Aktualny czas: 21.10.2017, 08:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chapter 602
Autor Wiadomość
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 853
Poziom ostrzeżeń: 0%
Chapter 602
http://mangastream.com/read/one_piece/18264105/1

No w końcu wszyscy razem i ruszają do nowego świata.
27.10.2010 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
RE: Chapter 602
ale się uśmiałem, już dawno nie śmiałem się na głos przy mandze. Mina Sanjiego i jego pretensje gdy się dowiedział gdzie był Luffy bezcenne. Świetny chap i w końcu przygoda.
27.10.2010 17:16
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530
(27.10.2010 17:16 )shadow napisał(a):  ale się uśmiałem, już dawno nie śmiałem się na głos przy mandze. Mina Sanjiego i jego pretensje gdy się dowiedział gdzie był Luffy bezcenne. Świetny chap i w końcu przygoda.

Miałem to samo! Big Grin Dla mnie był to chyba najlepszy chapter od miesiąca! Na pierwszym miejscu zdecydowanie Sanji! Jego turbo-krwotok z nosa i mina na wieść o tym gdzie był Luffy Big Grin Do tego Luffy, kiedy zobaczył Frankiego! Big Grin
Co jeszcze... Aha! Perona! CO! ZA! LASKA!!! Tongue Rany! Jakby się zastanowić, to Zoro też się nie miał źle... Big Grin

Powtórzę to jeszcze raz: Jeden z najlepszych chapterów ostatniego czasu!!! Big Grin

[Obrazek: 19979393.png]
27.10.2010 17:27
Vegheta Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
Chapter bardziej spokojny wg. mnie Smile Ale ogarnął powrót słomianych Big Grin , Mamy już komplet i płyniemy do NEW WORLD !! Supppa oby teraz się działo ;D mogli by pokazać Garpa ;p jak się dowie ze Luffy zrobił już raban na Shabondy Big Grin Pozdro
27.10.2010 17:48
Magnic Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
Sanji aż mu (że tak powiem) "rozpruwa rozporek" na widok tylu kobiet po tylu latach xD Chapter jak najbardziej super.
Luffy chyba jednak zrobił się trochę poważniejszy (i trochę zmądrzał) w końcu to 2 lata no i na pewno będzie widać jego stare zachowanie ale z pewnością okaże się, że wydoroślał.
Te "wsparcie" na wyspę dla słomianych- MIODZIO ;-D. Nie mogę się doczekać kolejnych chapterów bo zapowiada się niezła rozróba z udziałem Słomianych.
Pewnie teraz Luffy ma najwyższą nagrodę spośród "Super novas" (czy jak to się zwało). Sami rozwalają Pacyfistę to pewnie przez połowę drogi będą nie do pokonania, ALE znając Ode to da jakiś silnych przeciwników.
Dobra ja czekam do środy/czwartku aby się znowu wypowiedzieć.
27.10.2010 18:03
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,534
Nie podobał mi się ten rozdział. Oklepany i naiwny motyw tej pomocy nowych przyjaciół każdego ze Słomianych (poza Robin i Frankym. Brooka przyjaciele pomogli już w poprzednim rozdziale Tongue). Nie rozumiem co skłoniło Peronę do pomocy Zoro ale mam nadzieję, że już jej nie będzie (Jej poprawa wyglądu jest zbyt drobna, aby miała coś zmienić w moim nastawieniu do postaci). Jedyne co mi się w tym rozdziale podobało to długo oczekiwana reakcja Sanjiego na wieść o losach Luffy'ego, jego reakcja na widok pań z załogi, Rayleigh i... Bezczelny ochrzan jaki Zoro dał Peronie x) Poza tym jak dla mnie była to nuda.
A, i cieszę się, że Luffy spełnił swoją obietnicę. Margaret zobaczyła przyjaciół Luffy'ego Smile (Chyba faktycznie stała się członkinią załogi Kuja.)

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

27.10.2010 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Yokisan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Chapter hmmmmmmmm Mina Luffy'ego jak i Sanji'ego normalnie mnie powaliła Big Grin Z perony nawet niezła laska się zrobiła, ale jej twarz nie jakoś mnie nie zachwyca Tongue Nie mogę się doczekać anime Tongue

[Obrazek: 6996538.png][Obrazek: 6996553.png]

Radzę klikać, albo ... CHIDORI! :P
27.10.2010 18:09
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529
Niezły chapter. Na pierwszy plan wysunął się Sanji. Biedaczek jak dotąd nie miał szczęścia, najpierw ten list gończy, później ta straszna wyspa, o której wolę nie myśleć... Po tak długim pobycie na niej odbiło mu zupełnie xD Przecież on wąchał Peronę xD Z której swoją drogą zrobiła się niezła laska. W sumie mogłaby płynąć ze Słomianymi.
(27.10.2010 18:05 )Szczery napisał(a):  Nie rozumiem co skłoniło Peronę do pomocy Zoro
Siedzieli dwa lata na tej samej wyspie, to się zaprzyjaźnili Tongue A potem jeszcze wspólnie podróżowali, więc ich więzi tym bardziej się zacieśniły xD
Reakcja Sanjiego na wieść o miejscu pobytu Luffiego... Wiedziałem, że tak zareaguje xD Moment w którym kruszy mu się serce od mrugnięcia tego okamy też był bezcenny xD
W końcu wyruszają w podróż. Nareszcie Big Grin Pozostaje czekać na kolejny chapter.

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
27.10.2010 18:23
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088
Spodziewałam się, że to Perona przywiodła Zoro na Archipelag, ale sama się zdziwiłam swoją reakcją na jej wejście - nie macie pojęcia jak bardzo ucieszyłam się gdy ją zobaczyłam!
Naprawdę nie miałabym nic przeciwko jej dołączeniu. No zobaczymy, co tam Oda wymyślił

Rozdział na który chyba wszyscy czekali, w końcu cała załoga jest razem i rusza w dalszą podróż. To naprawdę radosny moment, który zdecydowanie sprawił, że jak dla mnie to najpozytywniejszy rozdział od dawien dawna.

Ciekawe, czy Sanji przyzna się w ogóle, gdzie był d;

[Obrazek: h3sygn.png]
27.10.2010 18:44
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530
(27.10.2010 18:03 )Magnic napisał(a):  Pewnie teraz Luffy ma najwyższą nagrodę spośród "Super novas" (czy jak to się zwało). Sami rozwalają Pacyfistę to pewnie przez połowę drogi będą nie do pokonania, ALE znając Ode to da jakiś silnych przeciwników.

Jak dla mnie to on już nie jest Supernova. Ci co nazywani są takim epitetem, to ludzie, którzy dopiero co pokazali swą siłę (niemałą). On pokazał to dwa lata temu. Teraz jest już doświadczonym w walce. Supernovas to, np. Ci dwaj goście z poprzednich rozdziałów co chcieli płynąć z pseudo-Słominym.

Co do Perony, to ja też troszkę żałuję, że nie popłynęła ze Słomianymi Sleepy

Ale jedna rzecz mnie zastanawia: przewidziałem się czy też bandera słomianych wygląda trochę inaczej? Nie mówię tu o żaglu tylko jolly'm rogerze na ostatniej stronie. Wygląda trochę jak strzałka na kapeluszu albo nawias... Sam nie wiem... Chyba, że to znaki wodne, ale troszkę dziwnie umiejscowione...?

[Obrazek: 19979393.png]
27.10.2010 19:22

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama