Aktualny czas: 28.07.2017, 16:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Chapter 541 - dyskusja
Autor Wiadomość
nagura Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 103
Chapter 541 - dyskusja
Franky-House właśnie wypuściło nowy rozdział.

Rebelia w Impel Down nabiera rozmachu. Na początku był sam, teraz idzie za nim armia :-P Aż mnie ręce swędzą na samą myśl o akcji i ciekaweszych bitwach w następnych rozdziałach.

Trzeba się urodzić człowiekiem żeby osiągnąć prawdziwą głupotę.
04.05.2009 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Masz rację Oda potrafi zrobić zaskakujące rzeczy nie przypuszczałem, że Luffy będzie miał więcej towarzyszy niż Buggy, Mr2 i ten drugi a teraz idzie za nim cały ID zaskakujące. Do tego zaskoczył mnie mianowicie Buggy i ten woskowy koleś myślałem, że nic ważnego już z nimi nie będzie a tym samym okazuje się, że uwolnili prawie wszystkich więzniów z ID Big Grin Oda ma mózg Big Grin I Jimbeia techniki Rybie Karate nie pokazał jeszcze za bardzo jego technik i jak to wygląda ale ciekawie może być . Wielka armia zniszczy ID

Czekam teraz na polskie skany, aby wszystko dokładnie przejrzeć.

[Obrazek: COS-6508.jpg]
04.05.2009 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,490
Poziom ostrzeżeń: 0%

Jest super. Masowy bunt, zamieszki na wszystkich poziomach, załoga ID bezradna. Kocham takie sytuacje. Będzie czad. Będzie rzeź.

No i była widoczna jedna z moich ulubionych postaci - Saldeath! Niech dadzą go więcej.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
04.05.2009 20:56
Rynio Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 47

Noo, super chapterek, Luffy na fali :-D Już ma Armie, WB dołączy, może jeszcze Zorro i reszta słomianych, ale wątpię, bo słomiani raczej nie zdążą. :roll:

[Obrazek: sygnnew.png]
04.05.2009 21:09
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

No, no, widzę, że akcja się rozkręca :] Czekam aż wszyscy wyjdą i będzie rozpierducha Big Grin Powrót Bon Kureia, dołączenie Mr. 1 - oj, niezła ekipa. Będzie się działo.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
04.05.2009 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,232

No no, akcja robi się na ogromną skalę... Aż nie mogę doczekać się nowego chaptera... Ciekawe co z Acem.
Swoją drogą taka rebelia w ID zmieni całkowicie wygląd świata. I ile Luffy będzie teraz miał za swoją głowę...

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
04.05.2009 21:25
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,490

Z wcześniejszej rozmowy Ace'a i Jinbeia wynika że kiedyś ze sobą walczyli i Jinbei prawie zabił Ace'a. W najnowszym rozdziale dowiadujemy się że Jinbei posługuje się ruboludzkim karate. Czyżby więc miał haki? A może jeszcze jakiś inny bajer?

[Obrazek: vYg1BTA.png]
05.05.2009 12:00
Redrey Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,111

Jinbei walczy jak Kuurobi, więc musi mieć coś więcej w zanadrzu niż tylko marne rybie karate. Co do chaptera, to jak dla mnie świetny, całe więzienie pójdzie z dymem xD. A w kwaterze marynarki to dopiero będzie się działo xD.

05.05.2009 14:50
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

RdR napisał(a):A w kwaterze marynarki to dopiero będzie się działo xD.
Zakładając, że w ogóle akcja się tam przeniesie bo w sumie równie dobrze może odbyć się na pełnym morzu Smile

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
05.05.2009 15:00
Ace Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

Najnowszy chapter to poezja dla moich oczu xDD Akcja się świetnie rozwinęła;d Po tym jednym ciosie Jimbei'a można już spekulować że walczy stylem karate xD Owoc raczej odpada bo to ryboludź więc wątpię ale tez nic nie wiadomo;d Mr. 1 dołączył do rebelii więc wzmocnią swoje szyki;d do tego inni więźniowie wypuszczeni przez Buggy'ego i Mr.3 na pewno też ich wspomogą;d ja myślę że ci dwaj i słomiany jeszcze się w tym więzieniu spotkają;d Aż nie mogę się doczekać przyszłego tygodnia;d A jeszcze bardziej wyczekiwanego spotkania Ace z Luffy'm i pojawienia się WB;p

[Obrazek: nakama.png]
05.05.2009 17:55
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama