Aktualny czas: 25.11.2017, 05:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Co dobrego w Lidlu?
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Co dobrego w Lidlu?
Sieć sklepów jakich wiele można powiedzieć, więc po co w sumie zakładać temat, prawda? Co i rusz jednak jest specjalny tydzień, kiedy możemy posmakować kuchni z odległego kraju. Np ostatnio w spamiliadzie głośno było o maśle orzechowym z tygodnia amerykańskiego. Kto wie, czy bym zaopatrzył się w nie, gdyby nie napisano o nim na forum. Niedawno była kuchnia indyjska, kiedy to do nabycia były świetne gotowe dania mrożone. Także myślę będzie o czym pisać.

Nie wiem, czy to stały produkt w sieci Lidl, ale na spotkanie poznańskie zdecydowałem się kupić ten trzy litrowy wytłaczany sok jabłkowy w atrakcyjnej cenie niecałych 10zł. (no za 3 litry soku a nie wody to czysty "zysk"xd)
Sok sam w sobie chyba z antonówek, bo smakuje gruszką, jest słodki, smakuje jak sok a nie woda, dla mnie bomba. A jakby tego było mało jest niesłychanie wygodny w użyciu. Wyjmuje się taki "kranik" i kiedy kto chce wlewa sobie do szklaneczki. Nic nie kapie, nie trzeba tego wyjmować z pudełka, czysta wygoda. Smakował nie tylko mi i dość szybko poszedłxd Jak ktoś ma ochotę na dobry sok, to polecam.

Z tygodnia amerykańskiego można jeszcze znaleźć limitowaną serię Jogobelli gdzie mamy ciasto z jakimś owocem. Połączenie bardzo zacne i szybko kupiło moje podniebienie, szczególnie przypadły mi do gustu sernik z mandarynkąWink

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

16.03.2015 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,432
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Co dobrego w Lidlu?
Te Jogobelle można kupić w każdym sklepie i nie jestem pewna, czy to jest wersja limitowana. Są już dostępne od dłuższego czasu (jak jeszcze grałam w Terę, a to już kilka miesięcy będzie).

Uwielbiam ten jabłkowo-ciasteczkowy <3

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
16.03.2015 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Kabanosy chrzanowe, polecam.

[Obrazek: giphy.gif]
16.03.2015 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
Bagieta z masłem czosnkowym!
16.03.2015 22:02
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,264
Poziom ostrzeżeń: 0%
Akurat produkty TVL leżą i kwiczą w porównaniu z jakością lidlowych i biedronkowych.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
16.03.2015 22:08
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,432
A ja bardzo lubię Biedronki. Można tam znaleźć wiele ciekawych rzeczy (moja ryba z brokułami, boże, jakie to jest dobre!) i tak dalej. Tesco też lubię, ale zależy od wielkości (w szczególności jedzonko z ich "piekarni", te na słono). Jedak nie wiem jaki to ma związek z tematem, Fuszi~ W tych "markowych" sklepach nie ma takich specjalnych tygodni. A po to właśnie powstał ten temacik. Żeby o takich promocjach poinformować zainteresowane osoby. Bo mimo wszystko takie niespotykane i bardziej egzotyczne żarcie może budzić zainteresowanie, w przeciwieństwie do przeceny masła, cukry, czy też mleka z "markowych" sklepów.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
16.03.2015 22:08
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Grigo ma rację. Markety w odróżnieniu od dyskontów mają szeroką gamę marek ogólnopolskich, ale posiadają również marki własne. I te kerfurowe czy realowe produkty własne są naprawdę podłej jakości w porównaniu do biedronkowych. A teraz Ci jeszcze dodatkowo zlasuję mózg Fusziomsie - produkty z Biedronki to tak naprawdę znane marki w innym opakowaniu. Np. Cola Original to Hoop Cola. Odnoszę wrażenie, że swoje mędrkowanie opierasz jedynie na stereotypach, nie zagłębiając się bardziej w temat. Jak zwykle zresztą.

[Obrazek: giphy.gif]
16.03.2015 22:40
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
"jak zwykle z resztą" - od razu człowiek traci ochotę na jakakolwiek odpowiedź, dlatego ci powiem tyle, że ani mi mózgu nie zlasowałeś ani nic wten deseń, wiedizałem to. Poza tym mam własną opinię i nic Ci do niej Smile To tylko to, że ja kupuje te znane marki i nie interesują mnie te wlasne produkty, które nie mówię nawet, że sa złe, tylko te inne gorsze są.

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
16.03.2015 23:12
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 466
Poziom ostrzeżeń: 0%
W Lidlu był kiedyś jakiś tydzień piwa i wtedy dało się wiele smakowitych trunków upolować. Co dla mnie było zbawienne, bo za zwykłym piwem nie przepadam ~
Same tygodnie w Lidlu jakoś specjalnie mnie nie interesowały, ale w asortymencie na stałe mają mrożone coś (jakieś nadziewane kluski xD) z sosem - wystarczy tylko dolać trochę wody (albo mleka) i wychodzi pychotka :3

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
18.03.2015 15:35
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
(18.03.2015 15:35 )Ena napisał(a):  W Lidlu był kiedyś jakiś tydzień piwa i wtedy dało się wiele smakowitych trunków upolować. Co dla mnie było zbawienne, bo za zwykłym piwem nie przepadam ~
Same tygodnie w Lidlu jakoś specjalnie mnie nie interesowały, ale w asortymencie na stałe mają mrożone coś (jakieś nadziewane kluski xD) z sosem - wystarczy tylko dolać trochę wody (albo mleka) i wychodzi pychotka :3
(18.03.2015 17:15 )fuszioms napisał(a):  
(18.03.2015 13:51 )Stepi napisał(a):  [quote='Mikisi' pid='224497' dateline='1426624810']
[quote='szogu3' pid='224403' dateline='1426542773']Cola to cola

wypluj te słowa!!!!!!!1

jako wieloletni smakosz w colach wyczuwam znaczną różnicę miedzy colą original a hoop colą, chociaż obydwie swoim smakiem nie powalają to original nawet da się wypić, a hoop cola zawsze na mej twarzy wywoływała minę typu ":-/"

A ja sie nie zgodze. Cola original jest dla mnie nie do wypicia, za to Hoop Cola z lodem i cytryną jest całkiem smaczna.

Ja dokładnie tak smao odbieram smak hoop coli w porównaniu do original która ma smak rozrzedzonego czegos... ja kwszystkie oski typu costa garden itd.

Także jak Ena uważam, że piwka w lidlu podczas specjalnych tygodni są najs Wink

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2015 17:16 przez fuszioms.)
18.03.2015 17:16
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama