Aktualny czas: 15.12.2017, 06:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chapter 612
Autor Wiadomość
uran0s Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
Chapter 612
26.01.2011 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Chapter 612
Mnie interesuje jedno: czy mi się wydaje, czy Luffy'emu wzrosła nagroda? Bo teraz jest 400 milionów na liście gończym....

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
26.01.2011 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
Wąski, tak to jest jak się nieuważnie czyta mangę Smile Fałszywy Luffy wyraźnie wykrzykiwał na całą wyspę "Jestem Luffy! Syn Dragona! Wart 400 milionów!" . Z tego co pamiętam to chyba nawet dwa razy o tym wspominał

Co się tyczy chaptera, jeśli Oda rysował go tylko w tym tygoldniu to popgratulować bo bardzo skomplikowane i szczegółowe sceny/strony w tym rozdziale. Odnośnie samej akcji to stypa bo nic nowego się nie wydarzyło poza przybyciem do pałacu i wyjaśnieniem czemu jest tak jasno na wyspie syren.

Zobaczyłem 28 stron i się napaliłem a tu na 19 koniec a potem jakieś bonusy heh, no ale statek do składanie FTW!

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2011 21:44 przez Wojtini.)
26.01.2011 21:33
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
13ta strona - moja pierwsza myśl - "O, Shenlong XD"
Ej no, serio, wydawało by się, że po tylu latach wydawania własnej mangi Oda mógłby wreszcie nieco przystopować z odwołaniami do DB XD Fanatyzm jednak robi swoje... XD

JUŻ WIEM, dlaczego Luffy zniszczy tę wyspę. Dla księżniczki.
Zawsze sieje sporo zniszczenia, jak chodzi o jakąś babę... Nami, Robin... i teraz księżniczka. Proste.

Wojtini - nie wiń Wąskiego ;] Dymek dymkiem, fałszywy Luffy kłamał o wielu rzeczach XD Taki list łatwiej zapada w pamięć XD
I fakt faktem - 400kk to spooora liczba XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
26.01.2011 21:54
Misiuz Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 32
Nawet nie mysle o tym chapterze, szukam bloku technicznego i zabieram sie za wydrukowanie statku Big Grin Myslicie ze figurki postaci beda za tydzien ?? Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2011 22:02 przez Misiuz.)
26.01.2011 22:02
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Jakie 19 stron? Mamusia liczyć kogoś nie nauczyła? Okładka kolor 3 stronicowa, dwa razy po łączoną stronę czyli już mamy 7 plus zostaje 16 pozostałych, co razem daje i tak kosmiczny wynik 23 stron. Jak na Odę w ostatnich latach to kosmiczne szaleństwo. Taki Dragon Ball na przykład miał prawie zawsze 15.

Powiem tak, chap mega śliczny i mega ciekawy, a najważniejsze wieje kolejną smutną historią w jego wykonaniu. Można wymyślec tyle opcji co się wydarzy, że to poezja, a dziś nie mam by wypisywać wszystkie moje teorie. Jedno jest najważniejsze nic co Oda nam tłumaczy teraz nie jest przedstawione bez powodu. Mam sto procent pewności że coś ktoś napsuje z tym drzewem.
26.01.2011 22:26
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,642
No to kolejny rozdział.
Caribou, ty bagnisty łajdaku, ty mendo ty łajzo, ty... Ty świetny ty Big Grin Pirat z prawdziwego zdarzenia, nie ma co Big Grin Co prawda trochę przez te sceny spada prawdopodobieństwo dołączenia Caribou jednakże... Jeszcze nic straconego. Robin też kiedyś zła kobieta była Big Grin
Reszta rozdziału w porządku. Trochę wyjaśnień, które u Ody nawet lubię. Zdziwił mnie trochę syren z konika morskiego... Od której strony on niby ma przypominać człowieka? Dla mnie bardziej jak rybolud wyglądał. Ale sceny z krzyczeniem na króla, oraz brak wątpliwości w określeniu kto jest Nakama w zamku, były niezłe Big Grin
Ostatnia scena... No nie wiem, czy zawsze jak jest wielka kobieta, to Luffy musi sprawdzać sprężystość jej biustu? Tak było z Aphelandrą, teraz tak jest z księżniczką... Oda wpadł dwa razy w tą samą zboczoną rzekę Tongue Niezbyt mi się to podoba.

Owoc numa-numa... Czy tylko mi się to skojarzyło z Dragostea din tei? Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

26.01.2011 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
shadow, i po cjeśli to było do mnie to..po co się tak wozić od razu, że znasz liczbę 19 ? Smile Nie wspomniałem, że rozdział na 19 stron tylko, że na 19 koniec (zgodnie z zamieszczeniem stron na mangastream i tym, że całościowa liczba wynosiła 28)

Coś odnośnie chaptera. Oryginalnie według mitologii czy też Disneya (jak kto woli), Neptun ma chyba 7 córek w tym Ariel xd

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2011 23:07 przez Wojtini.)
26.01.2011 23:01
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
Numa numa numa jej!!!Tongue<nuci ruski szlagier> Caribou jako postaci nie cierpię bo brzydko jest narysowany jak jakiś noname...ale charakterek ma niezły...rozdzialik przedni!

:P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2011 23:47 przez addar.)
26.01.2011 23:47
Tom D Kame Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48
Tak jak wspominałem wcześniej kolo jest logią błota udało mi się zgadnąć Big Grin dużo się na pewno wydarzy chociaż Oda w tym rozdziale wiele nie wyjaśnił. Zarąbista była strona z rysunkiem pałacu smok na nim jak z DB Big Grin

http://fc04.deviantart.net/fs13/f/2007/1...s_kawa.jpg
27.01.2011 13:15

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama