Aktualny czas: 21.10.2019, 23:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 955 rozdział!
Tłumaczenia wszystkich zaległych są już prawie gotowe (został mi 958),
więc przygotujcie się na mały mangowy spamik:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ci idioci rozciągają odcinki jak dojrzewająca dziewczynka dziecięce rajstopy
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Ci idioci rozciągają odcinki jak dojrzewająca dziewczynka dziecięce rajstopy
Masochiści! Nie podoba się i oglądają dalej. Zrozumiałbym, gdyby zaczęło Wam to przeszkadzać w trakcie obecnego arcu, ale naprawdę oglądacie One Piece od dłuższego czasu z przeświadczeniem o ciągłym przedłużaniu i wciąż brniecie w to dalej? Podziwiam XD Inną sprawą jest to, że narzekacie, jakby Wam kazano płacić za nowe odcinki. Ktoś tu korzysta z legalnego streamingu? Śmiem wątpić Tongue

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
23.04.2012 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,821
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Ci idioci rozciągają odcinki jak dojrzewająca dziewczynka dziecięce rajstopy
Khem, od kilku ładnych odcinków nie oglądam anime One Piece i mnie nie ciągnie, czytam mangę xD . Kolejny argument na zasadzie "MUSI BYĆ TAK BO NIE MOŻE BYĆ INACZEJ"
23.04.2012 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Źle mnie zrozumiałeś, Orzi. Nie mam zamiaru Was do niczego przekonywać. Nie podoba się - WASZA SPRAWA.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
23.04.2012 17:39
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Yup. Nasza sprawa. Tylko po prostu ludzie lubią czasem bluzgnąć na coś, co ich wkurza (vide politycy czy pan selekcjoner Smuda). Dlatego załozyłem ten temat, żeby ludzie nie bluzgali w tematach o odcinkach, tylko w jednym miejscu Tongue
23.04.2012 17:46
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,426
Właśnie nasza sprawa, bo One Piece jest bardzo bliski naszym sercom, które płaczą widząc jak nasza ukochana seria jest krzywdzona przez ignorancję animatorów.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
23.04.2012 17:49
Hipek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 108
(23.04.2012 15:36 )Szogun napisał(a):  po za tym kolego znajomość mangi i anime wyraźnie szwankuje, to nie był filler, oni w mandze rownież wpłynęli na calm belt i również spotkali królów mórz... ech ta dzisiejsza młodzież grigoriju, zero znajomości fandomu ,a się lubi wymądrzać, gdzie szacunek dla starych wyjadaczy jak my ?
Tak, jednakże jeśli dobrze pamiętam to na calm belt byli zarówno w fillerach, jak i nie… tylko jeśli dobrze pamiętam – nie przykładam się jakoś specjalnie do oglądania czegoś, co z góry mam oznaczone jako filler… a tak można było wywnioskować po spotkaniu tej dziewczynki (?).

btw.
Swoją drogą to zachowujecie się jak mohery, na które tak wszyscy narzekają. XD

„Młode gówniarze! Gdzie szacunek dla starszych?! NO, GDZIE, JA SIĘ PYTAM?”

[Obrazek: Miku_430150.png]
23.04.2012 18:16
Przemek18 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 29
Dlaczego One Piece ostatnimi czasy ssie?
Pewnie każdy zauważył jak ostatnio OP ssie. Nie to ze 1/4 to opening, informacja o Rogerze no i przypomnienie z poprzedniego odcinka. Do tego już można było przywyknąć bo takie coś mamy już od czasu CP9 tylko ze teraz tak przymulają w OP i jak ktoś już zauważył rozszerzają ile się da. No dobra rozumiem, Anime powoli dogania mange - kilka miesiecy temu się skończył ten arc z ryboludami (tyle ile z ciekawości sobie zaspoilerowalem jeden chapter przy okazji czytania bleacha). Wszytko rozumiem ale po to są zapychacze bo szczerze wolał bm dostać jakiegoś konkretnego fillera gdzie będzie dużo śmiechu i trochę bijatyki, a nie umierać z nudów podczas oglądania OP.
11.06.2012 10:38
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
RE: Dlaczego One Piece ostatnimi czasy ssie?
Święte Słowa Przemek! Na szczęście mamy trzymającą poziom mangę. Jednakże nie wiem, czy przypadkiem nie zdublowałeś mojego tematu.

http://forum.onepiecenakama.pl/watek-ci-...topy--2301
11.06.2012 10:58
Przemek18 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 29
Właśnie na początku tez mi się tak wydawało ale tutaj raczej nie będziemy gadać o rozszerzaniu tylko o tezie czy anime ostatnimi czasy ssie jeśli tak to dlaczego tak uważasz, jeśli nie to tez dlaczego. Bardziej podsumowanie epizodów z ostatnich kilku miesięcy. Bo osobiście uważam ze mogli już dać fillery przed ich tych całym spotkaniem albo tak jak zrobili w arcu CP9 wstawić kilka odcinków z Luffy Oyabun bo teraz niby to by trochę głupie było, siadanie sobie przy herbatce i wspominanie. Albo znowuż poświecić 2-3 odcinki na pokazanie co robią pozostali tak jak wspomniane było w twoim temacie żeby zekranizować historyjki okładkowe. Mialem w reku z 2 tomiki One Piece no i tych historyjek to jak najbardziej by starczyło na kilka dobrych odcinków.

ps. Przyznam ze napisałem ten temat trochę bez przejrzenia twojego tematu bo widziałem temat o rozszerzaniu. No to mówię sobie tam sobie gadają tylko o tym pewnie a ja se tu napisze coś w szerszym kontekście. Potem jednak przejrzałem no i se myślę zdublowałem temat i wyszedłem na trolla. Tak czy inaczej pozwólmy zadecydować administracji jeśli uznają ze to dubel wtedy będzie można połączyć, a ten temat się usunie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2012 13:47 przez Przemek18.)
11.06.2012 13:41
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Jeżeli by to było Naruto to bym wolał tak. Ale One Piece ma zarąbiste fileryBig Grin Przypuszczam, że Oda nie zrobi w mandze flashbacków z ich treningów a jako filery i to nagrywane z nadzorem Ody byłyby zarąbisteBig Grin i można by uniknąć robienia odcinek na rozdział takich jak teraz bo to nudne się robiTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
11.06.2012 14:59

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama