Aktualny czas: 21.09.2017, 12:36 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Coś o tobie, o was
Autor Wiadomość
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130
Coś o tobie, o was
Chce sie dowiedzieć czegoś o waszym życiu, o was. Tym samym wkraczam w waszą sferę prywatną. Interesuje mnie ile macie lat, do jakiej szkoły chodzicie, czy lubicie sie uczyć, kim chcecie zostać jak już ukończycie tą nieszczęsną szkołę, czy macie pracę, co w niej robicie, czy ją lubicie, ile zarabiacie, czy macie samochód, jak macie to jaki i inne rzeczy z waszego życia.

To już jest koniec...
10.04.2009 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

O tym gdzie się uczę napisałem w innym temacie. O tym co posiadam, ile zarabiam itp. nie zamierzam publicznie pisać Smile

Samochodu nie mam.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
10.04.2009 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Falen Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 22

No to trochę o mnie xD mam uczucie dejavu pisząc w tym temacie ale nie ważne dlaczego xD No to tak xD Mam na imię Piotrek, z tego co widzę to dość popularne imię xD W momencie pisania posta mam 17 lat ;p trochę mało? nie narzekam xD Ten no... chodzę do pierwszej klasy liceum xD profil nie jest ważny. Lubię głośną muzykę czyli rock, metal, punk i takie inne xD Gdzie mieszkam to wiedzą wybrani ale i tak nie są w stanie pokazać tego na mapie xD Uwielbiam się śmiać i żartować chociaż z zachowania jestem spokojny i opanowany. Lubię wszelkiego rodzaju sport i rywalizację a szczególnie piłkę ręczną (takie moje hobby xD). Ogólnie miły ze mnie chłopak (niektórzy mówią że cham ale tym nie wierzcie xD), bez nałogów i problemów ;p To tyle, więcej możecie się dowiedzieć na SB. Pozdro

Naniosłem małe poprawki xD
10.04.2009 19:22
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 295
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ra napisał(a):Chce sie dowiedzieć czegoś o waszym życiu, o was.

Ej ale nie jesteś 40-letnim pedofilem?? ;-) ;-) Jedyne co mogę o sobie powiedziec to, to że mieszkam w Suwałkach. I wszystko jasne :mrgreen: :mrgreen:
10.04.2009 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Benten Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20

Cóż pomijając, że mam prawie 30 na karku i na Balconie prawdopodobnie zrobię urodzinki, to nie wiem co napisać. Może opis z nk wykonany przez moją dobrą fąfela oddam mą skromną osobę.
Zwany też PenPenem, Betonem, Myszą, Ben9, Wujkiem Bentenem, Cytrynką, Wują i Tępą Dzidą.
Zainteresowania w okolicach anime, gsm, it, parapsychologii, książek, kina, muzyki.
Wredna menda, pieprzony materialista, kawał sukinkota, a ogólnie to do rany przyłóż. Podobno jest jak macierzysty port, do którego prędzej czy później i tak się zawinie.
Ma 2 przybrane siostry, które w końcu się muszą poznać, a to będzie równać się zagładzie galaktyki. Ostatnio wszedł w posiadanie osobistego sukuba w osobie Yoshi. Uwielbia wampirzyce, toksyczne osoby, czarownice, wiedźmy i wampirzyce. Nie lubi ludzi całkowicie normalnych, zdrowych na umyśle, bez problemów idealnych oraz przepalonych solarium pustaków. Uwielbia ciemne strony ludzkich (a w szczególności kobiecych) dusz i umysłów.
Istnieje w świece, do którego jeszcze nikogo nie wpuścił.
Fan Indonezji i Chopina 2. Przy każdej inne kawie będzie marudzić XD.
Były członek Sekcji 9, ŚKFuj, Drink Team,, Mafii Córek Nocy, Dark Vampires, pozostałość po starych #katowicach.
Obecnie: #nerv oraz krokmania.com

"No, one day everything has to end even the light"
14.04.2009 14:47
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Benten napisał(a):Cóż pomijając, że mam prawie 30 na karku i na Balconie prawdopodobnie zrobię urodzinki
Ej, my się z jakiegoś konwentu nie znamy? A na Balcon się wybieram :-)
A o sobie? Mieszkam w Krakowie, mam 26 lat (choć rocznikowo już 27), uczę angielskiego w szkole podstawowej. Lubię pisać i jestem yaoistką, czego się nie wstydzę. A ostatnio jak byłam w Zakopanem to się nam zorganizował Oscypkon 2009, bo spotkałam aż 5 osób, które znam z konwetów, w tym głównego orga.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
14.04.2009 14:53
Benten Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20

Vampircia, w Zakopany to wieki nie byłe. Ostatni górski konwent to Grojcon 2008 w Żywcu. Robiliśmy na przemian ddr i us room. Fantastów to jednak trzeba rozkręcać XD
W Krakowie to masa znajomych: Had, Kaboo, Kabu, Okiren, Lol, Świniak, Zbroj, Wiedźma Jaga, Snake, Nikodem, Ame, Qb i masa innych. Gród Kraka to pewnie nawiedzę na Natkonie na początku sierpnia. A potem znając życie to będziemy robić Questa z Had na wyjazd na toruński Piernicon.

"No, one day everything has to end even the light"
14.04.2009 14:59
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 350

Fantomas napisał(a):Ej ale nie jesteś 40-letnim pedofilem??

Dobre pytanie Fantomas... Ra odpowiedziałbyś xDD

Nazywam się Radek (rany jak ja nienawidzę jak mówi mi się Radosław). Mieszkam w Bełchatowie, studiuję w Łodzi na politechnice wydział biotechnologia... czasem bywam w Poznaniu (u Komiego i Jutsu), w Katowicach, a często w Szczecinie. od 11 marca 23 lat na karku. lubie różną muzykę (prócz Reagee i Jazzu) Ogólnie miły ze mnie chłopak i to by było na tyle.

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
15.04.2009 00:57
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 550

Ok, moje 5 minut zwierzeńTongue. Jestem Oskar, Igor i wybrałem se na trzecie Piotr bo zapomniałem wybrać a gdy mnie się ksiądz pytał to powiedziałem pierwsze co mi do głowy przyszłoTongue. Problem jest w tym, że nie umiem wypowiedzieć litery "r" a jestem na tym punkcie przewrażliwionymTongue. Mieszkam na krańcu stolicy co właściwie do stolicy zaliczaćTongue. Jedyne co łączy je z Warszawą to linie autobusoweTongue. Ale tak jest dobrzeTongue. Za tydzień piszę egzamin na koniec gimnazjum i myślę, że go zawalęTongue. Uwielbiam słuchać punka(szczególnie starego, polskiegoTongue), ska i wszystkich rockopochodnych... metalu, death metalu też czasemTongue. Lubię też rysować aczkolwiek nie wychodzi miTongue. Nie umiem wykonywać jednej czynności dłużej niż 10 minutTongue. Na lekcjach po 10 minutach zaczynam automatycznie stepowaćTongue. Takie małe ADHDTongue. Za gitarę się kiedyś wziąłem i do dziś jeden utwór umiem zagraćTongue. Tak jakoś nie kończę co zacząłemTongue. Lubię poczytać fantastykę ale by śmieszna byłaTongue. Jak książki Terrego PratchettaTongue. Poza tym to za nic innego niż mangę się nie wezmęTongue. Jestem fanem Garfielda odkąd pamiętamTongue. Jedyny kot, którego lubięTongue. Zapraszam w poniedziałki o 19 na dobranockęTongue. Ja oglądamTongue. Jeśli zauważycie gdzieś idiotę co ma lody z 5 gałkami truskawkowych....to jaTongue. Uwieeeeeeeeelbiam lody truskawkoweTongue. Wogóle słodyczy mogę mnóstwo wcinaćTongue. Jak Lambo z hitman rebornTongue. Podobny do mnieTongue. Nienawidzę być smutny, zestresowany, wściekły....uśmiech całą dobę ważna dla mnie rzeczTongue. To tyle by byłoTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
16.04.2009 18:36
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,255
Poziom ostrzeżeń: 5%

Co ja o sobie mogę powiedzieć, hmm fajnie by było powiedzieć coś czego nie wiecie. Ale taka ze mnie papkla wylewna ( jak to jedna osoba zauważyła), że ciężko mi coś ukryć. Mówię tu o sobie, że jak opisuję coś to przy okazji jakieś szczegóły co niekoniecznie winny być zdradzone. Nie o tajemnicachTongue

Dobrze, więc tak na wstępie to Ra nie podoba mi się opis tematu. Za mało pozytywny, taki jakbyś narzucał wolęTongue

No dobra przejdę do rzeczy.

Gdzie studiuję wiadomo, co lubię, wiadomo, jak studiuje tez wiadomo, mówiłem, ze lubię słodycze? Szczególności kruche ciastka czy zbożowe? No nic na wszelki wypadek napisałem. Mangę i anime, to wiecie, gry ech to mało kogo interesuje a ja mógłbym referaty o tym pisać. Ale to nie czas no i zdecydowanie nie miejsce.
Lubię sobie w nocy siedzieć, jest cicho ( no jak się mieszka w centrum, no to jest jakby nie patrzeć różnica). Kłócić się z Jutsu, kiedyś bić ale nam przeszło, skoro Radzio ma 23 to ja jednak mam 22, ech muszę poprawić.
Swoją drogą ciekawostka. Taki numerek miałem w podstawówceBig Grin
Lubie pisać, nie lubię jak się pracy nie docenia a nienawidzę jak na cały ogromny art ktoś mi wypisze literówkę. Przykro mi to nie jest przyjemneTongue
a co tam jestem singlem od poczęcia ( dobre stwierdzenie hehe) nigdy nie miałem dziewczyny, nie wiem czy mieć będę. Lubię robić dla strony o OP. Nie za często odkurzam, raczej panuje u mnie w pokoju artystyczny nieład. No ale jak dziewczyny nie ma to co mi szkodziTongue
Jestem blady jak śmierć na chorągwi ale z kolei nie jak na tym zdjęciu jak dałem. Włosy jak się ułożą tak idę. Prawie -8 wada wzroku, czekam na Tekkena6 z wywieszona mordka i cieknąca ślinką.

Kurde to miało być coś czego nie wiecie, sami widzicie sprawdzają się pierwsze zdania, wszędzie gdzieś coś wypaplałem. Staram się nie przeklinać ale średnio mi to wychodzi, to też chyba gdzieś pisałem, paranoja nic nowego.

Aha kiedyś miałem żółwia a teraz nie mam żadnego zwierzątka.
Dobra w praniu wyjdzie ja tak nie umiemTongue

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

17.04.2009 02:51
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama