Aktualny czas: 19.10.2018, 09:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)
Odpowiedz 
Coś o tobie, o was
Autor Wiadomość
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Poziom ostrzeżeń: 0%

Jestem Janusz lat 23. Obecnie studia 1 rok magisterskie kierunek pedagogika - resocjalizacja. Samochod mam z małą pojemnością, ponieważ pracy wymaga ode mnie przebycia na dzień dużej ilości kilometrów (Opel Corsa 1.2Tongue) Narazie ślubu nie planuje. Dzieci? uu kto wie możliwe^^

Interesuję się Książką, anime, oraz filmami z torenciakow oglądanych w domowym zaciszu, aktualnie studia mgrTongue Witam
A oto moje przykładowe anime ktorę myśle oddadzą mój charakter(od 1 najlepsze wg mnie)

1.School Rumble moje najlepsze anime jakie kiedykolwiek moje oczy widzialy.
2.Kochany One pieceSmile
3.Death note- Tu wiadomo stary wymiatacz
4.Code Geass 1 jak i 2 seria - jak ktoś nie widział niech żałujeTongue
5.Elfen Lied - sentyment moje 1 obejżane anime, ale z duzymmm plusem.
Jest dużo więcej ale podałem moją klasyke.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
30.04.2009 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237

Aaaaa! Ty masz Corsę!!! Też mam Corsę 1.2 Tongue

No, skoro już się tu chciałam wypowiedzieć to przydałoby się napisać coś o sobie.
Moje imię to Marzena, jestem z cudnego miasta jakim jest Olsztyn. Wiek: prawie 19, matura za 4 dni Tongue
Moją pasją jest wszystko co japońskie.
Jestem niepoprawną optymistką i lubię spędzać czas z ludźmi. W drugim człowieku najbardziej cenię szczerość.
No i w sumie tyle Tongue

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
30.04.2009 13:43
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 264

Co mogę o sobie napisać. Po prawdzie to, kiedy czytam post Komiego to wydaje mi się, że czytam o swoim starszym bracie (klonie???) Mam na imię Piotr, mam 19 lat, chodzę do technikum informatycznego, 4 rok sie zaczął dzisiaj, więc maturka za pasem i egzamin zawodowy (????? - tak to się chyba pisze) A teraz będę atakował cytatami z posta Komiego, które mnie opisują:
Cytat:Lubię sobie w nocy siedzieć, jest cicho
Cytat:Lubie pisać
Cytat:jestem singlem od poczęcia ( dobre stwierdzenie hehe) nigdy nie miałem dziewczyny, nie wiem czy mieć będę
Cytat:panuje u mnie w pokoju artystyczny nieład
Cytat:Włosy jak się ułożą tak idę.
Tak szczerze to nawet grzebienia nie mam :-P
Cytat:Prawie -8 wada wzroku
ale to wada genetyczna, więc nie moja wina.
A tak poza tym, to nie pamiętam, kiedy ostatnio byłem smutny lub zły i nienawidzę brać rzeczy na poważnie, bo życie jest na to za krótkie ;-)

Buziaczki, cukiereczki, ciasteczka.
01.09.2009 20:12
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,100

Caellion napisał(a):Nazywam się Radek
O_O (poniżej wyjaśnienie mojego zdziwienia, zszokowania itp itd;P)

Nazywam się Radek, mam 19 lat na karkuSmile Ukończyłem liceum w mojej mieścinie o dumnej nazwie ŚwiebodzinTongue na Zachodzie Polski na Ziemi LubuskiejTongue
Aktualnie jestem przyszłym studentem Uniwerku Zielonogórskiego, wydziału humanistycznego, kierunek historia. Nie pracuję.
Jestem wielkim fanem mangi, anime i uwielbiam fantasy. Również science-faction nie pogardzęSmile Świat Warhammer 40k to miazgaSmile Nie lubię żadnej muzyki, oprócz japońskiej. Słucham jak na razie tylko pełne wersje utworów z opków/endingów i inne ich wykonawców.
Lubię oglądać różnego rodzaju kreskówek, bajek itp itd. Big Grin No i lubię sobie poczytać dobre książkiSmile Ostatnio czytałem "Lot nad kukułczym gniazdem". Super książkaSmile

Jestem leniuchem do potęgi, lubię długo spać, dobrze i smacznie zjeść.
Jestem też nieśmiały do granic możliwości i pewnie dlatego nie mam dziewczyny i długo jej nie będę miał. Obawiam się czy w ogóle;P
Lubie sobie wypić piwko, wódeczkę od czasu do czasu, bo zwykle cierpię na chorobę "nie tknę tej wódki, bo od jej zapachu chce mi się rzygać":P
Aktualnie zapuszczam długie włosy, planuję do pasa o ile mi się udaBig Grin Rzadko się czeszę, bo mi się nie chce, zapominam się golić, a jak sobie przypomnę to już mi też się nie chceTongue Jak widać dużo mi się nie chceXD Dodajmy do tego sylwetkę Czarnobrodego i mamy mix czystego złaTongue
Lubie też rysować, aczkolwiek już od jakiegoś czasu nic nie skrobałem.
To chyba na tyle, przynajmniej na razieSmile

PS: Zapomniałem wspomnieć, że jestem ateistąTongue i nie mam bierzmowaniaXP co ciągle mi ktoś wypomina.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
02.09.2009 01:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Nazywam się Mariusz, mam 23 lata. Studiuję administrację na Uniwersytecie Łódzkim. Jestem na 4 roku (od października) i mieszkam w Łodzi. Od zawsze pasjonowała mnie historia (jest moim oczkiem w głowie :mrgreen: ), manga, filmy, gry, muzyka, fotografika, przyroda, książki. Obecnie nie mam dziewczyny ani samochodu. W moim pokoju panuje przykładny porządek, wszytko musi być na swoim miejscu, jestem obowiązkowy, lubię dobrze zjeść, chciałbym mieszkać w Japonii, mieć 4 dzieci i nigdy nie pracować (choć nie jestem leniuchem). Jestem typem samotnika, lubię ciszę i spokój choć mam mnóstwo znajomych. Uwielbiam piłkę nożną, snookera, K1, boks, skoki narciarskie. To tyle o mnie.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
02.09.2009 10:22
Synek Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 8

To mój pierwszy post i nie wiem czy miałbym się nim chwalić (czego nie cierpię).

Mam na imię Tomek. Lat 12 skończyłem 23 czerwca. Mieszkam sobie spokojnie na osiedlu we Wrocławiu. Chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej. Ogólnie lubię gry fabularne, anime i mangi. Uprawiam też sport wodny- pływanie. Jestem trochę nieśmiały, lecz lubię wymieniać poglądy i pokonywać to, co nazywane jest słabością. Noszę okulary i zazwyczaj coś w kieszeni (czasami jest tego wiele). O porządek nie dbam, lecz w mieszkaniu jest zawsze czysto, dzięki mamie. Chciałbym zostać chirurgiem i ratować ludzkie życia. Mam zamiar polecieć do Japonii i zamieszkać w niej na 2-3 lata. Moim pierwszym anime jakie obejrzałem było Naruto lecące na Jetix po polsku. Miałem wtedy 8 lat i nie za bardzo wiedziałem, jak duży jest internet, więc czekałem cierpliwie na kolejne odcinki. Wtedy mój brat powiedział mi, że mogę oglądać anime w internecie, lecz musiałem się przygotować, bo nigdy nie oglądałem filmów z napisami. I tak zaczęła się moja przygoda z anime. Później doszły mangi i tak jakoś dalej poszło.

Teraz jestem fanem One Piece, Bleach'a, Naruto, Code Geass, Soul Eatera itp.

Chciałbym udzielać się na tej stronie i myślę, że będzie to miłe wymienianie poglądów myśl ina różne tematy, a w tym One Piece.

Aha. Mój nick jest pseudonimem szkolnym, który mam już od paru lat :-).

Ludzie z natury są leniwi, więc by coś osiągnąć, trzeba dać cząstkę siebie i mieć chęć do tego, co się robi.
28.10.2009 20:51
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 891

Imię: Sławek
Kontakt: Można go znaleźć na OPnakama
Hobby: M&A, kulturystyka, boks, edycja
Ulubiona manga: FT, OP, The Breaker, Naruto, Ane Doki, i jeszcze parę tytułów.
Ulubione anime: OP, Beck, FT, Hellsing, Kaze no Stigma, i długa lista
Coś o sobie: Leń ( ale walczę z nim ), lubię sobie dobrze pojeść szczególnie po pracy i sie zdrzemnąć, po czym iść na siłownie. Po siłowni przeważnie pije litr mleka i edytuję przy tym słuchając pewnego radia ( nie będę robił reklamy ) Po za pracą się jeszcze uczę w weekendy co nie bardzo mi już odpowiada Podchodzę do życia na kompletnym luzie co ostatni mi zaczęło przeszkadzać. Jak ktoś coś będzie chciał wiedzieć więcej to niech napisze

Dziwne ze dopiero teraz tu pisze Big Grin
29.10.2009 11:18
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 738

Mam na imię Adam mam 19 lat chodzę do 3kl. L.O. (dlaczego 3 klasa? nie zdałem ? nic z tych rzeczy xD, chorowałem w zerówce i rodzice postanowili że zostawią mnie na drugi rok. Nie miałem problemów w podstawówce ani w gimnazjum że byłem o rok starszy od moich kolegów i koleżanek i mi to pasowało. W tej chwili jestem w klasie maturalnej (profil sportowy piłka nożna) i będę się musiał się męczyć na maturze z matmą. Po liceum zamierzam udać się na studia może do Lublina lub innego większego miasta. Lubię czytać książki, uprawiać sport,pograć w gry komputerowe, pooglądać anime. Słucham różnej muzyki (nie mam ulubionej ), no i jak to określił roronoazoro i komimasa, jestem singlem, mimo 19 lat nie miałem dziewczyny i jak na razie to nie zapowiada się żebym miał, szczerze mówiąc to nie odczuwam potrzeby spotykania się z kimś i pasuje mi takie życie jakie mam.

01.11.2009 13:36
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 80

SLAWO89 napisał(a):Ane Doki
super manga xD
Szkoła: Chodzę do gim. xD
Czy lubię się uczyć: Hmm, ciekawe pytanie. Raczej tak, zależy jaki przedmiot np. fizyki nie trawie xD
Kim chcecie zostać: No :oops: Oj nie ważne xD Zapewne niedługo odwidzi mi się, ale jak na razie jestem zadowolona z mojego wyboru ;3
Czy mam prace: Nie xD
Czy mam samochód: Nie xD
Ulubione mangi: Ane Doki, Tenjou Tenge, OP, Vassalord, Maiden Rose, DGM, eee i wiele innych xD
Ulubione anime: Pandora Hearts ( zniszczyli końcówkę anime, ale poza tym spoko), Clannad, Kannon 2006, Ai No Kusabi, Hellsing Ultimate , Maiden Rose, Ikoku Irokoi Romantan, i inne.. xD
Zazwyczaj jestem pewna siebie, pyskata, bez banana na twarzy nigdzie się nie ruszam xD, wesoła, głośna xD.... Moją największą wadą jest nieśmiałość wobec hmm, sama nie wiem bo nie mogę napisać, że wstydzę się podejść np. do jakiegoś kolesia i poprosić o zdjęcia ( chodzi o konwenty itp. żebyście sobie nie pomyśleli, że kogoś z ulicy proszę o zdjęcie xD), więc "wstydzenie" uaktywnia mi się samo w mało oczekiwanym momencie.
Jestem okropnym leniem. Posiadam słomiany zapłon xD Jetem roztrzepana i sklerotyczką.. xD A, jeszcze głośna jestem.
01.11.2009 20:42
Keksiu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 55
RE: Coś o tobie, o was
W sumie, to powinienem zacząć od tego tematu. Faux pas z mojej strony.

Na imię mi Adrian, lat mam 16, a rocznikowo 17. Chodzę do ogólniaka, profil humanistyczny (druga klasa od września).

Nie ukrywam, że muzyka jest bardzo ważna w moim życiu. Grać na niczym(prócz na nerwach)Big Grin nie umiem niestety, ale słucham muzyki nałogowo - typowy przykład melomana.

Uczyć się lubię, ale nie wszystkiego. Jestem pasjonatem historii i to ten przedmiot pochłania najwięcej u mnie czasu.

Samochodu nie mam i mieć raczej nie będę, bo wolę sobie zainwestować w jakiś motor.Cool

Mam dwie ulubione mangi: One Piece i Berserka, resztę czytam raczej z przyzwyczajenia. Ogólnie poświęcam mniej czasu M&A niż kiedyś.

Anime nie oglądam wcale. Kiedyś oglądałem namiętnie, ale czasu teraz brak jest jakby.

Uwielbiam też książki, głównie historyczne, lub jakieś traktaty wojskowe. Nie pogardzę też dobrą fantastyką.
28.07.2011 01:41
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama