nie wiem, może jakaś pasta się rzuci czy coś, ale to też nie kojarzy mi się z wykwintnością...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

17.07.2019 09:43
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama