Aktualny czas: 12.12.2017, 10:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzicie o powrotach lub ciągłym graniu w starsze tytuły?
Autor Wiadomość
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 729
Poziom ostrzeżeń: 0%
Co sądzicie o powrotach lub ciągłym graniu w starsze tytuły?
Jestem ciekaw zdania innych gdyż sam czasami mam ochotę pograć w starsze tytuły typu właśnie Diablo 2, Starcraft, Icewind Dale 2, Warcraft 3, Gothic czy wracacie badź gracie w stare gry czy idziecie z modą i gracie w nowe gry, w których górę bierze grafa nad klimatem danej gierki. Osobiście nie widzę nic złego w powrotach do gier świetnych, wręcz legendarnych.
Jeszcze chciałem tylko dopisać, że zależy dla kogo jakie gry są stare ale teraz świat gier idzie tak do przodu że niektórzy właśnie za stare gry uważają tytuły, które maja dopiero 3,4 lata, jak nie mniej czasami. Więc dla kogoś tam jakaś gra jest stara a dla innego to gierka jeszcze młoda.

08.01.2011 01:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 662
RE: Co sądzicie o powrotach lub ciągłym graniu w starsze tytuły?
Bardzo dobry temat. ^.^

Powracanie do starych tytułów to tak jakby część mnie. Kilka lat temu byłem playerem-nolifem, grającym tylko w gierki i tak dalej. Zaczęło się na Pegazusie, później PSX. Nowe gry jakoś mnie nie kręcą, jak te tytuły, kiedy miałem 7-12 lat. Wtedy to był szok. Kuzyn przywiózł Playstation, podłączyliśmy do monitorka z Amigi i grało się ostro. Pamiętam takie tytuły jak Final Fantasy VII, Chrono Cross, Tekken 3 czy Legend Of Mana. Uwielbiam wracać do tych tytułów, i często to robie, szczególnie do Chrono Cross, którego z początku nie lubiłem, jednak później się przekonałem [aktualnie gram w FF VII Tongue]. Nie zapominajmy też o NES/Pegazus saga i takich grach jak Super Mario czy Rock/Megaman.
I wiecie, jak mam w coś grać, to wracam tylko do tytułów wyżej wymienionych. Chyba że ktoś poleci mi jakąś nowość. Z nowych to tylko Fifa i Tekken 6, z czego ten drugi już nie tak często.
Stare gry dla mnie to te, które były do [i włącznie] 2000 roku. Wtedy ukazała się "Legend Of Mana". Na tym skończyłem swoją zabawę z grami na poważnie. <2000 rok wydania LoM w USA, w Japonii ukazało się w 1999>
08.01.2011 01:55
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,459
Poziom ostrzeżeń: 5%
No jak najbatrdziej temat dla mnieBig Grin Więc ja aktualnie sobie na psp ciorałemw Crasha 2. w ogóle nie zapoznanie się z ta gra to grzechTongue Przeszedłem 1 i 3, nie mogłem 2, bo nie było mi to dane, a teraz w końcu jestBig Grin

Ja wspominam Vigilance, gra świetna, wybeirasz pojazd i jeździsz nim zbierasz broń i niszczysz inne pojazdyBig Grin Crasha właśnie zcy Tekkena 3. To jeszcze z podstawówki, poczatku gimnazjum mojego, czyli notabene z 10 lat temuBig Grin Kumpel mial psx i się szło do niego gracBig Grin

Na pieca to mam sentyment do Wormsów (teraz też mam na psp). tez się chodziło do znajomego graćBig Grin Kocham jeszcze Heroesa 3 (nie tak dawno by;lo mi dane grac z Jackie i Ei-chanBig Grin Bo Jutsu to norma. Brakuje mi finali z Mortal Kombat 4. jak liu Kang znieniał się z smoka czy Skorpion w skorpiona... No ale idzie nowy mortalek, oby dobry. Brakuje mi teraz takich platwormówek jak Croc, który wymiatał. wspominam tez Setlers IV.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.01.2011 02:10 przez Komimasa.)
08.01.2011 02:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
morgan Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 37
Ja Gothica i Gothica 2:Noc Kruka nawet nie odinstalowuje z komputera, bo co jakiś czas wracam do nich, są to moje 2 z 3 ulubionych gier. Diablo też dość sporo grałem, ostatni raz jakieś 1,5roku temu, ale dość krótko. Ze starszych to jeszcze Disciples II też daje rade, szczególnie na tych nudniejszych wykładach, czyli na większości. Rzadko ostatnio gram, ale jak już to też szukam w starszych tytułach, bo do mnie jakoś nie przemawiają te nowe tytuły, w których najważniejsze rzeczy to ładna grafika i fabuła, w której praktycznie nie trzeba używać tego co ma się pod czaszką. W ciągu ostatnich kilku lat wg mnie wyszedł tylko jeden hit - polski Wiedźmin, który od razu wskoczył do mojej pierwszej trójki, za swój swojski, przekozacki klimatSmile

Will Smith: I wanna be just like Steven Seagal!
Pat Morita: Oh, you want to be a bad actor?
08.01.2011 02:11
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,640
Hmmm... nie dalej jak przedwczoraj gralem w Legend of Kage oraz w Tanka na Pegazusie... Wystarczy za odpowiedz? Big Grin
Nie jestem oryginalny - tez lubie pocinac w tytuly stare i sprawdzone, nawet jesli wielokrotnie je juz przeszedlem. Glownie dotyczy to u mnie chyba przygodowek, ktorych srodowisko bylo kiedys po prostu bogatsze, zarowno jesli chodzi o ilosc jak i o jakosc (jak np. Atlantis, Ksiaze i Tchorz, Monkey Island I-III, Broken Sword I-II, Sam&Max Hit the Road... to byly bogate czasy dla milosnikow gatunku, zwlaszcza dzieki LucasArtsowi), ale lubie przejsc ponownie takze Gothica, pohasac sobie w Herosy 3 (takze w uzyciu niedawno) czy tez Chrono Triggera. Nawet gdy mialem mocna maszyne odpalajaca wszelkie nowosci (czyli mniej wiecej do czasu WP: Powrot Krola. To byla ostatnia nowosc jaka u mnie poszla, potem juz zawsze bylem sprzetowo o pare lat do tylu Tongue) to lubilem sciagac wszelkie starocie na pc, nesa czy snesa. Nowe gry mnie juz raczej teraz nie interesuja - nawet nie z powodu braku mozliwosci grania w nie ;p Ale w ciagu ostatniego roku wyszlo moze piec tytulow w ktore chcialbym zagrac (z czego jedna to Heavy Rain ktorego chce zobaczyc z powodu Fahrenheita, a cztery to kontynuacje uznanych przeze mnie serii, majace dobre recenzje - to tez jest wazne, bo jesli cos ma niepochlebne opinie, wole zachowac pozytywny obraz lubianej przeze mnie serii. I na ten przyklad nowe przygody Sama i Maxa okazaly sie strzalem w dziesiatke, nowym Monkey Islandem jestem zainteresowany, ale juz Atlantisa IV+ czy kazdego nowego Larry'ego po czesci siodmej nie zamierzam tykac nawet kijem przez szmate) reszta to typowe przemijajace dla mnie bez wiekszego echa tytuly. Zamiast nich wole spojrzec wstecz i powtorzyc dawne przygody z ta sama frajda, albo odkryc 'nowa', pominieta niegdys perelke wsrod starych produkcji.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

08.01.2011 06:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 329
Większość czasu gram w stare tytuły, bo są najlepsze. Ostatnio wyjątkowo pogrywałem w nowo kupione gry, no i FIFĘ11 (ale to zawsze na cały rok, do następnej edycji gra), ale tak generalnie wraca się nie raz. Czasami chce się nowości, bo czasami nie są złe, ale generalnie i tak między przerwami gdzieś gra się, niejednokrotnie nawet nie wracając, a grając w coś, w co się jeszcze nie miało okazji - z 2 lata temu na przykład zająłem się Mafią I, a w tym roku, chyba w wakacje - Serious Samem I. W Diablo2 też nie tak dawno grałem, bo też będzie jakiś przedział roku. StarCrafta II przerwałem już jakiś czas temu, na rzecz pierwszej części i teraz znów już od dwóch miesięcy nie grywam, ale jak byłoby z kim to bym chętnie wrócił, a nawet bardzo Smile
08.01.2011 13:49
olsonne Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
Jako że posiadam dwóch starszych braci, jestem w miarę na bieżąco z grami. I powiem szczerze, że granie w nowe tytuły jakoś mnie nie zadowala. Uwielbiam jednak grać w np. Warcraft III, Diablo II (ach.. duele na battle necie) Heroes III- jedna z najlepszych gier. Mam też sentyment do Wormsów.
Lubię sobie pograć.. może dlatego mam dobry kontakt z kolegami?Big Grin

Zapomniałam wspomnieć o Quake'u i Doomie- uwielbiam!

"Spójrz! Popatrz! Widzisz różnicę? Bo ja różnicę widzę"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.01.2011 21:02 przez olsonne.)
08.01.2011 21:00
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,459
Poziom ostrzeżeń: 5%
Mieszkasz w Poznaniu tak? Musimy sobie pograć w coś jak wrócęBig Grin A Tekkenka też grywasz?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.01.2011 23:12 przez Komimasa.)
08.01.2011 23:12
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912
Ja ustawicznie, raz w roku przynajmniej przechodzę Kotor i Kotor II. To jest gra do której wracam zawsze, jedna z niewielu w jakie w ogóle gram. Oprócz tego Max Payne - jak mnie dopadnie na niego faza to nie ma mocnychSmile

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
09.01.2011 21:47
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
OOOOJ tak Smile Ja w zasadzie nie gram w nowe gry, tylko ciągle nostalgicznie wracam do starych... Do Baldurów, do KOTORów (właśnie jestem pod koniec 1.), ostatnio Gothic, Neverwintery i nieustannie bez przerwy Heroesy III.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
09.01.2011 23:54
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama