Aktualny czas: 26.09.2017, 03:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Co będzie gdy skończy się One Piece?
Autor Wiadomość
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%
Co będzie gdy skończy się One Piece?
Założyłem ten temat bo chciałbym wiedzieć, czy ta strona będzie dalej funkcjonować po zakończeniu One Piece. Może i jest to pytanie zbyt wczesne, ale warto byłoby wiedzieć. Proponuję aby każdy się wypowiedział czy chciałby aby ta strona dalej była.
To zacznę od siebie.
Moim zdaniem strona powinna dalej funkcjonować, użytkownicy poznają się coraz bardziej, jesteśmy ze sobą zżyci, wkładamy trud w jej rozwój, co raz więcej nowych ludzi dołącza do naszej załogi. Szkoda byłoby zmarnować ten potencjał. Zawsze po skończeniu one piece można zająć się nowymi projektami (choć już teraz są). Wcale nie trzeba zmieniać nazwy stronki. Ale wszytko zależy od administratorów, którzy ponoszą największy trud w utrzymaniu strony.
To tyle z mojej strony. :-D

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
05.09.2009 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,164

Gdy skończy się One Piece, pewnie będziemy już starymi prykami xD. Ale prawda szkoda zaniedbać taką stronę z powodu końca serii. Znajomości na niej rozwinięte są z pewnością cenne. Zawsze można podzielić stronkę na dwie, że np. przy wejściu będzie wybór One Piece lub Defense Devil(to tylko przykład nowego projektu xD) i osoba wybiera sobie podstronę. Forum oczywiście powinno być jedno xD.

05.09.2009 19:31
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,332
Poziom ostrzeżeń: 5%

Hehe lol i w ogóleTongue

Pierwsza sprawa to będą dochodziły graficzki, nauka jap, fanfiki itd pominę kwestię, ze co najmniej 2-3 lata czekają nas anime, no i nie wiadomo jak będzie z mangąTongue

Istniejemy zaledwie 5-6 miesięcy, za wcześnie by coś gdybać, aczkolwiek na pewno nie mam zamiaru zamykać stronyTongue

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

05.09.2009 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Komimasa napisał(a):aczkolwiek na pewno nie mam zamiaru zamykać stronyTongue

Tylko spróbuj ;-)

romario7, RdR, tak jak oni pisali szkoda się żegnac z tą stroną, Dla mnie to miejsce i wy jak oaza na wielkim oceanie.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
05.09.2009 22:13
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,332
Poziom ostrzeżeń: 5%

Dla mnie to ten temat jest bez sensuTongue Takie coś to można robić jakby było 15 użytkowników a zaraz 130zl do zapłaceniaTongue

No ale leci taka pozytywa, ze aż żal zamykaćBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

05.09.2009 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

A ja powiem brutalnie .Ludzie są jacy są komi akurat jest wylewny zawsze pisze tak jak myśli niczego nie nie próbując wymusić czy specjalnie się chwalić.
Ale różni ludzie różnie patrzą i mogą tu próbować doszukiwać się jakichś prób dowartościowania.

Co do meritum tematu prawdą jest że wszystko zależy od różnych biegów wydarzeń a na chwile obecną nie można być pewnym co będzie za np 3 lata. ( jeśli się nie ma już "stałego, życia w machinie".) Dlatego winno się go zamknąć. Przykro mi.
06.09.2009 00:52
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,164

Jak dla mnie można zostawić otwarty, co zaszkodzi komu porozkminiać o bardzo odległej przyszłości. A nóż narodzi się jakiś genialny pomysł.

06.09.2009 01:04
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Poza tym nie ma żadnego działu o jakichś nowych pomysłach, ani takiego gdzie można by pochwalić kogoś za dobrą pracę. Założyłem ten temat żeby ludzie się wypowiadali czy brakowałoby im tej strony.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
06.09.2009 01:21
Jutsu
Unregistered

A co tam, trochę final fantasy ( dosłownie tłumacząc bez podtekstów). Marzy mnie się połączenie z Fairy Tail bo strasznie puste maja forum tzn my mamy puste ale oni to już trupiarnia. Aż żal. Ale ludzie nie mogą w kółko pisać o tym samym tyle, że na innych forach. Pewnie kilka tematów będzie innych, ale jak jest to każdy dobrze wie. Tyle.
06.09.2009 01:26
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

W sumie dobry pomysł o tym połączeniu. Obie strony skorzystałyby na tym. No i na tej stronie też nie brakuje fanów Fairy Tail. :-D

06.09.2009 01:31
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama