Aktualny czas: 14.12.2017, 21:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chapter 539 - dyskusja
Autor Wiadomość
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Poziom ostrzeżeń: 0%
Chapter 539 - dyskusja
Chapter w porządku ;] Kolejny powinien już rozkręcić akcję tak mocno, że znowu będę cały tydzień czekał z tęsknotą. Zdążyłem nawet polubić Ivankova. Pomaga Luffy'emu i jeśli dojdzie do walki Iva-chan vs Magellan, to na pewno będzie ciekawie xD Naprawdę już nie mogę się doczekać ;] Szkoda tylko, że w święta nie będzie rozdziału i trzeba czekać 2 tygodnie... Taka cisza przed burzą ;] Czuję, że rozróba będzie na maksa.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
09.04.2009 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Shenlong Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

Mi się chapterek bardzo podobał. Opóźniona reakcja Ivy na wieść o tym, że Dragon to ojciec Luffy'ego rozbrajająca. No i samo jego powiązanie z Rewolucjonistą - nie spodziewałem się tego szczerze mówiąc... Luffy jak można się było spodziewać już na nogach i goni do Ace'a. Iva-san zapunktował(a) w moim oczach... No i niestety ten nieszczęsny tydzień przerwy... daja nieźle na wstrzymanie, ale zapowiada się niezła rozpierducha. Czekam na kolejne rozdziały z coraz większa niecierpliwością Smile

A i zapomniałem dodać - fajne historyjka (fan art to chyba nie wiem nie znam się) z Sanjim Nami i Luffy'm na końcu chapterka Smile

Sometimes people put up walls, not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.
09.04.2009 20:14
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,281

Chapter zacny. Oj, teraz to będzie się działo. Ivankov rzeczywiście jest powolny. No, ale dowiadujemy się o nim coś więcej. Coraz bardziej prawdopodobny jest udział Dragona w wojnie. A jak na razie grupa rusza po Ace'a. Ze wsparciem Ivankova mają większe szanse. Ciekawe czy Luffy stoczy rewanż z Magellanem czy też Ivuś się nim zajmie.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
09.04.2009 20:33
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Chapter bardzo dobry już mnie trzyma w napięciu o następne chaptery nie mogę się doczekać. Jak się dowiedział ,że Ivankowa i reszta to ludzie od Dragona to byłem zdziwiony Oda potrafi nas zadziwić . Luffy z Ivankową i Inuzuma o ile się nie mylę ruszają po Ace ciekawe kto zajmie się Magellanem . Wygląda na to ,że Dragon wpadnie pomóc Ace i Luffiemu . Wiele pytań a na odpowiedz trzeba czekać tyle czasu.
09.04.2009 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Ekstra chapter, ale następne będą jeszcze lepsze. Chyba sobie zrobię przerwę do wakacji, żeby móc to hurtem przeczytać bez czekania Big Grin

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
09.04.2009 21:13
Ace Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

A wytrzymasz ?;P Bo ja bym nie dał rady patrzą na to jaka akcja się szykuje ;P Ja na razie tak tylko przeglądałem chapter, ale po tym i tak mogę stwierdzić że to co się tam teraz będzie działo przejdzie nasze oczekiwania i nas zaskoczy;D Zresztą jak zawsze;d Oda-san umie nas zaskakiwać;d Ale muszę powiedzieć że niektóre spekulacje mogą się sprawdzić;d Chodzi mi o te z Dragonem że w końcu się pokarze w mandze i pomorze synom;d wcale bym się nie obraził, wręcz przeciwnie;d

[Obrazek: nakama.png]
09.04.2009 21:31
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Straszny ból, że trzeba czekać 2 tygodnie na następny chap ;/ A co do dzisiejszego, świetny. Kapitalnie pokazane obżarsto Luffy'ego, reakcja Ivy na wieść, że jest on synm Dragona... No i szykuje się teraz konkretna akcja. Czekam z niecierpliwością.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
09.04.2009 21:34
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Dobry Chapter. Oda istotnie się poprawił i teraz transwestyci już mi nie przeszkadzają. Dobry, naprawdę dobry klimat.

Wreszcie zaczyna się dziać i szczerze nie wiem jak przetrzymam te 2 tygodnieSmile Wspaniała robota!!!!

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
10.04.2009 00:29
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093

Powiem tyle, że ten rozdział był super, super i super! Big Grin
Rozwiał moje obawy do końca i już nie boję, ze OP zejdzie na psy Wink
Dowiadujemy się paru ciekawych rzeczy, Iva to przyjaciel Dragona i jeden z przywódców rewolucjonistów, a scena "spóźnionego-zapłonu-zaskoku" była zarąbista, nigdy jej nie zapomnę, tak jak miny Enela :]
Moim zdaniem Dragona nie będzie, a nawet jeśli to nie będzie odgrywał większej roli, znaczy się nie będzie rozpierduchy robił.
Dowiedzieliśmy się też jednej rzeczy, oczywiście prawdopodobnie: Dragon przejmuje się swoją rodziną i tęskni za nią, przynajmniej ja takie wrażenie odniosłem Wink
Najuch napisał(a):Dobry Chapter. Oda istotnie się poprawił i teraz transwestyci już mi nie przeszkadzają. Dobry, naprawdę dobry klimat.
Otóż to, zniknęły wszystkie moje obawy Smile
Najuch napisał(a):Wreszcie zaczyna się dziać i szczerze nie wiem jak przetrzymam te 2 tygodnieSmile Wspaniała robota!!!!
Także nie mam pojęcia jak wytrzymam to Sad

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
10.04.2009 01:26
nagura Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 103

Heh kto by pomyślał że Ivankov to nakama Dragona? Na to bym nie wpadł. Ale razem trochę dziwnie wyglądają :] Ciekawe co jego towarzysze pokażą w następnym rozdziale (w końcu jeden z nich jest z piątego poziomu).
Myślałem że Luffy po wyżerce będzie w stanie samodzielnie ruszyć do walki, ale jak widać nie obyło się bez dopingu (jak również poźniejszych konsekwencji).

Trzeba się urodzić człowiekiem żeby osiągnąć prawdziwą głupotę.
10.04.2009 01:37

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama