Aktualny czas: 15.12.2017, 06:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chapter 606
Autor Wiadomość
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
Chapter 606
Do przeczytania tam gdzie zwykle na mangastream po ang Smile Miejmy nadzieję na szybkie tłumacznie Big Grin

Chapter 606,
Yea ! Bardzo fajny chapter. Głupi Caribou łatwo złapany w jak przystało na One Pice śmiechowym stylu. Potem wbicie wielkiej ryby i wielkeigo człowieka heh. I oczywiście oswojony Kraken brawo Luffy ! Big Grin
Nie zapominajmy o nowym bohaterze kapitanie Van Der Dekkenie, jego załodze i legendarnem statku "Latającym Holendrze" (bo takie jest prawidłowe tłumaczenie).

Statek jak wiadomo z "Piratów z Karaibów" był pod rozkozami Dave Jonesa i przemieszczał się pod wodą ^^, również jak Kapitan Kid i Czarnobrody, statek Latający Holender jest udokumentowany historycznie heh.

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
02.12.2010 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,281
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Chapter 606
Mnie zaciekawił ten podwodny olbrzym. Wygląda podobnie co San Juan Wolf. Wyślicie że to ten sam gatunek?

[Obrazek: vYg1BTA.png]
02.12.2010 15:22
zith Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
a ja przenoszę mój post ze spoilera ;D

chapek fajny, podobało mi się, iż pojawił się nowy wróg. tzn ten z tego okrętu widmo... mmm... latającego holendra Big Grin, ciekawi mnie jak wygląda itd. i także strasznie podobało mi sie wejście Luffiego i ekipy, jak widać reszta załogi bez tej trójki to idioci i popaprańcy Tongue nie licząc boskiej Nami <3 Big Grin
03.12.2010 11:11
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Chapter średni. Wiemy, że Caribou ma owoc czegoś błotopodobnego, ale w głupi sposób wpadł. Po prostu idiota. Cały świat podwodny fajny, tylko żeby Oda nie przesadził z nim. Co za dużo to nie zdrowo. Nowy koleś ze statku - brzydal jakich mało. No i myślę Grigorij, że to ten sam gatunek co San Juan Wolf, tylko ten ma jakąś błonę między palcami (strona 14-15, chyba że Odzie narysowało się jednego palucha za dużo Tongue). No i motyw z najsłynniejszym statkiem widmo na świecie, którego widział sam król angielski Jerzy V. Big Grin Nie tylko statek, ale także postać kapitana van der Deckena jest autentyczna, a samą legendę Oda lekko zmodyfikował. A ujarzmiony Kraken zachowuje się jak potulny piesek. Big Grin Ciekawe kiedy w końcu słomiani dopłyną do wyspy ryboludów.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
03.12.2010 14:29
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Według mnie chapter dobry. Mimo małej ilości stron dużo się działo, pojawił się nowy, tajemniczy przeciwnik - kapitan van der Decken. Nie mogę się doczekać jego (ewentualnego) starcia z Luffym.

Kraken jest super! Najlepsze zwierzątko jakie załoga mogła sobie znaleźćWink. Teraz już nic nie stanie im na drodzeBig Grin.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.12.2010 17:05 przez Artelian.)
03.12.2010 17:04
Meus901 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 5
Chapter fajny ale co za beczka co w nią Franky złapał Caribou pewnie z kairosekiu,Big Grin
03.12.2010 18:56
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178
(03.12.2010 18:56 )Meus901 napisał(a):  Chapter fajny ale co za beczka co w nią Franky złapał Caribou pewnie z kairosekiu,Big Grin

Niby czemu? On w niej siedział wcześniej i jakoś nie przeszkadzało mu być w płynnej postaciSleepy

Co do rozdziału, to jest on w starym, dobrym stylu! Pełen przygody jakiej brakowało w One Piece od... dwóch lat? Nie wiadomo, jakie motywy kierują Van der Deckenem, co czyni tą postać baaardzo tajemniczą :> Jestem ciekawy jak będzie wyglądać wyspa Syren i kiedy do niej dotrą.

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
04.12.2010 09:09
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Krandar wierz mi popieram twoją wypowiedź w 100 % przez całą tę "niby wojnę" wielkości jednej bitwy trąbiłem właśnie z błaganiem o powrót takiego OP. Teraz już wiem, było warto wytrwać te dwa lata, tylko po to by z nów poczuć ten nostalgiczny klimat przygody.
06.12.2010 20:51

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama