Aktualny czas: 13.12.2017, 15:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chapter 545 - dyskusja
Autor Wiadomość
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Poziom ostrzeżeń: 0%
Chapter 545 - dyskusja
No i nowy chapterek wyszedł. Oj dzieje się konkretnie. Zwierzątka - strażnicy znowu dostały w ciry, Crocodile spotyka starego znajomego mr.3 (bezbłędna reakcja xD). Denerwuje mnie, że Iva-san i Crab-chan dostali tak szybko w dupe od Magellana. Ja rozumiem, silny jest i w ogóle, ale przecież Iva też był/była reklamowany/-ana jako twrda postać. A tu słabo.

Brawo za decyzje dla Mr.3, dzięki temu Luffy ma szansę uciec. Tylko co planuje Magellan? Czyżby miał zamiar zniszczyć wszystkie statki?

Prośba do Ody: na następnej okładcę chcę historię Brooka albo Zoro!

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
05.06.2009 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,281

Słowa Luffy'ego trafiły Buggy'ego i Mr. 3 prosto w serce.

Teraz, jak wydostaną się na zewnątrz, być może Jinbei pokaże na co go tak naprawdę stać. W końcu mówił, że na lądzie jest słabszy, a teraz będą musieli zdobyć statek.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
05.06.2009 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Rynio Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

Coraz ciekawsze chaptery, w next chapku powinni pokazać Jimbei'a jak walczy, ponieważ sam powiedział, że ma plan, tylko ciekawe co on chce zrobić. :->

[Obrazek: sygnnew.png]
05.06.2009 14:21
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100

Wąski napisał(a):Denerwuje mnie, że Iva-san i Crab-chan dostali tak szybko w dupe od Magellana. Ja rozumiem, silny jest i w ogóle, ale przecież Iva też był/była reklamowany/-ana jako twrda postać. A tu słabo.

No tak... ale co możesz zrobić nożyczkami przeciwko truciźnie? Nie za wiele. Ino większe nadzieje pokładałam w Ivie, jak ten makijaż go ochronił, to myślałam, że sobie z naczelnikiem trochę lepiej poradzi. Nie mówię, że pokona od razu (chociaż, czemu nie?) ale wydawało mi się, że powstrzyma go na dłużej jednak.

Mr 3. wzruszył mnie nawet d; och, "jak się zagapię zaczynam myśleć o tobie jak o przyjacielu" haha (: No i spotkanie ze starym szefem, też niezła akcja (:

Hm, tylko taka konkretna akcja po kawałki strasznie się czyta, jak wyjdą z więzienia będę musiała jeszcze raz całe ID przeczytać, żeby to zabójcze tempo lepiej odczuć, ahh (:

Podsumowując rozdział wyczesany w kosmos d;

[Obrazek: h3sygn.png]
05.06.2009 22:48
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093

Rozdział super, jak zwykle z resztą od pewnego czasu Smile
Coś myślę, że te histy okładkowe będą długie i nie tak szybko zobaczymy załogę w komplecie.
Myślałem, ze Iva będzie trochę dłużej w swojej fajnej formie, no ale cóż... ;( szkoda.
Myślałem ,że trochę dłużej powalczy z Magellanem, mam również nadzieję, że Iva i Inazuma wyjdą z tego i też uciekną.
Jimbei zauważył jakiegoś kolesia stojącego na przejściu, to pewnie ktoś z załogi BB, może Van Auge, coś mi sie wydaje, ze chca zniszczyć statki albo coś jeszcze gorszego. Może całe ID chcą obrócić w perzynę?!
Fajne spotkanko na koniec chapka, starych znajomych, "zdrajców" Big Grin no i poświęcenie Mr3 oraz ten jego tekst zaskoczyły mnie mocno Smile
Chlor napisał(a):No tak... ale co możesz zrobić nożyczkami przeciwko truciźnie? Nie za wiele. Ino większe nadzieje pokładałam w Ivie, jak ten makijaż go ochronił, to myślałam, że sobie z naczelnikiem trochę lepiej poradzi. Nie mówię, że pokona od razu (chociaż, czemu nie?) ale wydawało mi się, że powstrzyma go na dłużej jednak.
Może Iva tylko udaje i czekał/a na odpowiedni moment, a potem sie uwinie, uratuje Inazumę i powróci do reszty....

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
06.06.2009 03:24
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100

BlackKuma napisał(a):Może Iva tylko udaje i czekał/a na odpowiedni moment, a potem sie uwinie, uratuje Inazumę i powróci do reszty....

Też mi to przyszło do głowy <:

[Obrazek: h3sygn.png]
06.06.2009 13:45
@di Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 9

Witam!

Niezła akcja wyszła z ID, a zaczynało się tak jakoś niemrawo...

Szkoda tylko Ivankova i tego drugiego od nożyc, szybko padli,a Magellana ciągle idzie do przodu zostawiając za sobą ledwo żywych towarzyszy Luffy'ego. Teraz czas na Mr.3. Facet po ostatnim rozdziale zyskał w moich oczach.

A i miło mi bo jestem nowy na tym forum. :-)
06.06.2009 16:51
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Miło jest popatrzeć jak MR 3 w końcu zachowuje się jak mężczyzna. To wszystko pokazuje, że w OP po prostu nie ma "tych złych".
Iva dostał w papę, nie ma co się oszukiwać. Magellan to magellan. Potężny jest i naprawdę będą z nim mieli ciężką przeprawę.
A jeżeli zdążą zniszczyć wszystkie statki to co? Albo Amazon Lily, albo Rayleigh i Thousand Sunny, innej opcji nie widzę.

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
06.06.2009 21:46
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093

Najuch napisał(a):A jeżeli zdążą zniszczyć wszystkie statki to co? Albo Amazon Lily, albo Rayleigh i Thousand Sunny, innej opcji nie widzę.
Tylko co Amazon Lily?? Musieliby tam dopłynąć, chyba, ze Amazonki przypłyną do ID.
Ray i Thousand odpada, ale może jednai i coś w tym jest Wink
Najuch napisał(a):Miło jest popatrzeć jak MR 3 w końcu zachowuje się jak mężczyzna. To wszystko pokazuje, że w OP po prostu nie ma "tych złych".
Bez przesady Naj Big Grin Chyba jednak paru sie znajdzie Wink
Faktem jest jednak ,ze miło jest popatrzeć jak taki Mr3 pokazuje, ze ma jaja.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
06.06.2009 22:09
nagura Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 103

Najuch napisał(a):Magellan to magellan. Potężny jest i naprawdę będą z nim mieli ciężką przeprawę.
Dziwne gdyby dali jakiegoś słabeusza, jakby nie było taki naczelnik musi być w stanie przeciwstawić się więźniom.

Trzeba się urodzić człowiekiem żeby osiągnąć prawdziwą głupotę.
06.06.2009 23:43

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama