Aktualny czas: 20.09.2017, 23:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Chapter 547 - dyskusja
Autor Wiadomość
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 617
Poziom ostrzeżeń: 0%
Chapter 547 - dyskusja
No i mamy nowy chapterek. Nowa moc Magellana mnie rozwaliła na łpatki, nie myślałem, że odważy się użyć tak potężnej techiniki, która jest w stanie zniszczyć Impel Down. W sumie to nawet się cieszę, że Iva wróciła, gdyby nie ona ucieczka by się nie udała. Wieloryby są cholernie pocieszne, nie wiem, jaką mocą dysponuje Jinbei (raczej nie jest to DF, bo by utonął). Teraz ciekawe, czy uda im się uciec, czy też Magellan wyciągnie asa z rękawa. No i co się dzieje z BB i resztą? Poza tym świetnie wygląda cover dzisiejszego chapterka Big Grin Cała ekipa się zebrała w fajnych strojach (Crocodile najlepszy Big Grin)

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
18.06.2009 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,120

Rekiny rządą. Jimbei zna język ryb, więc pewnie dlatego dał radę je przywołać, przynajmniej taką mam nadzieję, bo jak zrobią z tego ktyose no jutsu to chyba polegnę. Magellan też ostro przykoksił, ale myślę że nic już nie da rady zrobić. Moje pytanie brzmi gdzie jest Shyriu i BlackBeard?

18.06.2009 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 911

Kolorowa okładka po prostu miodekSmile Jest piękna.

Co do samego chaptera, ucieczka zakończona powodzeniem, fajnieSmile Bardzo mnie cieszą rekinkiTongue Co do mocy Jimbeia to jest to niewątpliwie rybie karate - prawdziwy pokaz tego, że i bez owocu można być mega kozakiem. I dołączam się do pytania RdR. Gdzie jest BB i Shiryuu?

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
18.06.2009 21:23
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,052

Zajebisty chapterek Big Grin Kolorowa strona jest wypasiona, nic jej nie przebije Big Grin Jedna z najlepszych, jak nie najlepsza dla mnie Wink Stroje super, szczególnie Croca Wink
Nie spodziewałem sie, że Jimbei wezwie na pomoc rekinki XD takie jak chomiczki normalnie XD
Magellan tez nieźle sie odstawił, tya jego technika przebija wszystko.
Współczuję tym wszystkim więźniom, którzy polegli po drodze. w dodatku od ataków Magellana.
Jeszcze co do mocy Jimbeia, koleś faktycznie pokazuje, ze bez owocu tez można być kozakiem Smile
No i dołączam sie do pytania. Co z BB i Shiryuu??

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
18.06.2009 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,045

BlackKuma napisał(a):Zajebisty chapterek Big Grin Kolorowa strona jest wypasiona, nic jej nie przebije Big Grin Jedna z najlepszych, jak nie najlepsza dla mnie Wink Stroje super, szczególnie Croca Wink

O taak, mi też Krokodajlo przypadł wielce do gustu (:

Chapterek fajny, ale już bez takiego napięcia, przynajmniej ja go nie odczułam (: Już się wydostali no i jak Jinbei zadzwonił, żeby skakali, to powietrze zeszło, bo wiadomo, że już coś wykombinował (:

Ja tam nie mogę się doczekać, jakie będą skutki uboczne działania hormonów Ivy na Luffiego <: Za każdym razem myślę o tym, gdy widzę Ivę <:

[Obrazek: h3sygn.png]
18.06.2009 23:19
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Chlor napisał(a):Chapterek fajny, ale już bez takiego napięcia, przynajmniej ja go nie odczułam (:
No fakt, nie odczuwało się już takiego napięcia.
No i ta saga pokazała, że jednak nie wszyscy wychodzą cało z przygód, znaczy część okama i wieźniów.

18.06.2009 23:23
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 444

Chcę Usoppaaaaaaa ;< Niby rozdział wporzo, ale mnie OP zaczyna nudzić. Gdzie jest moja ulubiona postać...?! Jimbei'a już nie lubię. Rekiny tak nie wyglądają i w ogóle brzydkie je przyzwał. Za to go skreślam. Luffy nadal słaby... Skoro on się niczego nie nauczył, to zaczynam wątpić, czy reszta cokolwiek będzie lepsza Sad Usopp! Robin! Wróćcie...

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
18.06.2009 23:24
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,542

Vegi napisał(a):Rekiny tak nie wyglądają i w ogóle brzydkie je przyzwał.
Tak sądzisz?
[Obrazek: Whale_shark_Georgia_aquarium.jpg]
Moim zdaniem są całkiem podobne.
I nie są brzydkie tylko urocze.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
18.06.2009 23:27
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 444

Wiesz ;] Kropki wiele nie zmieniają... Wiem co nieco o rekinach. Bardziej chodziło mi o zęby, nozdrza, oczy, kształt i to że rekiny nie potrafią skakać ponad poziom wody (jest jeden gatunek, ale to nie wielorybi). Rozumiem, że to One Piece, ale one nie są słodkie, są brzydkie :<

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
18.06.2009 23:30
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Vegi napisał(a):Wiesz ;] Kropki wiele nie zmieniają... Wiem co nieco o rekinach. Bardziej chodziło mi o zęby, nozdrza, oczy, kształt i to że rekiny nie potrafią skakać ponad poziom wody (jest jeden gatunek, ale to nie wielorybi).
Vegi daj sobie na wstrzymanie Tongue Będziesz sie czepiaj jakby to program przyrodniczy był.
Vegi napisał(a):Rekiny tak nie wyglądają
Wyglądają tak i poza tym to OP, a nie nasz świat.

Rozdział był w fajny i mnie jakoś nie nudzi OP, jedynie ciekawość mnie zżera Big Grin Chciałbym wiedzieć co tam reszta załogi wyprawia Smile

19.06.2009 00:20
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama