Aktualny czas: 20.11.2018, 16:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.
Ankieta: Co chcielibyście zobaczyć teraz bardziej?
Wano
Reveire
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Co chcecie zobaczyć potem? Wano czy Reviere?
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,715
Poziom ostrzeżeń: 5%
Co chcecie zobaczyć potem? Wano czy Reviere?
Ark Totto Landu jest naprawdę czadowy, obfituje w wiele ciekawych postaci i dobrze poprowadzonej intrygi, ale wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć, podobnie ten ark powoli, acz nieubłaganie zmierza ku końcowi. Choć oczywiście nie mówię, że już zaraz się skończy. Ciekaw jednak jestem, jak zapatrujecie się na dalsze wydarzenia. Myślicie, że teraz będzie od razu Wano, czy może najpierw Oda uraczy nas tym, co działo się podczas tegorocznego Światowego Szczytu Reveire? A co chcielibyście zobaczyć bardziej? Jak coś dołączam ankietę, aczkolwiek chciałbym poczytać, jakie Wy widzicie pozytywne strony danego potencjalnego arku i na dlaczego na dany ark czekacieSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2018 14:12 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
13.02.2018 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,153
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Co chcecie zobaczyć potem? Wano czy Reviere?
Zdecydowanie bardziej czekam teraz na Reviere, najpewniej będzie o wiele krótsze od Wano, a przede wszystkim coś czuje, że odegrają się tam sytuację które będą miały bardzo duży wpływ na późniejsze akcje. W tym też na te na Wano, a wydaje mi sie, że będzie to do tej pory najistotniejszy ark po którym Luffy zostanie Yonko.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
13.02.2018 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,146
Poziom ostrzeżeń: 15%
Według mnie:
Reverie będzie ukazane w historii okładkowej [najgoszy scenariusz, mało możliwy, za dużo scen się pojawiło by teraz to tak olać].
Reverie będzie wplecione kilkoma stronami gdzieś tam, a'propo czegoś.
Reverie będzie miało swój rozdział, lub dwa [maks 3 myślę].
Wątpie, że będzie coś takiego jak Reverie arc, dodatkowo jeszcze się ten zlot przecież nie zaczął, widać to było po ostatniej histori okładkowej. Naprawdę bym się zdziwił jakby oda wplótł cały arc bez naszych postaci (słomkowych). To, że dojdzie tam jednak do jakichś przełomowych zdarzeń to na pewno, ale nie widzielismy chociażby treningu lufiacza, tylko pojawiają nam się sceny z niego, tak samo walka Aokijiego z Akainu, która miaą ogromny impakt została tylko przedstawiona przez Junbeia (no i przez ich bytność na PH). Ja wiem, że ponowne starce Cobry z Wapolem i także pytania, które chec Cobra zadać, po sytuacji w Alabaście i Nico Robin mogą doprowadzić do dość poważnych konsekwencji co do jego osoby i całego królestwa. Wątpię by pozwolono mu gadać o poneglyphah, lub udzielono mu jakiejkolwiek o nich odpowiedzi.

Wano - no tam się wydarzy mnóstwo rzeczy, nie chce pisać o tym co sądzę, żę się wydarzy bo za dużo tego na tę chwilę. Jednakże, Oda musi wpierw wprowadzić nas w historię Nekomamushiego, ktory popłynął po Marco i w historię, co dzialo się z Zoro Lawem itd. który popłynęli już na Wano szukać sojuszników. Myślę, że to będzie pierwsza rzecz po WCI (tak jak po Dressrosie się stało).

Co do Lufiacza i Yonkou, dlam nie on nie zostanie, bo nawet chyba mówił, że go to nie interesuje. Do tego ma naturę wolnego człowieka, chce być wolny oczym mówił, bo taki jest król piratów, więc to się dla mnie trochę nie trzyma tego kim jest nasz kapitan. Nie widzę go jako osoby, która by chociażby pozwoliła sobie na obarczenie go tym tytułem. Ale też za tym, że może zostanie yonkou (choć to ciut za wceśnie patrząc po tym jak sie męczy z kazdym przeciwnikiem, czy chociażby jak nie chciał mieć tej wielkiej floty na początku) wskazywać by mogło to, że postawił się Big Mom i chciał ochronić wyspę ryboludzi, więc na podobnej zasadzie możę chcieć chronić Wano, a to już zalążek Yonkou, jak Białobrody na przykład robił. Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
13.02.2018 22:22
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,896
Poziom ostrzeżeń: 20%
Reverie "arcu" na pewno nie będzie. Jeśli dostaniemy pełny rozdział o Reverie - będę zadowolony. Strzelam, że dowiemy się o tym później: na przykład na arcu po Wano spotkamy się z X, który nam powie co zostało ustalone na Reverie, ewentualnie z gazetek i breaking newsów.

A co do tego, czego bardziej chcę - Wano. Głównie ze względu na to co napisałem wyżej. Wano to bedzie kamień milowy, dowiemy się tam myślę większości rzeczy, której potrzeba do odgadnięcia zagadek (ewentualnie dodatkowo nowe pytania xD) całej mangi.

fuszioms napisał(a):Co do Lufiacza i Yonkou, dlam nie on nie zostanie, bo nawet chyba mówił, że go to nie interesuje. Do tego ma naturę wolnego człowieka, chce być wolny oczym mówił, bo taki jest król piratów, więc to się dla mnie trochę nie trzyma tego kim jest nasz kapitan.

Biorąc pod swoje barki Fishman Island i poniekąd (bo nie zaakceptował tego tak do końca) Wielką Flotę, już jest trochę "skrępowany" :v
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.02.2018 22:44 przez Devzan.)
13.02.2018 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 782
Wano. Mam nadzieję. Ze to będzie arc gdzie dowiemy się czegoś o Zoro, AE tego się spodziewają chyba wszyscy. Druga rzecz, spotkają się z Marco, od którego dowiemy się co się działo z załoga Bialowasa po Marinfort.pomijajac że będzie tam sam Marco. Dowiemy się więcej o poneglyphach, bo jak już wiadomo robili je wanojczycy. No i liczę głęboko że jak się załoga spotka cuzamen do kupy i będą na przyjaznym gruncie, to wreszcie sobie pogadaj na spokojnie i będzie nieco z ich życia codziennego czego strasznie brakuje mi po Time skipie.
Co do reszty zgadzam się z Fufu, więc nie ma co się powtarzać.
13.02.2018 23:01
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,148
Czekam na Wano, bo Zoro Big Grin
14.02.2018 10:15
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,153
Hime xD, Twój argument wygrywa xD.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
14.02.2018 11:03
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,148
Krótko i na temat. Taka prawda, że jeśli mam wybierać "coś" a Zoro, to zawsze wybiorę Zoro Wink Dużo rzeczy mnie ciekawi w op, ale jednak najbardziej chciałabym, żeby było coś więcej o mojej ulubionej postaci.
14.02.2018 11:56
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,334
Do mnie by ten argument przemówił gdyby nie to jak nudny stał się Zoro po timeskipie.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
14.02.2018 14:57
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,146
Poziom ostrzeżeń: 15%
(14.02.2018 14:57 )Grigorij napisał(a):  Do mnie by ten argument przemówił gdyby nie to jak nudny stał się Zoro po timeskipie.

Wygrywasz

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
14.02.2018 15:37
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama