Aktualny czas: 24.10.2017, 00:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Clannad - Chcial bym umrzec z milosci
Autor Wiadomość
Przemek18 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 29
Clannad - Chcial bym umrzec z milosci
Więc to AMV jest moje. Moje pierwsze takiego typu. Przepraszam drugie ale myślę że najbardziej udane. Więc słuchając piosenki Myslovitza skojarzyło mi się z Clannadem i pomyślałem że da się coś fajnego zrobić. Tak więc na początku nie miałem żadnych odcinków Clannada tylko opening z gry. Więc pościągałem różne filmiki z YT, powycinałem scenki i połączyłem w jedno AMV. Końcowy efekt zniszczyła zła jakość. Dlatego jestem w trakcie robienia tego samego AMV, no.. może trochę pozmieniam w lepszej jakości z epków Clannada(mówiąc Clannad mam na myśli ogólnie 2 serie). Z nowym filmikiem wyrobie się przed 8 czerwca. Myślę że na dzień dziecka będzie gotowe. Pytacie się czemu taka data? Ponieważ 8 mam interview i taki filmik bardzo mi pomorze i jeszcze musze zrobić tłamczenie piosenki na Angielski. Starczy tego pisania i macie tu linka:

http://www.youtube.com/watch?v=x6veqqi8MBo
28.05.2010 00:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288
Poziom ostrzeżeń: 0%

Bardzo fajny amv, nie ma żadnych jakiś super efektów specjalnych, ale ciekawy. Robi ciekawą atmosferę. xD Tak dalej.

[Obrazek: vdka.png][Obrazek: vodkak.jpg]
^^

28.05.2010 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 867
Poziom ostrzeżeń: 0%

Wydaje mi się, że takie efekty by też tu nie pasowały. A tak, wyszedł bardzo dobry AMV mający swój klimat, bardzo dobrze pasujący do tej serii. Wyszło pięknie.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
06.06.2010 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama