Aktualny czas: 23.11.2017, 13:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chapter 546 - dyskusja
Autor Wiadomość
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,262
Poziom ostrzeżeń: 0%
Chapter 546 - dyskusja
Jak dla mnie chapter jest świetny. Umiejętności Jinbeia są świetne, w pełni rekompensuje on brak owocu wody. Strach walczyć z takim na pełnym morzu.
No i wygląda na to że wreszcie jest sposób na Magellana. Luffy jest przeszczęśliwy, prawie jak przy armacie Gaon.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
11.06.2009 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192

Genialna akcja z tymi rękawiczkami, jak zobaczyłem Luffiego z gwiazdkami w oczach, myślałem że spadnę ze śmiechu xD. A co do Jinbei'a to niezły kozak w wodzie jest nie do pokonania, Arlong to przy nim mała nieporadna płotka. Ale najlepszy motyw to drużyna eksterminacyjna do przejęcia statku, Mr.1, Crocodile, Jinbei i najpotężniejszy z najpotężniejszych Buggy, myślałem że padnę jak zobaczyłem że płynie z nimi. Chapter na plus.

11.06.2009 22:51
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Czy tylko ja miałem wrażenie, że jimbei to obejście owocu wody? Pociągnął ocean jakby ten był z materiału... Niezła sprawa! Wreszcie na zewnątrz - ulżyło mi!

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
11.06.2009 23:18
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095

Najuch napisał(a):Czy tylko ja miałem wrażenie, że jimbei to obejście owocu wody?
eee
Grigorij napisał(a):Umiejętności Jinbeia są świetne, w pełni rekompensuje on brak owocu wody.
napisał to wcześniej d;

HEhe, no reakcja Luffiego na swoją zbroję bezbłędna, przypomniał mi się OZ, wkurzony na Robin za przerwanie połączenia (:

Najuch napisał(a):Wreszcie na zewnątrz - ulżyło mi!
No fakt, prawie poczułam razem z nimi to świeże powietrze (:

Buggy myślał, że się ustawi z Szczibukajami, ale w tej sytuacji to już NA BANK jego nagroda sporo podskoczy do góry, nie ma innej opcji, hahaha (;

Co do Robin, skoro spotkała rewolucjonistów, to już w miarę prosta droga na egzekucję Ace'a. Eeee... No jakoś tak <: Na pewno spotka się z Dragonem, a on ma jakieś sposoby, żeby tam się dostać. A w końcu Ivankow zdecydował się wyjść z ID, gdyż podejrzewa, że właśnie Dragon weźmie udział w wielkiej rozróbie, która się szykuje <:

Właśnie tak się zastanawiałam, czy Kuma może ich przenieść też w czasie? Jakby się okazało, że wszyscy są ileś tam dni do tyłu i mają większe możliwości spotkania się z Luffym w ciągu tych najbliższych kilku godzin?

[Obrazek: h3sygn.png]
11.06.2009 23:45
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Chlor napisał(a):Właśnie tak się zastanawiałam, czy Kuma może ich przenieść też w czasie?
Niby jak? On potrafi tylko odpychać/odrzucać, nie potrafi nawet teleportować. Widać to doskonale w najnowszym odcinku.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
11.06.2009 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*

no chyba, że w świecie OP jest dużo linii zmiany datySmile

12.06.2009 00:04
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095

Shizumu napisał(a):Niby jak? On potrafi tylko odpychać/odrzucać, nie potrafi nawet teleportować. Widać to doskonale w najnowszym odcinku.

Ja tam nie wiem, może odbija też w czasie d; To już Ody trza się spytać JAK (:
Niby jak by ktoś leciał z prędkością większą niż światło (nie wiem, czy to prawda, tak gdzieś wyczytałam,a chyba nikt tego nie sprawdził jeszcze <: ) , to by się cofnął w czasie, to może on ich z taką mega prędkością odbija właśnie (:

[Obrazek: h3sygn.png]
12.06.2009 00:19
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*

No to w OP mamy machinę czasuSmile Wystarczy, żeby Kuma trzepnął Kizaru w stopy gdy ten używa swych zdolności. I mam pomysł na fikaSmile

A tak na serio, to rzeczywiście nadzwyczajna prędkość pomaga cofać się w czasie. Ba, nawet kosmonauci cofają się w czasie... o tysięczne ułamki sekund. Zakrzywienia pewne występują w przyrodzie, to prawdaSmile

12.06.2009 02:52
Bartoszu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 63

Najuch napisał(a):A tak na serio, to rzeczywiście nadzwyczajna prędkość pomaga cofać się w czasie. Ba, nawet kosmonauci cofają się w czasie... o tysięczne ułamki sekund. Zakrzywienia pewne występują w przyrodzie, to prawdaSmile
Podróż w przeszłość jest niemożliwa z punktu widzenia nauki. To o czym mówisz występuje, ale dotyczy to podróży w przyszłość. Był jeden kosmonauta, który został wysłany do przyszłości o tysięczne ułamki sekundy.
Shizumu napisał(a):On potrafi tylko odpychać/odrzucać, nie potrafi nawet teleportować. Widać to doskonale w najnowszym odcinku.
Zgadzam się z tym. Kuma tylko odpycha ludzi bez przenoszenia ich w czasie.
12.06.2009 10:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 80

Haha Luffy wrobił Mr. 3 w walkę. Jednak okazało się, że Mr. 3 odgrywa dużą role w ucieczce z ID, a ja już myślałam, że to skończony idiota i słabeusz xP Chyba najbardziej spodobała mi się mina Słomka gdy 3 stworzył mu rękawice i woskowe nogi, zaczął płakać ? Nigdy nie myślałem, że mogę wyglądać tak? cool..? * buhahahah*
Hmm.. Co się teraz stanie z Iva?ą-chan ? On w ogóle żyję?
Jinbei jest potężny *__* Aaaaa musicie zdążyć !!! Uratujcie Ace !! :-P
12.06.2009 17:43

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama