Aktualny czas: 21.09.2017, 01:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Chapter 540 - dyskusja
Autor Wiadomość
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 617
Poziom ostrzeżeń: 0%
Chapter 540 - dyskusja
No to się nam akcja rozkręciła. Wielki powrót Crocodile! No i ta drużyna, która się teraz uformowała... Przeczuwam, że w więzienu ta akcja się nie skończy. Już nie mogę się doczekać tego, co pokaże Jinbei. Oj, będzie się działo! A podobno znowu trzeba będzie czekać dłużej na chapter.... Sad

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
24.04.2009 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 444

Tak... 2 tygodnie, bo Jump nie wychodzi z powodu Złotego Tygodnia w Japonii.
A chapter zaiste rozkręca akcję Big Grin Scissorman naprawdę kozaczy. Zoro miałby nie lada kłopot, jeśli uznałby go za szermierza. Do tego wszystkiego Jinbei :] Ciekawe co potrafi...

A walczyć będą pewnie w Bazie Głównej ;] i załoga wpadnie się przywitać xD

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
24.04.2009 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
nagura Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 103

Tak jak przewidywałem Luffy stworzył sobie koalicje w Impel Down. Jednak nie sądziłem, że walka wyjdzie poza teren więzienia... Robi się ciekawie.

Trzeba się urodzić człowiekiem żeby osiągnąć prawdziwą głupotę.
24.04.2009 19:52
Shenlong Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

Piękny chapter... Croc zapewne teraz z mocą swojej prawej ręki zrobi malutkie przejście w suficie albo coś tam wymyśli, w każdym bądź razie zapewne szybko się wydostaną z ID. Tyle, że pozostali nam strażnicy... chociaż wolałbym już nie widzieć zwierzaczków Sadi-chan. No i moje "załoga przybędzie do ID" szlag trafiłTongue ale w sumie to dobrze Big Grin Ostatnie słowa chapterka świetnie określaja nasza nową drużynęBig Grin Nic dodać nic ująć.
Walka raczej do kwatery głównej się nie przeniesie... za szybko by to się wszystko potoczyło... no bo zastanówmy się... Jakby Luffy miał tam wpaść (oczywiście załoga też) do tego WB itp. itd. to co by było po tej sadze?Tongue Po "obaleniu" marines i WG? Walka z Dragonem? tak trochę mi się nie widzi...
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jest ta zarąbana przerwa 2 tygodniowa... Jeszcze ten Chap mi takiego smaka narobił...

Sometimes people put up walls, not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.
24.04.2009 20:32
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

Ten chapter to mistrzostwo świata (autor Naruto powinien się uczyć od Ody), jestem tak nabuzowany, że nie wiem czy przeżyję czekając 2 tygodnie :mrgreen:
Croc i Jinbei w koalicji z Luffym? Tego bym się nie spodziewał (ok, Jinbei jeszcze jako tako, ale Croc? Zaskoczenie totalne).

Mam nadzieję, że Ace'a odbiją jeszcze w ID bo jak wspomniał Shenlong skok do kwatery głównej bardziej pasuje na koniec serii niż jej środek Tongue

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
24.04.2009 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Sm0k3r Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20

Naprawdę Oda umie nas zaskoczyć w każdym momencie, koalicja z Crocodilem masakra.
No i również jestem ciekaw co nam pokarze Jinbei.
24.04.2009 21:27
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,232

OK.... nie spodziewałam się takiej drużyny. Nigdy w życiu... Chapter niesamowity, pełen napięcia, poziom OP o wiele wzrósł.
Nie podoba mi się moc Inazumy. Owoc nożyc? Huh, wiele się spodziewałam po Odzie ale to mi nie leży....

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
25.04.2009 10:06
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,542

Świetny rozdział. Może dowiemy się czegoś o przeszłości Crocodile'a (np. czemu z dobrze zapowiadającego się pirata pokroju Luffy'ego stał się takim draniem). Teraz pewnie akcja zacznie się szybciej toczyć. Nie mogę się doczekać aż zobaczę Jinbeia w walce. Ciekawi mnie w jaki sposób walczy i czy ma jakieś ciekawe moce.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
25.04.2009 10:41
Dubi Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 69

A może Crocodail był kiedyś kobietą, może ten Koleś/Babka kiedyś jak spotkał/a crocka to zamieniła go w faceta ale zabrała przy tym jego rękę :-P
25.04.2009 12:33
Jutsu
Unregistered

Jak krokodyl był kiedyś babka to Oda zaskoczy!
25.04.2009 12:46
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama