Aktualny czas: 24.07.2017, 08:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Chapek 585
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
Chapek 585
Dzięki, Wąski XD

http://mangastream.com/read/one_piece/67373685/1

Powiem jedno - LOL XD Luffy i Ace są GENIALNI XD Dawno się tak nie uśmiałam przy chapterku XD
Taakie właśnie powinno być OP przez cały czas XD Epickie momenty są fajne tak długo jak nie trwają tyle czasu XD
To Ace'owe O.o i "Luffy, jak ty coś palniesz..." XDDDD

Shabo źle skończy. Pewnie zginie, próbując się wyrwać z powrotem na wolność i powie jakieś "wielkie słowa" do Ace'a i Luffy'ego. Meh... Totalnie nieciekawa postać XD

Ale tych przygód to mam nadzieję obejrzeć w anime więcej XD No coś pięknego XDD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
20.05.2010 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495

He he, chapter miły. Ten mały Luffy i Ace śmiesznie troszkę wyglądają, tak fajnie "przedszkolakowo". Może Oda nas zaskoczy i Sabo nie zginie... Tongue Wiadomo już, że Luffy ma w sumie dwóch starszych "braci". Przyjemnie by było, gdyby Sabo został wysłany gdzieś indziej, a teraz w późniejszych wydarzeniach byłby z nim jakiś wątek.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
20.05.2010 15:32
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 285

Też uważam, że Sabo zginie. Jest taką postacią na retrospekcje i tragiczne zakończenie. xD Co do chapka jak i całych retrospekcji, dość długo się to ciągnie jednakże fajnie jest pooglądać Luffy'ego i Aca jako małych dzieciaczków. Tak słodziutko wyglądają. xD Jedynie co to mam wrażenie, że pod względem graficznym chapek się dość średnio prezentuje. xD

[Obrazek: vdka.png][Obrazek: vodkak.jpg]
^^

20.05.2010 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 614

Błagam, niech skończy się wreszcie ta (mam nadzieję) mini saga o młodości Luffy;ego i Ace'a. Zupełnie nie interesuje mnie teraz ich przeszłość! Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Bleh.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
20.05.2010 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 205

Chapter fajny, ale te retrosy trwają za długo. Maksymalnie powinno być, przynajmniej dla mnie, dwa chaptery, a nie wygląda na to, że skończy się w następnym. Co do Sabo, to nie zginie. Tak czuję. W jakiś dziwny sposób trafi na wyspe syren i przyłączy się, jako kolejny członek załogi do Słomianych. To przeczucie. Zupełnie jak z tym, że Kubo spieprzy ban-kai Gina :mrgreen:

Siedzim i myślim, pocośmy tu przyśli?
20.05.2010 17:07
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*

Przyznam, że jak na retrospekcję to trochę długo i nie dzieję się nic specjalnego, a wszyscy włączając w to mnie chcieliby już zobaczyć wszystkich nakama. Niech Oda pociągnie to z jedne chapek i jedzie już z prawdziwą akcją. xD Przy okazji przypomina mi to trochę Turn Back The Pendulum z Bleacha tylko tam to miało większy wpływ fabularny. xD

^^

20.05.2010 17:08
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583

Ech, ludzie tęsknią za Ace'm, więc Oda daje im Ace'a ;]
Być może są to ostatnie tak lekkie chapki, dlatego nie chce mu się tego tak szybko kończyć ^^' nie zapominajcie, że wpływamy w nową erę, poważniejszą erę, w której WSZYSTKO (skoro była już nie-retrospekcyjna śmierć) może się zdarzyć...

[Obrazek: 66HHUfX.png]
20.05.2010 17:22
Brandy Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 31

roronoazoro napisał(a):Co do Sabo, to nie zginie. Tak czuję. W jakiś dziwny sposób trafi na wyspe syren i przyłączy się, jako kolejny członek załogi do Słomianych.

E, naciągane by było. Przed egzekucją nikt słowem nie wspominał o jakimkolwiek Sabie, a gdyby żył, to chybabyśmy coś o nim usłyszeli. A polubiłam dzieciaka, chciałabym żeby jednak sobie żył i ogółem te retrospekcje są okejkowe. Głupio by było nie znać przeszłości głownego bohatera niemal 600 (ło bosz) odcinkowej serii.
A załogą się jeszcze nacieszymy, będą mieli swoje trzydzieści minut. I trochę się boję co będzie z Sanjim. Trans Sanjim. Różowym Sanjim. Okama Sa...brrrrrr

[Obrazek: Johny_Sanji.jpg?t=1293992213]
20.05.2010 18:31
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*

Właśnie Iva będzie mógł przygarnąć okama których poznał Sanji. Nieeee Sanji okama nie zostanie. A co do przeszłości to chyba wystarczająco jej już poznaliśmy. Mnie znowu Sabo na odwrót odrzucił i wkurza mnie od samego początku. Taki cwaniak chodzący. Niech Oda zaszlachtuje i nakama come back. xD

^^

20.05.2010 18:35
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 486

Brandy napisał(a):E, naciągane by było. Przed egzekucją nikt słowem nie wspominał o jakimkolwiek Sabie
Jeśli chodzi o to, to Ace wspomniał o nim, co nie co na Marineford

A co do chapka - super! Nie zgadzam się z opiniami niektórych, że nie ma akcji i jest nudno. Jest fajnie! To prawdziwe One Piece! Będę to powtarzał milion razy - kiedy nie czyta się chapka co tydzień, ale wszystkie naraz, ma się wrażenie, że jest tego aż za mało. Wszyscu chcą, żeby przyszła już kolejna saga. Ale później będzie to samo. Mamy początek, jest fajnie, a potem: "Łeee... mogliby już dać dalej...".

Ja uważam przygody z dzieciństwa za coś fajnego i rozkoszuję się każdą stroną kolejnego chapterka Smile

[Obrazek: 19979393.png]
20.05.2010 18:44
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama