Aktualny czas: 10.12.2018, 09:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mamy niedzielę, tydzień minął od wydania, więc czas wrzucić Op po polsku! - 926 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chapter 609
Autor Wiadomość
Vegheta Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Chapter 609
Nuda ... Przegięcie z tą wyspą ryboludzi , liczyłem że przypłynął tam będzie multum piratów , lekkie awantury , klimat ,a tu co nuda z krwotokiem , przydupasy ala'Arlonga lecą na hita i pojawia się 3 cwaniaczków od Jinbeia , Niech walą do nowego świata może tam coś ciekawego będzie , Pozdro
27.12.2010 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xaton Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Fakt przesadzili trochę z tym krwotokiem....kit z tym i tak mi się podobałoTongue. Ciekawe jak namówią Sanjiego by opuścić potem wyspę syren....Tongue. Genialna okładkaTongue. A Jimbei obstawiam, że chciał przekazać coś w stylu "Sory, że mnie nie ma, mam problemy, nie pomagaj mi, kiedyś się spotkamy":P.
Teraz czekać 3 tygodnie ech....Oda, nie wiesz co ja przeżywamTongue!

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
28.12.2010 19:44
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509
Grrrrr...Od 2 miesięcy nie miałem dostępu do kompa, a teraz gdy już mam okazuje się, że mam czekać 3 tygodnie... Najgorsze jest to, że przez tą wojnę o Ace i brak dostępu do kompa, każde blokowanie jakiejś akcji mnie wkurza... przez tych kilka chapków (które na raz przeczytałem) miałem ochotę rwać sobie włosy z głowy... Oda stworzył tyle możliwości, a wszystko i tak nadal stoi. To normalne, ale mnie denerwuje =\

Oby jakąś wielką rolę odegrała załoga Latającego Holendra i Luffy nie był tak ograniczony przez tą wodę.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2010 23:12 przez Zaxus.)
29.12.2010 23:11
Vegheta Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
Wątpię w większą akcje , wg. mnie będzie przeciągana wyspa rybo-ludzi do kwietniaBig Grin potem może nowy świat a na następne święta Bożego Narodzenia zobaczymy to w anime ;p
30.12.2010 00:26
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 396
(30.12.2010 00:26 )Vegheta napisał(a):  Wątpię w większą akcje , wg. mnie będzie przeciągana wyspa rybo-ludzi do kwietniaBig Grin potem może nowy świat a na następne święta Bożego Narodzenia zobaczymy to w anime ;p

No podobnie obstawiałem, co do tego kiedy to w anime zobaczymy , tak btw. Jak sądzicie przy anime tez zrobią taką miesięczną przerwę po tym jak zmieni sie data spotkania, i będzie niby tak dwuletnia przerwa na treningi i inne badziewia?

[Obrazek: archer-1.png]
30.12.2010 03:42
Gac Maister Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 49
Hmmm,no cóż...wszystko możliwe,mogą w między czasie jaki filler rzucić.Zobaczymy co dalej wymyślą Tongue

[Obrazek: 57f533f344c9145e0045a8bee4881e0b.png]

Każdy ma swoje życie i może je zmarnować tak jak mu się podoba...
30.12.2010 11:24
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Chapter średni. Wszystko zepsuł krwotok Sanjiego i cała ta akcja z transfuzją krwi - naciągane jak cholera i w ogóle mi się nie podoba. Szkoda też, że nie ma na wyspie Jimbeia. Cieszy mnie, że chociaż podmorski świat jest piękny, a sama królewska rezydencja jest po prostu ekstra. No i Luffy w końcu pokazał swoją moc. Przy takiej sile nie powinien się cackać z takimi płotkami.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
31.12.2010 11:08
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178
Też uważam, że ta akcja z krwotokiem jest grubymi nićmi szyta - jako gag jest śmieszna, ale jako główny wątek trąci czymś nieprzyjemnym :/

Oczywiście Luffy przykoksił i to w jaki sposób zareagował Usopp świadczy o tym, że nie wie, co to haki, a przynajmniej co to kolor zdobywcy.

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
02.01.2011 01:22
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,940
Przepraszam, ale pozwole sobie skopiowac posta z drugiego forum, zawierajacego moja odpowiedz na wszystkie cztery zalegle mi rozdzialy naraz:

Troche przyspieszonego nadrabiania zaleglosci.

Rozdzial 606 - Swietne rysunki, naprawde podoba mi sie jak Oda rysuje te morskie glebiny i stwory w nich sie zawierajace. Zwlaszcza szacun dla rybki z swiecacym glutem, jak to Baka_Neko nazwala ;p Dalej - Umibozu. To nie bedzie ta sama rasa co SanJuan Wolf? Zapewne. Latajacy Holender - zapowiadalo sie na cos ciekawego szkoda ze wybuch wulkanu potem odroczyl, lub moze nawet i calkowicie wymiotl rozwiniecie tego watku. Cieszy mnie, ze wreszcie Oda dal dowod na to, ze uzytkownicy Logii MOGA wylaczyc swoja umiejetnosc kiedy tylko tego zechca, przynajmniej ta jedna rzecz na forum sie wyklaruje. Dziekuje Ci, Franky, nawet jesli jestes lajdakiem zamykajacym wlasnego nakama w beczce! Tongue

Rozdzial 607 - Fajna okladka, choc dysproporcje w ciele Franky'ego dalej przerazaja. I czemu on nigdy nie ma wysunietych wlosow? :/ Rozbawilo mnie jak szybko Van Dekiel sie zmyl, jakos nagle zapominajac o swoim teatralnym dramatyzmie Big Grin Spodobal mi sie tez Hammond, oczekiwalem tego typu postaci (tj. rasistowscy, cwaniaccy ryboludzie ktorym nie podoba sie dzialalnosc Luffy'ego w Arlong Park) juz od daaawna i ciesze sie ze raz na ruski czas cos sie udalo strzelic ;d Design tez nienajgorszy, pasuje do postaci. Odpowiedz slomiaka prawidlowa.

Rozdzial 608 - Tu juz wieeelkie rozczarowanie, spotegowane dodatkowo pozniej poczatkiem rozdzialu 609. Wyspa zostala pozbawiona protekcji Bialobrodego, protekcji Jimbe... Spodziewalbym sie tutaj raczej zobaczyc raj dla lowcow niewolnikow, strach, powrot mrocznych czasow kiedy nikt nie byl tam bezpieczny... A nie radosne syrenki plywajace sobie pod golym niebem(? Znowu sztuczka jak w brzuchu Laboona ?). Calkiem nie tego oczekiwalem... Ale moze po prostu widzielismy bezpieczniejsza dzielnice... Tutaj mam wyjatkowo glupie skojarzenie z obozem Wlochow w Jak Rozpetalem II Wojne Swiatowa ^^'
Przyznam jednak, ze te male syrenki nawet mnie bawily. Podobnie Sanji, kiedy stwierdzil ze odnalazl swoje All Blue ^^' Za malo jednak by zrehalibitowal sie w moich oczach - on juz bardziej meczy niz smieszy.
Ponadto: Widzialem na forum, ze ktos juz protestowal przeciwko nadmiernemu chwaleniu Arlonga, ktoremu daleko do Jimbeia. Coz, bazujac na slowach Youzaku, ktory porownywal sile Arlonga do Jimbe, wysnulbym taka teze robocza - kiedy obydwaj byli w zalodze Fishera, byli na rownym poziomie i stad pogloski coby byli tej samej sily. Ale o ile Arlong rozleniwil sie na ladzie zbierajac haracze z wysp, Jimbe nigdy nie przestal rozwijac swojej sily - tego samego moze oczekiwano tez po Arlongu, zwlaszcza ze byl czescia legendarnej zalogi (cos jak Buggy u Rogera). No, ale gdybac to ja sobie moge ^^' Mamy tez zarys geby kolejnego zlola - przypuszczalnie trzesacego okolica przywodcy tutejszych skinheadow posrod ryboludzi. Moze byc ciekawie. Nie doszedlem jednak do tego, czy to jest takie mocno wysuniete, rybie czolo z tatuazem trojzebu na boku, czy tez okragle nakrycie glowy typu Absalomowskiego, z symbolem trojzebu. Ciemne to to.

Rozdzial 609 - Usopp, zgadzam sie z Toba. Mi tez naprawde ciezko uwierzyc, ze Oda jest w stanie zrobic dramatyczny zwrot akcji na podstawie... Zboczonego krwotoku z nosa po wtuleniu twarzy Sanjiego do biustu syrenki w basenie. W co my tu sie bawimy, w One Piece czy w Grenadiera? >< Trytoni, po zaprezentowaniu nam kilku ociekajacych rysowanym seksem syren, sa chyba bolesnym ciosem dla pan oczekujacych rewanzu w postaci przystojnych syrenow ;p Rozdzial slaby jak dla mnie. Nawet Hammond zrobil sie przegadany. Wolalem go jak mowil mniej, za to bardziej cwaniacko. To ze oberwie bylo do przewidzenia, ale kadr z tym wyjatkowo paskudnie narysowany, zanizyl Oda poziom po swoich ostatnich rozdzialach. No i co za dupy wolowe ze Slomianych! Zostawili za soba nakama! Co to za przyjaciele, co sobie zostawiaja jednego z nich a sami sobie jada gdzies na przerosnietej sardynce >< No, ale Caime dala jakies wyjasnienie. Calkiem mozliwe, ze fakt ze jakas faszystowska bojowka krazy po okolicy, powstrzymuje lowcow niewolnikow. Bo ze tak sama z siebie tam sielanka panuje to ciezko mi uwierzyc ;/ (Normalnie tak im tam dobrze, ze krew z nosa zamienia sie w prawdziwy dramat ;/)
Co do przeroznych teorii kim jest szef dystryktu Noah - a co tam, udaje glupiego i obstawiam, ze to Tiger ktory tak naprawde przezyl i msci sie na ludziach Tongue Choc z zebow najbardziej Maggelana przypomina ;d

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

11.01.2011 06:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama