Aktualny czas: 23.07.2017, 10:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Chapter 538 - dyskusja
Autor Wiadomość
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 911
Poziom ostrzeżeń: 0%
Chapter 538 - dyskusja
No muszę przyznać, że poziom istotnie poszedł do góry. Jestem pod cholernie miłym wrażeniem.

Akcja jak go dopingują jest po prostu niesamowita. Zaczyna sam Bon Clay, kończą wszyscy, piękne po prostu. Akcja końcowa też daje niezłą moc. Mam wrażenie, że te drzwi zaraz wylecą z zawiasów.

A potem zostaje tylko uratowanie Ace'a.

Coraz bardziej jestem przekonany, że Bon Clay dołączy do załogi.

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
03.04.2009 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 444

Ja myślę, że Bon Clay zostanie z Ivankofem. A chapter zaiście bardzo ciekawy Smile Drażni mnie te 10 straconych lat, ale jakoś przeboleję. Akcja krzyczących okama - bezcenne xD Mówiłem, że da się to dobrze rozegrać!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
03.04.2009 10:14
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

A mnie tam się średnio podoba, za bardzo przegadane. Wolę jak jest akcja Tongue
No i te -10lat dla Luffiego jakieś trochę nieteges, ale może skoro tak szybko wyzdrowiał to stracił mniej lat? Smile

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
03.04.2009 10:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shenlong Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

Hmmm Chapterek zrekompensował mi ostatnią porażkę (że tak powiem) Ody. Wiele spraw się wyjaśniło, wygląda na to, że mamy niezły wstęp do akcji. Reakcja Bon-chana na wyzdrowienie Słomka świetna. Luffy'emu to już chyba pozostało pare latek życia... Gear skaraca życie, teraz -10 lat... ciekawe czy dożyje do czasu zakończenia OP :lol:

Sometimes people put up walls, not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.
03.04.2009 10:49
nagura Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 103

Bardzo dobry rozdział. Iva-san ma ciekawą zdolność, dzięki temu mógłby "tworzyć" idealnych żołnierzy. Zastanawiam się jakiego power-upa dostanie Luffy po tej kuracji.

Trzeba się urodzić człowiekiem żeby osiągnąć prawdziwą głupotę.
03.04.2009 13:37
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,490

Przegadany rozdział ale sporo się wyjaśniło. Naprawdę Luffy przekracza wszystkie limity, jeśli jego wola jest tak silna to gdy wykształci dobrze haki to będzie miażdżył. Bardzo fajny kolorowy obrazek z załogą Buggy'ego. Może będzie miał on jeszcze jakąś większą rolę?

[Obrazek: vYg1BTA.png]
03.04.2009 14:22
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Czytałem chapter ale mój angielski jest słaby może mi ktoś powiedzieć bo Ace jest na poziomie 5 i ,że jest to ostatni poziom a jak pokazali jego dialog z Jimbeiem to było napisane poziom 6 . No a resztę doczytam sobie po polsku Big Grin Końcówka chaptera była bardzo dobra FOOOOOOD Big Grin

@Up
Nigdzie nie było powiedziane, że Gear skraca życie to są twoje domysły ;p
03.04.2009 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shenlong Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

Hisoka napisał(a):Czytałem chapter ale mój angielski jest słaby może mi ktoś powiedzieć bo Ace jest na poziomie 5 i ,że jest to ostatni poziom a jak pokazali jego dialog z Jimbeiem to było napisane poziom 6 . No a resztę doczytam sobie po polsku Big Grin Końcówka chaptera była bardzo dobra FOOOOOOD Big Grin

Ace, Jimbei, Croc i Shiryuu (czy jak mu tam) sa na lvl 6 "Eternal Hell". Tłumaczy to Iva, i na początku ID mówi o lvl 6 jeden z więźniów.

Hisoka napisał(a):Nigdzie nie było powiedziane, że Gear skraca życie to są twoje domysły ;p

Tak dokładniej to w walce z Lucchim w momencie w którym Luchi tłumaczy na czym polega Gear 2 Luffy'ego.

Sometimes people put up walls, not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.
03.04.2009 17:00
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,108

Bardzo dobry chapterek. Może nie ma za dużo akcji, ale za to wyjaśniło się parę rzeczy. Bon-clay jest niesamowity, myślę tak jak Najuch, że to on dołączy do załogi. Będą niezłe spinki między nim a Sanjim. Ostatnia strona wymiata, "Jeść!!!", reakcja taka jak po włożeniu cienia w Oza xD. Teraz czeka nas już tylko czysta akcja.

03.04.2009 22:03
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 911

To tylko 10 lat, myślę, że nie ma czym się martwić. Załóżmy, że Luffy miałby żyć przeciętne 75 lat. Używając geara skrócił sobie życie o 5. Teraz jeszcze minus 10. Spokojnie zostało mu jeszcze ponad 40 lat życia. Dopłynie do Raftel i dożyje końca sagi bez problemuTongue

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
04.04.2009 10:00
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama