Aktualny czas: 26.09.2017, 04:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Chciałbym poznać zakończenie...
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,457
Poziom ostrzeżeń: 0%
Sad Chciałbym poznać zakończenie...
Wczorajsze krótkie przekomarzanki tu i ówdzie o końcu OP poddały mi pomysł ma ten temat, tylko jeszcze nie wiem, jak go nazwać. Macie zapewne serie, które z różnych powodów wciąż się nie skończyły, mimo że trwają nawet dziesiątki lat, albo też końca nigdy się nie doczekają. Jakie to serie? Podzielcie się swoimi niespełnionymi wciąż marzeniami o poznaniu zakończenia ulubionej mangi.

Ja miałam takie tytuły trzy, z czego jeden doczekał się wznowienia i został zakończony. Poniekąd, bo ostatnio poszła wieść o jeszcze dwóch tomach. Takim szczęśliwcem okazało się orange Ichogo Takano. Kolejne dwa to tytuł bez nadziei, gdyż autorka zmarła, i ten, na który nadziei nie tracę. Są to manhwa Teen Spirit Kim Jae Eun i oczywiście Nana Ai Yazawy. Teen Spirit zapowiadało się na ciekawą serię o młodych muzykach, poznających się dopiero w agencji. Nie zdążyła się nawet dobrze rozwinąć, a już spotkał ją raptowny ciach. Wielce mi żal, bo naprawdę się w nią wciągnęłam, a i rysunki bardzo mi się podobały. Nana zaś została urwana w takim momencie, że kisnę ilekroć o tym pomyślę. Mam wrażenie, że tam naprawdę już niewiele brakuje do końca, więc zdrowia, zdrowia i czego tam jeszcze potrzeba dla pani Yazawy, by mogła w końcu ruszyć dalej i by dzięki temu odblokowano w końcu możliwości wydawnicze tytułu za granicą.

Do tej parki w sumie może dołączyć też i Wind Breaker Jo Yongseoka, bo jestem w sumie na trzech etapach historii w trzech językach, mocno wciągnęłam się w ten webtoon. Co prawda nieco finału zdradza nam pierwsza strona, jednak zostawia też pytania, na które chciałabym już znać odpowiedź.

A Wy? Gdybanie nad finałem jakiego tytułu spędza Wam, bądź też nie, sen z powiek? Berserki i Huntery za 3.. 2... 1...

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
04.07.2017 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,482
RE: Chciałbym poznać zakończenie...
Hmm. W sumie chyba nie mam takiej serii, której zakończenie chciałbym poznać jak najszybciej, tu i teraz. Bardzo lubię śledzić mangi na bieżąco, gdy można analizować kolejne rozdziały, teoretyzować i tonąć w artykułach na wikiach. Jeśli seria ma jakiś jasno określony cel, a mangaka z każdym kolejnym rozdziałem zmierza w jego kierunku, jestem kontent. Na tempo prowadzenia fabuły narzekam tylko w seriach skupiających się na walkach.
Jeszcze jakiś czas temu mógłbym wymienić D.Gray-mana czy Gangsta, ale na szczęście obie autorki wróciły do tworzenia swoich serii. Insza inszość, że nie mam zielonego pojęcia, kiedy wrócę do DGM, skoro kompletnie nie pamiętam, co tam się przez kilka ostatnich lat działo.

(04.07.2017 21:49 )Murgrabia napisał(a):  Berserki i Huntery za 3.. 2... 1...
O ile w kwestii HxH się nie wypowiem, bo jestem dopiero na 200. rozdziale, o tyle Berserka nie wymieniam tu świadomie. Owszem, jestem bardzo ciekaw zakończenia, ale jednocześnie nie chcę, żeby zostało ono wymuszone, czy to przez wydawnictwo, jak to miało miejsce w Bleachu i Toriko, czy przez stan zdrowia autora. Niech Miura tworzy powoli kolejne rozdziały na tym samym poziomie graficznym i fabularnym. Ja poczekam. Na Vinland Sagę też. Chociaż w tym przypadku jeszcze dłuuuga droga przed czytelnikami i samym Yukimurą.

[Obrazek: Sygnatura.png]
04.07.2017 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,023
Teen Spirit tłumaczyłam nawet. Płakałam pracując nad ostatnim rozdziałem, tyle tam było wspominków o zmarłej autorce, a historia miała naprawdę potencjał :<

Nane wyrzuciłam z pamięci po
Spoiler :
śmierci Rena ;_;
choć no miałoby zobaczyć jakiś happy end, którego się raczej nie doczekam.

Kiedyś, na początku mojej przygody z mangami, za poleceniem koleżanki czytałam taką mangę Double Arts, która urywa się zupełnie nagle. Zapewne ją wycofali czy coś, a pamiętam, że przyjemnie się to czytało. Przy okazji szukając teraz o niej informacji dowiedziałam się, że to od autora Nisekoi...

Na pewno chciałabym też poznać zakończenia wszystkich mang, które zaczęłam czytać, ale nie skończyłam z braku polskich skanlacji xD

Ja mi się jakaś manga podoba to od razu chciałabym ją widzieć w wersji animowanej, ale nie każda manga ma na to szansę. Mam multum anime, które bardzo mi się podobały, ale nie chce mi się brać za mangę, ale bardzo chciałabym poznać ich zakończenie więc naiwnie czekam na kolejne sezony...
05.07.2017 08:52
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 559
Na bank Martin ma juz wszystko napisane tylko nie publikuje no bo nie moze wyjsc przed serialem.

Ja czekalem na naruto, doczekalem sie. Czekalem na bleacha i nie chcialo mi sie czytac. Ostatni rozdzial obczailem z ktorego nic nie zrozumialem. Z fairy tail nawet sie nie ludze ze mi sie bedzie chcialo czytac. Ludzie sie zmieniaja i juz mnie nie jaraja rzeczy ktorymi zylem w gimbazie.
Natomiast wciaz mnie strasznie interesuje one piece a jeszcze bardziej one punch man. Nie lubie tej mangi bardziej ale zakonczenia i sedna mocy lysego jestem mega ciekawy.

A z poza mang to oczywiscie got(tyrion ftw). Rick n Morty, west world, mr. Robot.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.07.2017 14:36 przez Murgrabia.)
05.07.2017 08:54
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,607
Poziom ostrzeżeń: 10%
Hmmmm, oglądam sporo anime, ale jak się tak zastanawiam to moje ulubione serie albo są zamkniętymi już historiami, albo mają taką strukturę w której ciężko byłoby wyznaczyć jakiś punkt końcowy (albo takowy byłby w ogóle niepotrzebny). Wyjątkiem jest Gintama, ale tutaj historia zmierza dość szybko ku końcowi więc pewnie będę miał niedługo okazję poznać kulminację losów Gintokiego. Mam trochę tak jak Hime - niespecjalnie lubię czytać mangi i nowelki, więc jest kilka tytułów które chciałbym zobaczyć "do końca" w formie anime. Log Horizon jest chyba tym tytułem którego zakończenie interesuje mnie najbardziej. Ciekawi mnie jak skończy się Gakkou Gurashi (Szkolne Zycie) czyli jedna z dwóch mang które kupuję. Tomy wychodzą w naprawdę ogromnych odstępach, więc nie wiadomo czy się to skończy. Z mang porzuconych przez autora wskażę Black Lagoon, ale to IMO nie jest seria która potrzebuje definitywnego zakończenia.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
05.07.2017 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,482
(05.07.2017 17:04 )Orzi napisał(a):  Z mang porzuconych przez autora wskażę Black Lagoon, ale to IMO nie jest seria która potrzebuje definitywnego zakończenia.
Hiroe wznowił prace nad Black Lagoon jakieś dwa miesiące temu.

[Obrazek: Sygnatura.png]
05.07.2017 17:23
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,607
Poziom ostrzeżeń: 10%
Naprawdę? W dziwnym momencie, bo myślałem że jest zajęty scenariuszem do Re: Creators. Miło słyszeć Big Grin

[Obrazek: Z6ihek4.png]
05.07.2017 17:28
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama