Aktualny czas: 24.10.2017, 00:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co czujemy, jak anime się kończy
Autor Wiadomość
Neryuu
Unregistered

Co czujemy, jak anime się kończy
Witam!
Godzina 21:32 - skończyłem drugi raz oglądać Full Metal Alchemist: Brotherhood, wbrew moim oczekiwaniom, jak anime się skończyło, poczułem smutek, że nigdy więcej nie zobaczę głównych bohaterów. Najlepsze było ostatnie zdanie w anime z tym "Stalowym Sercem" i opening, oczywiście.
Tak sobie myślę, jeśli Fma ma 64 odcinki, a koniec wywołuję taką nostalgię, to ciekawe co będzie jak skończy się One Piece...
Nawet nie chce o tym myśleć xD

Jak wy się czujecie, gdy kończycie ulubione anime, i jak myślicie: jak będziecie przeżywać koniec One Piece?
27.09.2011 22:07
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,540
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Co czujemy, jak anime się kończy
Powiem tak: Ostatnich kilka odcinków Triguna oglądałem ponad dwa tygodnie. Strasznie ciężko było mi zabierać się za te epizody z myślą, że jestem już coraz bliżej końca, po którym nie ma już nic, po których nie zobaczę już ani odcinka więcej z Vashem the Stampede.
Ale ogółem ten motyw tyczy się nie tylko anime. Podobny smutek mnie ogarniał po obejrzeniu ostatniego rozdziału Przyjaciół. A już skończenie Wiedźmina (cała saga z różnych przyczyn rozciągnęła mi się na kilka lat) to w ogóle była wielka smuta.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

27.09.2011 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Mikisi Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 147
Mi smutno było nawet jak się skończył Shrek. ;P (właściwie nadal jest mi smutno... xP)

Ogólnie tak jest właściwie z większością rzeczy. Gdy coś nam się naprawdę podoba i dość długo to czytamy/oglądamy to tym smutniej jest na końcu. Dla mnie super-smutne było pożegnanie się z Dragon Ballem. Oglądnąłem 2 razy podstawową serię, z 4 razy serię Z i na koniec obejrzałem GT. Gdy zobaczyłem tego odlatującego Goku... Płakać mi się chciało. ;< Co do One Piece... Na pewno zakończenie nie będzie jakieś przyjemne. Na razie tyle, nie chce mi się więcej pisać. Smile
27.09.2011 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
grzesiek199608 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42
FMA ma poruszające zakończenie. Muszę przyznać. A co do innych to wzruszyłem się jedynie przy Star wars i kilku książkach. A co do OP (i pewnie Bleach) to o ile pozostanie obecny poziom to koniec będzie niesamowity. Mam tylko nadzieję, że po np.: utracie przez autora cpomysłów nie będą robić tasiemca na upartego.
28.09.2011 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Och, znowu mi się dostanie.
Nie jest mi przykro, jak seria się kończy XD Ba, lubię zakończone serie, bo wtedy zamykają się wszystkie wątki i dowiaduję się, czy autorowi udało się zamknąć wszystko w jakąś ładną całość.
I nie mogę się doczekać zakończenia OP Tongue Lubię tę serię, to fakt, ale wychodzi już trochę długo, a ja bardzo chętnie się wreszcie dowiem, czym jest D., One Piece i jak Oda zakończy wątek rewolucjonistów i Sabo. CHCĘ zobaczyć zakończenie OP, bo Oda jest pracoholikiem i choć pewnie po skończeniu prac nad OP zrobi sobie jakiś rok, może dwa wolnego, to pewnie potem przystąpi do nowego projektu Tongue I ja chcę poznać ten nowy projekt, bez kitu XD

Płakałam jak bóbr przy zakończeniu AnoHany, ale to taka seria, która powoduje, że człowiekowi coś się w sercu kraje na kawałki. 12 odcinków pogrzebu Going Mery.

Szczery - anime Trigun jest fatalne. Ma okropne zakończenie. Przeczytaj sobie mangę. Tam postać Knivesa jest naprawdę dopracowana.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
28.09.2011 18:36
Roasario Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 36
Zazwyczaj jest mi bardzo smutno. Dobra, tak naprawdę zawsze beczę. A już zwłaszcza po Code Geass.

[Obrazek: 2fed8c07cee5114a.png]
30.10.2011 23:12
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ciekawy tematBig Grin

Hmm co ja czuję... Wiele zależy od zakończenia i czy seria była naprawdę dobra. Np zakończenie FMA było tak spierdolone, że słowa tego nie oddadzą nawet nie do końca cenzuralne. Także smutno mi raczej nie było, choć seria niewątpliwie dobra.
W Cowboy Bebop (uwaga spoiler) ginie na końcu w pięknym stylu Spike, więc nie jest mi smutno, bo jego śmierć uczyniła serię lepszą. Tak naprawdę seria musi trochę trwać, by jej koniec oprócz swojego np smutnego zakończenia, wywarł na mnie jakieś emocje.
Szkoda mi było takiego moim zdaniem bardzo dobrego anime Requiem for the Phantom, bo nie dość że końcówka taka, jak chciałbym ją widzieć to jeszcze bardzo serię polubiłem za niesamowity klimat, który sobą reprezentowała.
Jak sięgam pamięcią to smutno mi chyba było tak naprawdę, jak skończyło się DB, to było coś i jestem pewien, że drugim takim ciosem będzie koniec OP, mam więc nadzieję, że jeszcze kilka lat na to poczekam, by znaleźć oparcie w rodzinieBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2011 18:55 przez Eihnaren.)
30.10.2011 23:27
Papejek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
Ja oglądałem już dużo anime może trochę ponad 50 zakończenia jednych bardziej mnie smuciły niż innych.
Na przykład jak anime ma 12 odcinków to tak jakoś się je obejrzy ono się zakończy i nic wielkiego się nie dzieje. No ale są wyjątki krótkie anime taki dwa fajne co bardzo mnie smuciło to, że tak szybko się kończą to Angel Beats i Hidan no Aria.
Natomiast dłuższe takie jak FullMetalAlchemist albo DeathNote to mam ochotę czasami nie oglądać ostatnich odcinków tak szybko żeby jak najdłużej "pobyć z bochaterami".
Teraz tak moje ulubione anime czyli OnePiece Naruto i FairyTail mogły by się nigdy nie skłaczyć będę je oglądał do usranej śmierci. Ja co czwartek sobotę niedziele czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek. Jak któreś z nich się zakończy to pozostanie pustka we mnie. Te trzy dni tygodnia kojarzą mi sie praktycznie tylko z Anime.
Teraz tak podsumowując uczucia jakie mi towarzysza przy kończącym się anime to : smutek i żal ale także nadzieje oczywiście na to że powstanie druga seria.

[Obrazek: 5274829e30f5ec211c6eaca717b763a5.png]
YOHOHOHOHO TechnoRemix

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.10.2011 23:46 przez Papejek.)
30.10.2011 23:45
Servus Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
Za wiele zakończeń to nie widziałem, bo przeważnie serie porzucam, gdy staje się zbyt poważna jak to w wielu anime bywa, ale spróbuje coś naskrobać.

U mnie Trigun nie wywołał emocji, bo tak jak wspominałem seria stała się zbyt ciężka i mało co z tego pamiętam. Mi smutno było jak skończyło się Kara Maou(czy coś takiego), bo wiedziałem, że skończyło się coś dobrego i nie zobaczę już tej dobrej fabuły, ale zawsze pomagam sobie zdaniem:"Dobre było, ale się skończyło". Nie chcę nawet wiedzieć co się stanie, gdy skończy się OP. Mimo tego chcę zobaczyć nowe dzieło Ody, ale boję się, że nie dorośnie do moich oczekiwań po takiej wspaniałej serii jak One Piece.

Marzę o świecie, w którym są dwa gatunki ludzi, ja i moe ^^[Obrazek: 13_002.gif]
30.10.2011 23:48
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 662
Czasami: Dziękuje, że to się w końcu skończyło... Dziękuje.
Czasami: Za krótkie, powinny 2 odcinki przynajmniej jeszcze być.
Czasami: NIEE, za krótkie! ;/
31.10.2011 01:11
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama