Aktualny czas: 13.12.2017, 15:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chapter 572
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
Chapter 572
Spoiler :
[Obrazek: vxgfns.jpg] [Obrazek: 30u4baq.jpg]
[Obrazek: 243j91u.jpg] [Obrazek: ppuo7.jpg]
BIAŁOBROODYYY~! T^T I co to za koleś po lewej na ostatnim?
Wiecej tutaj: http://community.livejournal.com/one_pie...tml#cutid1
Tłumaczenie pewnie pojawi się jutro czy coś koło tego, ale teasery już przeciekły do neta <3 Nie mogłam się powstrzymać, nie po tym jak zobaczyłam te szerokie, bezczelne uśmiechy XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
27.01.2010 04:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
2marco5 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 5

chapter spoko walki ace i luffy zaj...ste ale największy kozak to i tak białobrody jedną ręką zatrzymać statek . 8-)

- Przyjmijcie, panowie, parę rad od starego wyjadacza. Nigdy nie dryblujcie, gdy można podać. Nigdy nie rezygnujcie z walki, gdy w czwartej kwarcie macie dwadzieścia punktów straty. I nigdy nie zadawajcie się z kobietą, która ma więcej niż jednego kota.
27.01.2010 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Ludzie uspokójcie się. Poczekajcie na tłumaczenie pl i docencie pracę Wanted Team. Jak wszyscy się wypowiedzą przed przetłumaczeniem chaptera to jaki sens ma jego tłumaczenie?

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
27.01.2010 18:19
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

Proszę? Mam czekać aż WT przetłumaczą chapter, kiedy dużo wcześniej on się ukaże po angielsku? Ogarnij się trochę!
Dlaczego mam się przejmować tym, że niektórym się nie chce (nie mówię o tych, którzy angielskiego się nie uczyli, Wy macie zwyczajnie pecha. Mnie oczywiście szkoła pomogła z gramatyką, ale większość angielskiego nauczyłam się na angielskich skanlacjach BO CHCIAŁAM) czytać angielskich skanlacji?
WT tłumaczy dla Waszej WYGODY, a nie po to, żeby sugerować się tylko ich tempem.

27.01.2010 18:49
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Znam dobrze angielski, nie chodzi mi o to że mi się nie chce. Tylko tak ogólnie napisałem. Później liczba pobrań znacznie spadnie. Co to za frajda jak wiem już co się wydarzy? W tamtym tygodniu przez przypadek wszedłem na nowy chapter i pierwsze co zobaczyłem - Luffy uratował Ace'a. Aż mnie krew zalała.
Ale róbcie co chcecie.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
27.01.2010 19:20
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

Ja nie wiem, możesz się zgłosić do moderatorstwa, żeby ustalić, że przed wyjściem wersji pl rozmowy o chapterze były prowadzone w [ spoilerach ]
Tak chyba by było najwygodniej.

27.01.2010 21:00
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

JEEEEST JUUUŻ~!!!! :mrgreen:
No i macie - przebrał się. Takie to było trudne? >P

Przepraszam, Ace podczas walki był TAKI MOE, że wciąż mi się ślipia świecą i nie umiem napisać wiele więcej. Nyuuu~!
Mnie się chapek podobał! :-D

28.01.2010 01:22
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,193

Hura! Cieszmy się nareszcie żenua się kończy! Teraz tylko Białobrody padnie wszyscy uciekną i znów pokocham One Piece na nowo! Oby zmieścił się w 2-3 chapkach, bo więcej tego szitu nie przetrawię.

28.01.2010 15:38
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Chapterek fajny. Ace uwolniony i walczy świetnie. "Gorąco" wbił się w walkę. :mrgreen: Widać, że z Luffym stanowi całkiem zgraną parę. Biały - jak to przystało na kapitana poświęca się. Tego się spodziewałem i bardzo dobrze, bo przynajmniej w jakiś epicki sposób zginie (tak mi się wydaje). Hehe nawet Jinbei mówi do niego ojczulku.
Jednego nie potrafię zrozumieć - najpierw zastanawiało mnie jakim cudem Mr. 3 znalazł się na platformie. Po nowym chapku mam nowe pytanie - jak Mr. 3 zdołał się przebrać i niepostrzeżenie dostać na platformę skoro od początku stało na niej 2 marine. No nie pasuje mi to i już. :->
Ale nie zmieni to faktu że chapek jest fajny i walka Ace i Luffy'ego jest boska. :mrgreen:

28.01.2010 21:13
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093

Następnym razem bardzo proszę o zakładanie tematu w odpowiednim dziale, bo powinien sie znajdować w dziale spoilery.
Gdy wychodzi ang. chapek czy pl to zakładamy nowy temat w odpowiednim dziale. Od czegoś w koncu ten podział jest.
Ja nie zaglądam do spoilerów i nie lubię się na nie nacinać przypadkowoTongue (nie tylko ja).

Co do chapterka to bardzo zacny. Ostatnie chapki rozruszały tą sagę i to mocno. Widać również jej rychły koniec. Nastąpi również to czego ja i większość z nas się spodziewa - śmierć Białobrodego. Jednak myślę, że będzie to dobra i epicka śmierć. Poświęci się dla swojej załogi i dla nowej Ery.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
29.01.2010 02:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama