Aktualny czas: 25.09.2017, 08:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Championship/Football Manager
Autor Wiadomość
tomus88888888 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 40
Championship/Football Manager
Nie ma tutaj tematu o tej wspaniałej grze? To jest skandal. No ale nic, czas naprawić ten błąd!

Gram sobie od niedawna w sympatyczną 'trzynastkę' z tej serii. Zacząłem przygodę jako manager, oczywiście, Legii Warszawa. Wprowadziłem sobie pewne utrudnienia. Mogę sprowadzać tylko piłkarzy mówiących po Polsku, i tylko jednego na rundę. Na początek sprowadziłem sobie Piotra Kuklisa, jako uzupełnienie do środka pola.

Zdecydowałem się zagrać taką 11:
W bramce Kuciak. Obrona. Po lewej Wawrzyniak lub Brzyski. Ten drugi był często kontuzjowany, więc ten pierwszy częściej grał. Na prawej początkowo podstawowy był Rzeźniczak. Z czasem Jędrzejczyk przejął miejsce w '11'. Parę stoperów tworzyli, w pierwszej części sezonu, Jodłowiec i Żewłakow. Później zaś, naszego wybitnego reprezentanta wygryzł Astiz. O wiele rzadziej grał Choto. Dwójka środkowych pomocników. Na tych pozycjach grali głównie Vrdoljak z Furmanem. Często grywał Gol, rzadko Kuklis. Łukasik był wypożyczony do Piasta Gliwice i tam radził sobie świetnie. Liczę zatem, że w tym sezonie wygryzie Vrdoljaka. Kuklis do rezerw. Na lewym skrzydle regularnie grał świetny Jakub Kosecki. Czasem zaś Żyro. Zmiennikiem był jednak Olek Jagiełło, ale nie pograł sobie za dużo przy Kubusiu. Jako 'klasyczna dziesiątka' oglądaliśmy głównie Danijela Ljuboję. Był moment, że stawiałem tam na młodego Eryka Rakowskiego, bo był we wspaniałej formie przez miesiąc. Ale to szybko minęło. Fajnie w rezerwach poczynał sobie też Jorge Salinas i chyba włączę go do kadry na kolejny sezon. Prawe skrzydło było piętą achillesową naszego teamu w tym sezonie. Wszystko za sprawą kontuzji Miroslava Radovicia. Serb praktycznie nie grał. Grali zaś chimeryczny Kucharczyk, a także Norbert Misiak i Bartosz Bereszyński. Wszyscy ze zmiennym szczęściem. W połowie roku kupiłem Pawła Olkowskiego z Zabrza. Był lepszy od Kucharczyka, ale to nadal nie to. Na środku ataku grał początkowo Dvalishvili. Potem wygryzł go Żyro. Saganowski grywał na początku, potem coraz mniej. I odszedł bo wygasł mu kontrakt.

Jak graliśmy?
Wygrany Superpuchar Polski oraz Ekstraklasę. O tę drugą drżeliśmy do ostatniej kolejki. Tak się złożyło, że ostatni mecz graliśmy z drugim w tabeli Piastem Gliwice. I roznieśliśmy ich na wyjeździe 4-1.
Z Pucharu Polski odpadliśmy w pierwszej możliwej rundzie z Bogdanką Łęczna :o
W Lidze Europy prawie wyszliśmy z grupy. Niestety tylko prawie. PSV, Braga i Anderlecht okazały się za mocne.

W tym okienku transferowym przyszedł do nas Prejuce Nakoulma. Będziemy walczyć o udział w Lidze Mistrzów. To jest mój cel.

A wy? Gracie w eFeMa? Smile
14.11.2013 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,401
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Championship/Football Manager
Brzmi tak strasznie nudno, że za nic nie spróbowałabym w to zagrać....

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2013 19:43 przez Filemon.)
14.11.2013 19:43
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Poziom ostrzeżeń: 0%
(14.11.2013 19:43 )Filemon napisał(a):  Brzmi tak strasznie nudno, że za nic nie spróbowałabym w to zagrać....

Po takim wstępie to się nie dziwie Tongue

Nazwać tą grę "wspaniałą" to jest duże nadużycie nawet dla mnie. A wiele godzin przy FM spędziłem.
Gra jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla fanów futbolu i ludzi zakręconych w tym temacie. Nikt inny tego nawet nie tknie.
Serii nie ma co nawet porównywać, FM jest o niebo lepszy Tongue Ale gra wciąż ma bardzo wiele niedociągnięć i wad. Silnik jest poprawiany niby ale oczekuje jednak więcej.

P.S. Jak chcesz żeby było trudniej to graj polskimi zespołami z 1 ligi przy problemach finansowych a nie Legią Tongue
14.11.2013 20:24
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Schizofrenia podpowiada, że ma jakiś z trzeciej ligi angielskiej. Ale on zawsze jakieś dziwy wybiera Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
14.11.2013 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Jak kojarzysz to naprawdę musiał Cię tym męczyć Tongue
14.11.2013 20:35
tomus88888888 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 40
Zoro napisał(a):P.S. Jak chcesz żeby było trudniej to graj polskimi zespołami z 1 ligi przy problemach finansowych a nie Legią Tongue
Pierwsza gra w FM 13, spokojnie. Zwykle grywam malutkimi zespołami. W ogóle mam już na celowniku dodatek, w którym są 2 i 3 liga polska.

No i oczywiście ta seria jest wspaniała. Doskonale odwzorowuje to, co dzieje się w klubie piłkarskim.
14.11.2013 20:36
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Po nazwie? Ni w ząb. Podpytałam, czym teraz gra Tongue Ostatnio mu przyszedł nowy, to się oderwać mu ciężko. A ja tyle kasy w zeszłym roku na ten szajs wydałam, bo sobie pod choinkę zażyczył... A męczyć męczy. Sprawozdania z transferów, meczy czy rozwoju zawodników są tu na porządku dziennym. A ja jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam bądź nie wpuszczam nawet Tongue Jakby się w końcu dał namówić na założenie konta na forum, to byście pewnie mieli z kim o tym popisać.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
14.11.2013 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,164
Dla mnie wszystko ta gra skończyła się na najlepszym Championship Managerze 4. Szkoda że już nie robią aktualizacji danych do tego, choć do dziś grywam czasem. Po dziś dzień najlepszy interfejs i odbiór gry. Kochałem tam grać słabymi zespołami jak np. czwartoligowe San Marino. Jednak później pojawił się FM i gra umarła, wielka szkoda. Gdyby kilka funkcji z tych nowych fmów jak rozmowy z zawodnikami w przerwie czy większy wpływ na zarządzanie majątkiem klubu wrzucić do legendarnego cm4 to właściwie nie trzeba by było wydawać gry co rok tylko robić aktualizację danych i była by gra perfekcyjna.

16.11.2013 22:04
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama