Aktualny czas: 24.08.2019, 20:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Co byście zaproponowali
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,239

Detroit Metal City, 13 odcinków po 10 minut a ja przy każdym miałem pod nogami kałużę łez i ledwo się ruszać mogłem bo mnie brzuch tak bolał. A tak poza tym to Gintama, tyle że tu mogę się wypowiedzieć tylko o początkach, bo widziałem póki co jedynie 20 odcinków i nawet niezłe gagi są xD.
Ale DMC to jest pozycja obowiązkowa jeżeli szukasz komedii.

01.10.2009 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Piracik Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42

Ja zdecydowanie polecam K-ON! bardzo przyjemna seria, i oczywiście klasyka Great Teacher Onizuka.
01.10.2009 23:16
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368
RE: Co byście zaproponowali
Seto no Hanayome... Jest na tyle śmieszne, że nie byłem w stanie wytrzymać dawki większej niż cztery odcinki pod rząd. Później już po prostu nie miałem siły więcej się śmiać. Jest to jedyne anime, które pobrałem na dysk twardy. Poza tym warto je obejrzeć ze dwa razy - jest ciekawie zbudowane, a podczas pierwszego seansu istnieje spore prawdopodobieństwo, że widz nie zauważy wszystkich niuansów oraz następujących przemian w bohaterach. ANIME - KOMEDIA NUMER 1!

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
24.09.2011 20:58
grzesiek199608 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42
Mam prośbę. Poleciłby mi ktoś anime o klimacie podobnym do Bleach,DGrayman, a przy tym w miarę humorystyczne?
Anime które obejrzałem/oglądam i to jak mi się podobały:
D-GrayMan 5/5
Bleach 5/5
Naruto i Naruto Shippuden 4/5
One Piece 5/5
Death Note 4/5
FullMetalalchemist 5/5
PS. I takie pytanko. Wiem, że FMA ma jakieś ,,różne wersje'' ale o co dokładniej chodzi? I czy ktoś ma jakieś informacje o 2 części DGrayMana?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.09.2011 15:21 przez Eihnaren.)
29.09.2011 09:21
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Liczba postów: 293
Poziom ostrzeżeń: 0%
Myślę, że powinien spodobać Ci się Soul Eater. Niech tylko nie zniechęci Cię kreska po kilkunastu sekundach, bo ja tak na początku miałam, przez co obejrzałam SE z jakąś dwuletnią zwłoką Tongue Humor jest tam naprawdę przedni Smile

Z różnymi wersjami FMA chodzi o to, że tzw. "pierwsza" jest zgodna z mangą tylko do pewnego momentu, mniej więcej połowy, potem to już zupełnie alternatywna historia. "Druga" seria, czyli "Brotherhood" jest całkowicie zgodny z mangą.

PS Śliczny avek Big Grin Oh, Lavi~~ <3 ^^

"Wyobraź sobie, że Twoje marzenie znajduje się na szczycie drzewa."
[Obrazek: M21c9OC.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.09.2011 15:21 przez Eihnaren.)
29.09.2011 15:13
Biiizaaa Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26
(29.09.2011 09:21 )grzesiek199608 napisał(a):  I czy ktoś ma jakieś informacje o 2 części DGrayMana?
Niestety nie słyszałam żadnych wiarygodnych informacji odnośnie drugiej serii. W internecie od czasu do czasu pojawiają się na jej temat plotki, ale póki co, wszystkie okazały się fałszywe.

And when I am good,
I am very, very good
But when I am bad,
I am FUCKING GORGEOUS!
29.09.2011 16:22
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Drugiej części D Graya? XD hmm jak dla mnie to oni powinni zrobić je na nowo bo jakieś 70% tych 104 odcinków to same fillery.

Co do Soul Eatera już bym się tak nie zachwycał. Seria jest specyficzna tak samo jak kreska w anime. Tym bardziej, że anime podobnie jak D Gray czy pierwsza FMA nie jest zgodne nawet w połowie z mangą. Do tego ma fatalne własne zakończenie. Ja osobiście nie polecam, postacie mnie bardzo irytowały, chyba każda po kolei oprócz Kida, a Black Stara wręcz nienawidzę.

Widzisz problem jest taki, że większość nowych anime na podstawie obecnych serii spotyka jeden i ten sam los. Straszna cenzura i lekkie podejście do trzymania się faktów pierwowzoru.

Na pewno dobrym, a nawet wyśmienitym anime jest Bakuman, na podstawie mangi o tym samym tytule twórców Death Note'a. Tyle że jest to shounen w trochę innym wydaniu.

Poleciłbym ci może też trochę wyśmienitej klasyki pokroju Cowboy Bebop czy Samurai Champloo, które są fenomenalnymi seriami.

Godny również obejrzenia jest Blood+ seria która dawno temu podbiła moje serce.

Jeżeli natomiast szukasz czegoś lekkiego ale z dawką humoru i akcji to polecam serię Shakugan no Shana, której ostatni sezon wystartuje w październiku tego roku.

Na sam koniec podam ci wyśmienite anime 13 odcinkowe, które jednocześnie potrafi wywołać łzy radości i smutku, majstersztyk w swoim gatunku czyli Angel Beats.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
29.09.2011 23:36
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,919
Poziom ostrzeżeń: 5%
No dobra to może teraz ja o coś poproszę.

Ostatnio to jest weekend obejrzałem całe Code Geass. Właściwie gdy już byłem w środku drugiego sezonu powiedziełem sobie tak "wiedziałem, że nie powinienem zabierać się za anime". Puściły wszelkie limity. Oglądałem do oporu. Jednak ostatnio nabrałem ochoty by "nie robić nic" i sobie oglądać ale po Code Geass ciężko z tytułem.
Wczoraj zacząłem oglądać aż 4 i żaden mi podszedł.

Kuroshitsuji - po pierwszym odcinku dałem sobie spokój.
Kaichou wa maido sama - Tu było nawet dobrez, 4 odcinki, ale to jest taka komedia romantyczna, gdzie gołym okiem widać że ona leci na tego Usui'a a w dodatku to przystojniak i najlepiej się uczy, więc w ogóle tragedia.
Chaos head - To się nawet nieźle zapowiadało. Ale znudziło mnie ten problem typu "napisałem to dzień wcześniej, a zbrodnia wydarzyła się 29". Niby normalne to nie jest. Jakby przewidział zbrodnię, ale brak temu anime dla mnie polotu. A potem to się haremówka zrobiła...
Stains Gate - Kolejne anime, które chyba ma ryć banię. Chyba, bo widziałem 2 odcinki i sobie odpuściłem.

Może co mnie w Code Geass ujęło. Przede wszystkim to, że było o przejmowaniu władzy.
To samo phantom for the Requiem. Chłopak choć tego nie chciał stał się maszyną do zabijania i zaczął się wspinać po szczeblach kariery.
I takiego anime bym szukał. Nie jakieś psychodeliczne, broń komedie czy shouneny oklepane. Ale takiego czegoś co się wyróżnia.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

09.11.2011 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szyna100 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 46
Stains;Gate jeżeli chcesz ocenić porządnie to musisz obejrzeć przynajmniej do 10 odcinka. Bo faktycznie pierwsze kilka jest słabych i sam się zastanawiałem czy nie przerwać oglądania. Ale całe szczęście tego nie zrobiłem.

Skoro Code Geass to może spodoba ci się Tengen Toppa Gurren Lagann - ludzkość żyje pod ziemią gdyż na powierzchni rządzą kosmici. Tak samo jak w CG: młody chłopak zdobywa moc (tutaj wiertło) dzięki któremu może uruchomić każdego mecha i zwiększyć jego moc. Anime bardzo dobre dla mnie nawet lepsze od CG.
09.11.2011 14:20
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Polecę anime, które może nie koncentrują się na przejmowaniu władzy, ale na pewno mają w sobie to "coś", co sprawia, że warto poświęcić im trochę wolnego czasu:
- "Bounen no Xam'd" - http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sho...e&aid=5842 ,
- "Darker than Black" - http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sho...e&aid=4906 ,
- "FLCL" - http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=117 ,
- "Last Exile" - http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=581 ,
- "Noir" - http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=13 ,
- "Wolf's Rain" - http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=449 .
(Linki zawierają krótkie opisy serii, 0 spoilerów)
Jeżeli chodzi o tytuły, które wyróżniają się w swoim gatunku, to z pewnością zainteresuje Cię "Mahou Shoujo Madoka Magica" - http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sho...e&aid=8069 . Niby wszystko wygląda kawaii, jednak ograniczenie wiekowe to 17+, a Kyuubee (to kotopodobne coś) od jakiegoś czasu prowadzi w rankingu na najbardziej znienawidzoną postać z anime.
09.11.2011 15:41
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama