Aktualny czas: 21.10.2018, 19:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)
Odpowiedz 
Coś o nas w wątku coś o nas
Autor Wiadomość
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 782
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Coś o nas w wątku coś o nas
Miodzio Smile Red oddał dokładnie tocka w tocke moje odczucia, ale ładnie pokazały się widzę propzoztje dobrych zmian. Oby tylko Lokomotywa, poszła w ruch a nie została na stacji. Dla mnie to miejsce jest "tym jedynym i umilowanym", a mówi to osoba rozchwiana emocjonalnie o nieziemsko slomianym zapale. To że tyle tu lat tu jestem już samo w sobie świadczy, że się przywiązałam jak pies do budy i rozkwit tego miejsca, mnie też emocjonalnie by ogrzać, zwłaszcza w obecnej rzeczywistości, gdzie coraz bardziej wątpię w istnienie rzeczy takich ja uczciwość, bezinteresownosc, dobro. Zawsze marzył mi się u nas kącik filozoficzny, żeby bez krytyki jakie ty masz durne poglądy, poprzerzucac się swoimi przemyśleniami o życiu doczesnym, własnymi słowami wyrzucić z siebie to co już filozofowie mówili, ale w odniesieniu do naszych czasów i sytuacji.

No i temat OP. Nawet ankiety... tyle przecież nowych postaci doszło, tyle nowych wydarzeń, że te kopalnie sprzed 3 czy 4 lat, to już dawno nieaktualne mogą być dla wielu. Da się Napewno, żeby w starym spamie nie zginelo, zrobić nowe stare tematy, czyli stare, że znaczkiem refresh, link w pierwszy poście do starych dyskusji, a dyskusja od nowa, na czystym polu... jak nie ma tobolu za plecami gdzie się Szczery wypowiedział 5 lat temu i ten post jest, to poco ma znowu pisać- czyste pole, biała karta, żeby znów dać ujście aktualnym emocjom i przemysleniom. Moim zdaniem to będzie rewelacyjny refresh, choć na pierwszy rzut oka może się to wydawać głupie.
15.06.2016 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,706
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Coś o nas w wątku coś o nas
Cytat:Zawsze marzył mi się u nas kącik filozoficzny, żeby bez krytyki jakie ty masz durne poglądy, poprzerzucac się swoimi przemyśleniami o życiu doczesnym, własnymi słowami wyrzucić z siebie to co już filozofowie mówili, ale w odniesieniu do naszych czasów i sytuacji.

O ile mnie pamięć nie myli, to jest taki temat "dzisiejsze rozkminy" http://forum.onepiecenakama.pl/watek-dzi...y-itp--36, tylko jak widzę z pierwszego postu to jest wszystko w jednym a spokojnie mogłoby służyć właśnie do tego, co napisałaś. Ja bym też chętnie się tam wypowiadał. Suuupa pomysł. Masz moją okejkę [Obrazek: kYFkMUX.png]

Mi nie wydaje się głupie, by pisać po kilku latach o tym samym, bo można zawsze zrewidować swoje poglądy. Także jak najbardziej na plus, ale to trzeba by samemu zacząć od nowa się wypowiadać, nie oglądając się na innych. Ale też nic na siłę. Także kto ma ochotę śmiało ludzie!

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2016 15:34 przez Komimasa.)
15.06.2016 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama