Aktualny czas: 14.12.2017, 16:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chapter 601
Autor Wiadomość
Skrzat Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 11
Chapter 601
http://mangastream.com/read/one_piece/56751021/1

Jak dla mnie świetny chapterek dużo humoru i akcji tez trochę było.
"Hey, Luffy. You're #9" mnie zniszczyło Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.10.2010 12:38 przez Skrzat.)
21.10.2010 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Chapter 601
Świetny chapterek. Taki powinien być właśnie nr 600, a nie 601. W końcu dość tej żenady z fake strawhatsami. Luffy nieźle przypakował skoro PX poszedł na jednego strzała. Zoro i Sanji też niczego sobie. Widać kontrast jak wcześniej nie mogli nawet się mierzyć z zabawkami Vegapunka. A Sentoumaru jest chyba wiceadmirałem (coś tak po płaszczu poznaję). Następny chapek będzie przełomowy, bo w końcu zobaczymy całą załogę razem (chyba po pół roku przerwy).

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
21.10.2010 16:43
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Chapter przede wszystkim ... bardzo ładny!!! Już dawno Oda nie zachwycił mnie obrazkami postaci a tu proszę. Wiecie co wam powiem Zoro bez oka czy z nim w tej fryzurze wygląda wyjezaczepiście. Wręcz fenomenalnie. Na razie widzimy wyłącznie wzrost siły jakoś specjalnych różnic w atakach nie ma. Nie jestem pewny tylko czy te wyładowania elktryczne przy użyciu tego niby nowego G2 to nowy efekt fizualny czy raczej PX popuścił z wrażenia. Tak czy siak wiemy już na bank że Luffy wart jest 400 milionów ( w końcu new price ileż można było czekać xD ). No i G2 najwyraźniej teraz działa podobnie do G3 Luffy może je uruchamiać w jednej parti ciała choć to jeszcze mniej wiarygodne ale co się będę czepiał. Heh ten fałszywy kolo wyglądał genialnie po zgnieceniu go toporem XD.

Romario

Po dwóch latach nie tylko w OP ale i w naszym świecie, dokładnie dwa lata temu słomiani zostali porozrzucani... ten czas leci co?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.10.2010 16:47 przez Szogun.)
21.10.2010 16:46
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100
Całe szczęście, że wreszcie wszystko się wyjaśniło. Sentoumaru, jedyny z głową na karku (; Luffy stojący obok swojego "sobowtóra" i wciąż nie rozumiejący o co chodzi sam wprowadził ich w niezłą konsternację. Chociaż miałam nadzieję na coś odrobinkę bardziej spektakularnego, ale i tak było nieźle. Szkoda, że tylko wielka trójca z załogi dostała swoje pięć minut, no ale jeszcze na pewno resztę (Usopp! (; ) zobaczymy w akcji. Oda to umie podsycać ciekawość, nie ma co (:
Ogólnie rozdział jakiś taki pozytywny.

[Obrazek: h3sygn.png]
21.10.2010 16:47
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
(21.10.2010 16:46 )shadow napisał(a):  Wiecie co wam powiem Zoro bez oka czy z nim w tej fryzurze wygląda wyjezaczepiście. Wręcz fenomenalnie.

Yhyyyyyyymmmmm HeartHeartHeart

Co do chapterka powiem tak - jest moc Big Grin Znów będę siedzieć jak na szpilkach i czekać na następny - ogółem pragnę wiecej OP Smile
Podobała mi się akcja z Zoro - "hey Luffy, you're #9", i to, jak na zupełnej wy*ebce zmiażdzyli PXa Big Grin

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
21.10.2010 16:48
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
(21.10.2010 16:43 )Romario napisał(a):  Świetny chapterek. Taki powinien być właśnie nr 600, a nie 601.

Ja tam nie chciałabym, żeby Oda przyspieszał akcję tylko po to, żeby pasowała do numeru rozdziału (;

21.10.2010 16:49
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Tylko, że widzisz Chlor, moim zdaniem poprzedni chapter był beznadziejny i zupełnie niepotrzebny.
A do Zoro nie mogę się przyzwyczaić - włosy ma do kitu...

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
21.10.2010 16:52
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Aa, no chyba że tak, to rozumiem (: Mi się zaś poprzedni podobał. I włosy Zoro też mi się podobają. Prawie wszystko mi się podoba, gdy Słomiani znów są (prawie) razem. Tylko ręce Frankiego mnie odrzucają.

21.10.2010 17:02
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Włosy Zora są piękne Big Grin

Oprócz Frankyego odrzuca mnie jeszcze tępota Choppera - tak jak u Luffyego jest to w jakiś sposób urocze, tak z Chopperem była przeginka.
W każdym razie chciałam powiedzieć, że to, co się teraz dzieje wywołuje we mnie takie napięcie, i taki ciąg do następnego chaptera jak chyba nigdy dotąd.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
21.10.2010 17:04
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,282
Widzę u wielu z was niekonsekwencję. Kiedy ogłoszone zostało że będzie dwuletni timeskip to życzyliście sobie żeby to nie zmieniło charakterów postaci. Jednak kiedy Chopper jest naiwny jak był zawsze to narzekacie że nie dojrzał.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
21.10.2010 17:08

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama