Aktualny czas: 21.11.2018, 18:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.
Odpowiedz 
Coś o tobie, o was
Autor Wiadomość
Yokisan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Coś o tobie, o was
@up
Właściwie ja też powinienem zacząć od tego tematu Tongue

Jak po nicku widać, mam na imię Adam mieszkam w Zbąszyniu (woj. Wielkopolskie). Mimo mojego wieku (16) pije od czasu do czasu alkohol (ale kto tego nie robił w moim wieku ?Big Grin) ...
Tak po za tym ... jestem fanem anime i mangi ^^ Tak jak każdy z was Smile
Anime to: Dragon Ball, OP, FMA i wiele innych
Manga tylko i wyłącznie OP, Naruto, Bleach (to czytam regularnie)
Teraz czas na ogólnie trochę o moim życiu ...
Interesuje się informatyką, wszystkim co związany jest komputer Tongue Dlatego od września będę się uczył w Technikum o kierunku informatyk.
Jestem człowiekiem, który do życia podchodzi optymistycznie. Nie cierpię się smucić, co najwyżej jak coś się stanie chodzę wkurzony ... Ostatnio niestety tak było ...
Co do dziewczyn ... niestety tak bywa w życiu, że raz się udaje, a raz nie ... Mi się niestety nie udało :/ Jednak stwierdziłem, że trzeba iść dalej i zobaczyć co los mi ofiaruje . Miałem w ten czas niezłego doła Big Grin (było to jakoś tydzień temu)

@up Jeszcze chciałbym poruszyć sprawę książek ... Jakby to powiedzieć ... Lektury szkolne są tak głupie, że nigdy mi się ich nie chciało czytać (po prostu mnie nie interesują) . Pamiętam szczególnie jedną z lektur "Chłopcy z Placu Broni" (czy jakoś), ta książka naprawdę mnie zainteresowała Tongue .... Może w technikum będzie coś ciekawego ^^

P.S. Zapomniałem dodać ... Kocham rozmawiać... Niestety jestem nieśmiały, że tak napiszę ...

[Obrazek: 6996538.png][Obrazek: 6996553.png]

Radzę klikać, albo ... CHIDORI! :P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2011 03:59 przez Yokisan.)
28.07.2011 03:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama