Aktualny czas: 23.10.2017, 10:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chaper 611
Autor Wiadomość
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Poziom ostrzeżeń: 0%
Chaper 611
http://mangastream.com/read/one_piece/15771776/1

Kolejny rozdzialik przygód słomianego. Tongue
20.01.2011 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
RE: Chaper 611
Ciekawe o co może chodzić z Neptunem. Może w pałacu siedzi Jinbei? A może wróżka przepowiedziała Neptunowi, że Hodi Jones najedzie na wyspę syren i tylko Słomiani mogą go powstrzymać? W każdym razie zaczyna robić się ciekawie ale ja chce już nowy świat, ogólnie przygodę pod wodą mógł sobie Oda darować, chyba, że będzie to miało jakieś głębsze znaczenie dla fabuły :>

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
20.01.2011 21:06
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,537
Podobalo mi sie bardzo rozpoczecie rozdzialu. Uradowany bylem jak dzieciak, jak Oda nam dorzucil kolejna silna (ponad 70 milionow to na poziomie co poniektorych Slomianych przed treningami bym powiedzial) postac, tego kraba (Hi Earl! Hi Crabman!). Myslalem, ze to jeszcze jedna postac do zapowiadajacego sie spektaklu w wielkim teatrze zycia zwanym Naparzanka, obok ryboludzi, Caribou, Van Deckena, Slomianych i Armii Neptuna. Potem bardzo mily kadr z ryboludami... A potem w sumie juz nic ciekawego. Crabman odpadl, Jones szpanuje sila i nie ma w jego wygladzie nawet nic zaskakujacego (moze tylko fakt, ze przypomina mi Perone). Sterydy w OP... moze to na nich Luffy rozpuknie cala wyspe? Tongue W koncu jak mogl walczyc z Arlongiem jego zebami, to moze i z Jonesem jego tabletkami Tongue
Ale Papugg pozwalajacy Nami wziac co tylko zechce byl zabawny. Co za naiwny typ...

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

21.01.2011 06:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Dobry chapter. Poznaliśmy już załogę nowych piratów ryboludzi (szkoda, że podoba mi się tylko Zeo - ma fajne frędzelki na buźce Big Grin). Neptun wygląda jak jakiś słabiak i do tego jak kudłata syrenka. Huh Kompletnie nieciekawa postać zupełnie jak Gunfall. Nowy pirat wart 77 milionów dostaje bęcki tylko po to, żeby świat usłyszał o Hodi Jones'ie. Ciekawy pomysł, jeżeli tylko ma on odegrać jakąś rolę w przyszłości. Narkotyki - tabletki siły. Padłem ze śmiechu. Big Grin Najpierw Luffy szprycował się hormonami od Ivankova, to teraz przejdzie na wyższy poziom wtajemniczenia i na pewno będzie chciał spróbować tych pigułek. Tongue Tylko żeby się nie uzależnił.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
22.01.2011 01:07
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Mnie też się podobał rozdział. Na wyspie ryboludzi śmiesznie, znaleźli już Nami, a reszta pewnie siedzi u Neptuna. Syreni król ma trochę głupi wygląd, ale przynajmniej zabawny. Oby jego córka nie była do niego podobnaWink. No poza wyspą trochę się działo, ryblud rozwala sobie, wcale nie taki słaby, statek piracki, tyle, że coś mi się wydaje, że bez tych dragów był by nie wiele lepszy od Arlonga. No nie wiem mam nadzieję, że się mylę.
22.01.2011 11:20
skulkid Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 141
Poziom ostrzeżeń: 10%
Co do tych pigułek. Jeśli działają tylko na ryboludów, od biedy na syrenki, to jest możliwość że motwy z transferem krwi Sanjiego nie był wcale bezcelowy Wink.
22.01.2011 11:28
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Czy mógłbyś to rozwinąć? Nie bardzo łapię jaki to ma związek... ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2011 11:48 przez Artelian.)
22.01.2011 11:48
dawidekaa Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 14
Zmieniając trochę temat, ten cały Hodi Jones nie przypomina wam trochę Arlonga? Wg mnie to może być jego brat czy coś. Takie jest tylko moje, może sie różnić od zdania innych, ofc.

pozdrawiam.
22.01.2011 13:18
Sefer93 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35
Skulkid, nie jestem pewien ale chyba chodzi Ci o to, że po transferze krwi, który wg Ciebie był od ryboluda, Sanji będzie mógł używać tych pigułek, tak? Niestety muszę Cię sprowadzić na ziemię. Nasz kochany kucharz dostał krew od ludzi, konkretnie od okama ;p Co do podobieństwa Hodiego Jonesa i Arlonga to może są podobni dlatego, że obaj są rekinami chociaż nie wykluczam, że są spokrewnieni. Ogólnie chapek średnio mi się podobał. Akcja z Nami była całkiem fajna, wygląd Neptuna do bani, jak już ktoś napisał zaleciało Gan Fallem (nie wiem czy dobrze napisałem), Crabmen w ogóle mi się nie podobał, pewnie on i jego załoga zostali pokazani byśmy zobaczyli potęgę Hodiniego ;p Ogólnie chap oceniam na 6/10.

[Obrazek: aw_sig_for_hayami_chan_by_mistic_gohan.png]
22.01.2011 15:16
skulkid Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 141
Poziom ostrzeżeń: 10%
@Sefer93
Faktycznie, o to mi chodziło. Z tym że jak czytałem tamten chapter wydawało mi się, że to syreni okama ^^'.
22.01.2011 17:33

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama