Aktualny czas: 20.11.2017, 13:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Co byście zaproponowali
Autor Wiadomość
Simestro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 156
Co byście zaproponowali
Witam

Ostatni czasy mam mały dylemat polegający na tym, że nie ma jakiego anime zbytnio do oglądania a czekac mi sie tydzien niechce ... Jakie anime byście poradzili ???

Ps:Poradzcie coś typu (One Piece, Bleach itp...)
16.09.2009 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,242
Poziom ostrzeżeń: 20%

D.grayman,soul eater te są typu one piece,Hayate no gotoku, excel saga komedie parodiujące inne anime gurren lagann, Code Geass,gundam 00,Seed mechy w szczególności polecam gurren lagann i jeszcze Katekyo Hitman Reborn komedia, akcja i super moce

[Obrazek: a5d45uF.png]
16.09.2009 20:47
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Od razu mówię, że soul eater to wielkie rozczarowanie (zwłaszcza zakończenie). Polecam
7 ghost, dopiero zacząłem oglądać i jest bardzo fajne. Bardzo polecam także berserka i death note.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
16.09.2009 20:55
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,242
Poziom ostrzeżeń: 20%

romario7 napisał(a):Od razu mówię, że soul eater to wielkie rozczarowanie (zwłaszcza zakończenie)

z tym się zgodzę zakończenie było do dupy ale ogólnie anime nie było takie złe

[Obrazek: a5d45uF.png]
16.09.2009 21:11
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192

Ja obecnie oglądam Kuroshitsuji i uważam że to bardzo ciekawa pozycja, póki co(4 odcniki do końca mi zostało), opowiada historie Ciela Phantomhive'a, który by pomścić rodziców zatrudnił jako swojego lokaja demona, zawierając z nim umowę że po wypełnieniu życzenia pochłonie jego duszę.
A tak poza tym to jeśli chodzi Ci o shouneny to polecam:
- Katekyo Hitman Reborn ( pierwsze 20 odcinków może cie zniechęcić ale później jest już geniusz xD)
- Tenjou Tenge(dobry shounen z super laskami)
- Fullmetal Alchemist( tu chyba wiadomo, zresztą pewnie oglądałeś)
- 07-Ghost(geniusz wśród nowych tytułów, najlepszy klimat ze wszystkich anime jakie widziałem, całość historii jest niesamowicie oryginalna, łącznie z mocami, nie znajdziesz tu żadnych zapożyczeń od innych serii, przynajmniej ja nie znalazłem)
- Eyeshield 21(jeśli lubisz sportowe anime, a nawet jeśli nie lubisz to i tak Ci się spodoba, gwarantuje)
- Darker Than Black(jedno z moich ulubieńszych, trochę cięższy tytuł niż inne)
- Claymore(Fantastyczny średniowieczny? klimat, wciągająca historia z rozbudowaną fabułą, tyle że w anime nie do końca można to dostrzec, polecam więc także mange)
- Gantz(masakra seks, tajemnica czarnej kuli i papka zamiast mózgu po obejrzeniu, a tym bardziej po przeczytaniu, już nigdy nie będziesz tym samym człowiekiem xD Szkoda tylko że zjebali zakończenie)
- Code Geass(coś w stylu Death Note, super seria)
- Black Lagoon(jak kręci Cię tematyka dzisiejszych piratów)
- D. Gray-man(jak lubisz mroczny klimat to polecam)
- Fate Stay Night(mistrzowskie anime z wspaniałym klimatem)

- Soul Eater(tak jak wyżej wspomnieli zakończenie do dupy, ale całość nie najgorsza)

17.09.2009 00:01
Shenlong Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

Poza tymi wymienionymi przez RdR możesz jeszcze ewentualnie sięgnąć po Toaru Majutsu no Index, Air Gear, Shakugan no Shana. Może nie sa tak dobre jak OP ale mi przynajmniej się podobały. A poza tym mam taki sam problem jak ty Tongue

Sometimes people put up walls, not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.
17.09.2009 22:22
Piracik Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42

Ja dodam jeszcze jeden tytuł Hajime no Ippo to seria o boksie, zdecydowanie warto obejrzeć.
17.09.2009 22:26
Simestro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 156

RdR napisał(a):A tak poza tym to jeśli chodzi Ci o shouneny to polecam:
- Katekyo Hitman Reborn ( pierwsze 20 odcinków może cie zniechęcić ale później jest już geniusz xD)
Szczerze mówiąc to ja zaczynałem oglądac OP w te wakacje i do póki nie dotarli do Grand Line to sie zastanawiałem czy warto jest to oglądac Big Grin wiec 20 odcinków to dla mnie mało.
RdR napisał(a):- Fullmetal Alchemist( tu chyba wiadomo, zresztą pewnie oglądałeś)
Oczywiście jak mogłbym nie oglądac braci Erlich :-P
RdR napisał(a):- 07-Ghost(geniusz wśród nowych tytułów, najlepszy klimat ze wszystkich anime jakie widziałem, całość historii jest niesamowicie oryginalna, łącznie z mocami, nie znajdziesz tu żadnych zapożyczeń od innych serii, przynajmniej ja nie znalazłem)
Dobrze opisałeś i nawet mnie zachęciłeś bo właśnie klimat w anime jest najważniejszy.
RdR napisał(a):- Code Geass(coś w stylu Death Note, super seria)
Code Geass nie oglądałem tak jak Death Note ... miałem zawsze ochote to obejrzec ale zawsze jakoś to tak wychodziło, że nie obejrzałem.
RdR napisał(a):- D. Gray-man(jak lubisz mroczny klimat to polecam)
- Fate Stay Night(mistrzowskie anime z wspaniałym klimatem)
Te anime też wezme pod uwagę.

Zobaczymy teraz, które z tych tytułów jakie podałeś okażą się strzałem w 10.
17.09.2009 22:44
Gweloss Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 140

Kuroshitsuji jest anime... a to ci zonk Smile
ostatnią za mange się wziąłem i jest dosyć ciekawa...
i chyba się wezme za to tenjou tenge jak piszesz że fajne RdR Smile i 07-Ghosta...
Gantza nie polecam nikomu ^^ anime jest badziewne w porównaniu do mangi Big Grin
tak samo z Soul Eaterem
PS gdzie w Gantzie jest seks ^^ prócz 1 sceny? (no licząc gwałt na początku to 2 Big Grin)

Od siebie polecam... zależy co lubisz...
napewno ciekawe są sportowe anime jak Hajime no ippo, eyeshield21 czy prince of tennis...
ecchi tutaj jest np He is my master czy Sekirei,
shouneny... jakoś tyle oglądałem a nie zapadły mi w serce prócz OP Big Grin
Wybierz swój rodzaj z którego anime ci się najbardziej podobają i ogladaj po kolei Big Grin
17.09.2009 23:10
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192

Gweloss napisał(a):PS gdzie w Gantzie jest seks ^^ prócz 1 sceny? (no licząc gwałt na początku to 2 Big Grin)

Czytaj mangę, tam jest co chwilę xD. Zresztą pod pojęciem seks miałem na myśli bardziej, że seria ma takie podteksty.

17.09.2009 23:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama