Aktualny czas: 28.07.2017, 20:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Chapter 542 - dyskusja
Autor Wiadomość
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 345
Chapter 542 - dyskusja
Heh, dla mnie bomba, klimat niby na najwyższym poziomie był już w poprzednim rozdziale, a tu jeszcze lepiej :-) Niesamowite wejście Czarnobrodego, nie mogę się doczekać co się stanie w następnym rozdziale, uhahaha!!! Czarnobrody kosi!!! :lol: Ukazano też niesamowitą potęgę Słomianego i jego kompanów... Będzie gorąco w głównej bazie marynarki Big Grin

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
15.05.2009 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

No i w dodatku Shiryuu wychodzi i będzie walczył z Czarnobrodym. Gdzie się podziewa Białobrody? Oj, super rodział, nie mogę się doczekać następnego.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
15.05.2009 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,111

Impel Down niesamowicie nadrabia, już się nie mogę doczekać kiedy Shiryuu zarżnie Czarnobrodego jak świniaka w rzeźni xD. Uwielbiam Crocodila i naprawdę cieszę się że uczestniczy w tej całej masakrze. Iva przesadza z tymi hormonami, kto to widział tak ogromną głowę? Ogólnie zapowiada się niesamowita akcja.
Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, czyżby Laffite był jednym z trzech posiadaczy fruwającego Zoan?

15.05.2009 16:26
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,232
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ogromna głowa Ivy-san... To jakiś koszmar Sad

Ale tak poza tym, coraz ciekawiej się dzieje. Ciekawi mnie jak poradzą sobie Buggy i Mr.3...

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
15.05.2009 17:24
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,019

Jest super jest super! Ciekawe co tam dalej Oda wymyśli, achhhh nie doczekam się następnego tygodnia chyba (:

Lafitte gołąb czy inny wróbelek, no no ciekawie... myślałam, że kiedyś będzie walczył z Usoppem, ale teraz słabo widzę szanse naszego kłamcy. Chociaż nie wiadomo, co tam jemu się przytrafi gdzie teraz jest (:

[Obrazek: h3sygn.png]
15.05.2009 18:26
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 295

Co do Shiryuu, to nie uważacie, że dla Ody kończą się pomysły na "moce".Strasznie dużo teraz tych szermierzy....
A chapterek powinien nosic nazwę "Intro do największej rozpierduchy, w całym Impel Down".Kolejne zapowiadają się bardzo obiecująco ;-) ;-)
15.05.2009 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*

No i co z tego, że dużo szermierzy, skoro każdy walczy innym stylem, to nie uważam tego za koniec pomysłów. W końcu miecze to popularna broń. Równie dobrze można powiedzieć, że się powtarzają osoby, które nie walczą mieczami d; albo strzelające <:

15.05.2009 18:48
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 275

Jeśli ma być więcej szermierzy pokroju Zoro to poproszę z 20 + mały bonusikTongue

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
15.05.2009 19:21
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*

czego 20? Nie zrozumiałam cię <:

No właśnie chodzi o to, że nie mają być pokroju Zoro, bo każdy walczy w innym stylu, heloł?

15.05.2009 19:27
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 295

Chlor napisał(a):Lafitte gołąb czy inny wróbelek, no no ciekawie.
A może nasz Lafiette jest z Skypie (i jakimś cudem, jego skrzydła się rozwineły??) :?:
15.05.2009 19:35
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama