Aktualny czas: 12.12.2018, 19:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mamy niedzielę, tydzień minął od wydania, więc czas wrzucić Op po polsku! - 926 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chapter 540 - dyskusja
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,729
Poziom ostrzeżeń: 5%

Mi się tak sobie podobał, ech no ten transwestyta, skutecznie zabija mi klimat i co się tylko da. Najlepiej dać go na przód niech ginie i więcej tej swojej mordy nie pokazuje.

Ciekawa ta koalicja, myślałem, że mr1 się przyłączy ale, że Croco, czad myśl. Dodatkowo ciekawi mnie też to jakie zatargi mają piraci z tych cel z Białobrodym, albo jakie ma Croco. Sekret Ivanow o Crocu też jest ciekawym zagraniem. No i cholernie ciekaw jestem co toBig Grin
Koalicja jest świetna Boa pewnie walczyć nie będzie, a może przyłączy się do koalicjiBig Grin
Szkoda że Bońka wcięło, mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia i dołączy do ekipy, choć muszę przyznać żalem, że do niej nie pasuje. Jest zbyt słaby.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

25.04.2009 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

dubi86 napisał(a):A może Crocodail był kiedyś kobietą, może ten Koleś/Babka kiedyś jak spotkał/a crocka to zamieniła go w faceta
Szczerze mówiąc też o tym pomyślałem. Nie taka głupia myśl :mrgreen:
Komimasa napisał(a):choć muszę przyznać żalem, że do niej nie pasuje. Jest zbyt słaby.
No niestety, gdyby chociaż razem z wyglądem przejmował moc i siłę, a tak to raczej wiele nie pomoże, chociaż dywersja też dobra rzecz.
Komimasa napisał(a):ciekawi mnie też to jakie zatargi mają piraci z tych cel z Białobrodym
Pewnie nic szczególnego, to najsilniejszy pirat, pewnie z nim kiedyś przegrali i chcą się odegrać.
25.04.2009 13:27
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,214

Genialny chapter. Teraz będzie tylko ciekawiej, super silna drużyna wyrusza do głównej bazy marynarki tylko po to by rzucić się w wir największej n a świecie wojny. W tym momencie pojawienie się załogi staje się bardziej realne. Będzie się działo, ta saga coraz bardziej mi się zaczyna podobać.

25.04.2009 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Nie wiadomo jeszcze czy wpadnie tam załoga ale przypuszczam, że może się tak stać Oda na pewno coś wymyśli i nas zaskoczy . Co do chaptera bardzo fajny, dużo akcji poznaliśmy nową drużynę Luffiego składającą się z nie byle jakich ludzi tylko o sile światowej. Z chaptera na chaptera zapewne od teraz będzie jeszcze ciekawiej, czekam na wielką bitwę.
25.04.2009 22:37
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Odniosłem wrażenie że Oda zmierza do spotkania Ivy z dragonem. Ciekawe co z tego będzie :-) A ogólnie chapter świetny, ale nie widzę w nim specjalnego odskoku od wcześniejszych, wszystkie są po prostu genialne.

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
26.04.2009 07:27
Rynio Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

Najlepsze w tym chapie było to, że Crocodile się pojawił :-P No i reakcja Luffy`ego na to, że Iva zna Crocodile`a, jego wyraz twarzy - bezcenny. :mrgreen:

[Obrazek: sygnnew.png]
28.04.2009 22:52
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Zastanawia mnie tylko jedno, czy przypadkiem w Alabaście Luffy nie zabił Crocodila? :mrgreen:

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
29.04.2009 06:04
xaton Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Poziom ostrzeżeń: 0%

W przypadku wielu przeciwników mógłbym powiedzieć, że Luffy ich zabił ale jednak żyjąTongue. A z Crociem nawet historyjka okładkowa byłaTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
29.04.2009 06:07
Rimm Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 77

Crocodile miał zginąć? Nie możliwe, ponieważ postacie w op nie giną np: Bellamy, miał odbitą pięść na twarzy ale co tam żyje ;D
29.04.2009 13:35
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ufff, w końcu Oda odzyskał wenę.Kanpai! :mrgreen: :mrgreen: .A poza tym, chapter świetny.Załoga złożona z dwóch Shichibukai ("kto jeszcze jest Shichibukai :mrgreen: :mrgreen: ) to team jakich mało.Oj będzie się działo.....
02.05.2009 18:51

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama