Aktualny czas: 14.12.2017, 17:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chapter 608
Autor Wiadomość
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
Chapter 608
Chapter eng http://mangastream.com/read/one_piece/32383345/1

Zaczyna się jakaś 'pseudo Water 7' historyjka gdzie głównodowodzący pseudowrogów dołączy do załogi - oby nie ;p

Co do samej Wyspy Syren to jak widać spełnienie marzeń Sanjiego Big Grin Juz mu wystarczy poszukiwać All Blue ^^ Chapter fajny i pokazane miasto przynajmniej w części ;] Tylko gdzie podziała się reszta załogi? No i mam nadzieje ze nie wypuszcza Caribou z beczki

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
15.12.2010 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
uran0s Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
RE: Chapter 608
Chap strasznie nudny, pokazali kilka syren i po rozdziale... z chorobą Sanijego przesadzają, może to i było śmieszne, ale teraz zaczyna się robić niestrawne. Załoga osobno, bo pewnie Franky naprawia statek, a Brook poszukuje majteczek... Brakuje żeby w następnym chapie Oda zrobił retrospekcje jak/po co/kiedy trafili do mieszkania Keimi.

Pozostaje czekać na rozwój akcji.

Chap oceniam na 5+/10
15.12.2010 22:43
zith Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
jak dla mnie to jest 9/10, chapek fajny, mimo, że dużo było sanjiego którego nie cierpię, ale gratuluję mu spełnienia marzeń Big Grin, aż sam nie wierzę, że trafił w takie stado, takich panienek Big Grin. I tak żadna nie równa jest mej bogini Nami <3 Big Grin, co to ucieczki przed ryboludźmi, to mi się nie spodobało, myślałem, że Luffy pokaże klase a tu dupa. Wiadome jest też to, że osoba która była pokazana na końcu dostanie baty of słomianych w nast. chapku xD. no nic, czekam na wieści od mej bogini Nami Big Grin
16.12.2010 12:27
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,463
Poziom ostrzeżeń: 5%
No, ucieczka była słaba, ale zdrugiej strony wpadli na wyspę w dośc nietypowy sposób.

Podobało mi sie meiszkanie Ceimi, całkiem interesujące. Ogólnie architektura miasta, jego kreacja, to dość miły smaczek, aczkolwiek nie mało tego juz było, więc Oda miał skąd czerpać inspiracę. Pięcioraczki na minus.

Grunt, że w końcu jak jest wyspa kobiet to sa one przynajmniej ładne. Ta z kwiatami z przodu wydaje mi się najładniejsza, aczkolwiek jak złapała Sanjiego to już gorzej wyglądała. Niemniej sa łądne, nie to, co na wyspie kobiet.

Zastanawiam się, czy ten boss to nie ojciec Arlonga. Myślałem, że może to i Arlong, ale był słaby no i wtedy węgorz nie mówiłby bez szacunku, albo ogólnie mówiłby "szefa", więc to ma sens.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

16.12.2010 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
zith Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
ja patrzyłem na innych forach to tam ludzie też coś kojarzą z Arlongiem, głównie po nosie, bo też miał taki koślawy Big Grin może to jego starszy brat Xd
16.12.2010 15:53
Vegheta Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
Poziom ostrzeżeń: 0%
sztuma rozdział Big Grin nudny , bez emocji , zero nic ;D padaaakaBig Grin najgorszy w moim życiu Big Grin haha nic mi się w nim nie podobało Big Grin nic zero Big Grin
16.12.2010 16:33
olsonne Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
Jak dla mnie to albo brat albo ojciec Arlonga. A samego Arlonga nie lubię i czekam niecierpliwie jak temu ojcu/bratu Luffy skopie zadekSmile
Super została pokazana ta wyspa i domek Caimie.
Ogółem to chapter średni, przesada trochę z tą chorobą Sanjego. Na początku to było śmieszne, ale to już jest trochę nudne.. 5+/10

"Spójrz! Popatrz! Widzisz różnicę? Bo ja różnicę widzę"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2010 16:40 przez olsonne.)
16.12.2010 16:40
BlackZ Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 36
Nudne to jest gadanie, że choroba Sanji'ego jest nudna ;p
Ten szef ryboludów jest jakiś taki nijaki. Liczyłem na Deckena i jego walkę ze Słomianymi na FI.
Jak to się mówi... powracamy do schematyczności OP! Niech leje się krew, niech w końcu Oda stworzy walkę, która będzie tak dobra jak Luffy vs, Lucci.

yblybly, mam 9 postów i ostrzeżenie, pozdro.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2010 22:27 przez BlackZ.)
16.12.2010 22:26
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178
Camie wypiękniała, aczkolwiek charakter pozostał taki sam - fajny smaczek. Ciekawe, co stało się z resztą załogi - natrafili na Hacchiego, czy Pappaga, a może na ryboludzi piratów?
Sen Sanji'ego się spełnił, ale by tak lekkomyślnie porzucać marzenia? Pewnie w końcu oprzytomnieje. Może na tej wyspie ta "dolegliwość" przestanie mu ciążyć? Smile

Rozdział mi się podobał. Nie był genialny, ale dobry. Dosyć przyjemnie mi się go czytało.

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
19.12.2010 17:44
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Powiem tak - rysunkowo chapter był świetny - wygląd miasta, syrenki, drobne szczególiki podwodnego świata, natomiast fabularnie było słabo - brak walki z van Deckenem (jest to postać, która zasługuje na poważniejszą rolę niż wzmianka), ucieczka i rozdzielenie załogi (ten motyw ciągle się pojawia). Fajne reakcje Sanjiego, ale teraz powinien już przezwyciężyć swoje omdlenia (mam taką nadzieję). Nowy przeciwnik - albo brat albo ojciec Arlonga. Tylko skoro Jimbei jest najsilniejszym ryboludem i opiekuje się wyspą to powinien pomóc Luffy'emu i nowy wróg powinien uciec. Przynajmniej tak byłoby logicznie. Jestem ciekaw co z Caribou - co on tam namiesza w przyszłości.
Ogólnie chapter 6/10.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
20.12.2010 00:25

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama