Aktualny czas: 18.08.2018, 22:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Coś o nas w wątku coś o nas
Autor Wiadomość
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 782
Poziom ostrzeżeń: 0%
Coś o nas w wątku coś o nas
Wiecie co,
Dawno z racji obowiązków nie zaglądałam i dzisiaj, tak troszkę musiałam przełamać opór wewnętrzny, żeby zamiast jakiegoś odmożdżacza przed snem, jeszcze zmusić ręce i mózgownicę do wysiłku i sprawdzić co się tak ogólnie dzieje na forum. Postów 500+ (pewnie 1000+)

Patrząc świeżym okiem, jak na wlasny dom, nie widziany przez kilka miesięcy, doszłam do pewnego wniosku. Może to kwestia nastroju i przemęczenia i wielu się nie zgodzi odbierając to właśnie odwrotnie. Pogadałam sobie chwilę z paroma osobami i to moje odczucie już im przedstawiłam. Do rzeczy.

Czytając listę obezności na CC, będąc w redakcji i wiedząc co się tam dzieje, gadając z osobami od portalu itd, naszła mnie pewna smutna refleksja, że zaczęło się coś co nazywają początkiem końca.
Kilka osób choćby padło trupem, lokomotywy z wagonami nie popchnie ani nie uciągnie. Tak się ma sprawa portalu. Na szleństwa młodości, trwające dłużej niż popołudniowy grill przy piwie, mało kto ma już czas. Dorastamy i jak wspomniałam na początku, obowiązki stoją wyżej w hierarchii, a te obowiązki mnożą się z upływem lat jak szalone. A więcej ich przyjdzie już niebawem dla wielu z nas. Studia są jeszcze fajne, ale potem przychodzi życie, a ono potrafi nakopać tak, że walnięcie się w końcu w łózku czy przed odmożdżaczem to jedyne marzenie dnia.

Dwa i to jest właśnie to co może być odebrane dwojako, to to jak bardzo wszyscy już się dobrze znają. Czytając wpis Szczerego, Fufa czy Okisiowej, to już nie jest tajemniczy głos, ale znajoma gęba, której charakter każdy byłby wstanie chociaż powierzchownie określić. Wyrobiły się sympatie i antypatie. Nie pytamy już gdzie mieszkasz? Co lubisz robić, ale " znowu ci oprierdziela, przecież mówiłem/łam że.." Z takiego wieloletniego poznania sie wynika pełno kwasów, bo natura już taka jest, że próżni ani stagnacji nie lubi, a żeby się cokolwiek działo nowego, to się dzieją gównoburze. Na dłuższą metę to się przejada i następuja rozsypanie drużyny. Jak wielu z was ciągle trzyma się ze swoją paczką z okresu podstawówki, osiedla czy liceum?

Ogromna paczka, a nasza jak na paczkę jest ogromna, bo inaczej się nie da, rozbija się na mniejsze grupki podobierane bardziej w interesujące ich wspólne sprawy, czy to rejonizacja, czy po prostu zgodność charakterów. Nie wiem czy to dobrze czy źle, napewno chyba naturalne.

Jednak mówiąć coś o nas, bo my to nakama, a nakama to my. Nie mówię, stara nakama, nowa nakama, inna niż kiedyś, lepsza, gorsza, po prostu nakama. My. Czy my powoli, zaczynamy przestawać istnieć?
09.06.2016 01:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
Coś o nas w wątku coś o nas - Rudzish - 09.06.2016 01:51

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama