Aktualny czas: 21.09.2017, 12:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Cosik na dzień dobry ^.^'
Autor Wiadomość
Kamikaze Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
Cosik na dzień dobry ^.^'
Jestem tu od bardzo niedawna, ale zwiedzając odmęty forum bardzo was wszystkich pokochałam ^w^ Chciałabym poznać waszą opinię na temat moich szkiców >< Rzadko pokazuję moje prace publicznie (raczej znajomym i rodzinie), więc ważne dla mnie jest każde słowo i każda rada!

PS. Bardzo przepraszam za jakość zdjęć m(_ _)m

[Obrazek: 20140402_010239.jpg]

[Obrazek: 20140403_180350.jpg]

[Obrazek: 20140403_210510.jpg]
18.07.2014 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,620
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Cosik na dzień dobry ^.^'
Jedno co mi się podoba to, to, że masz swój styl a nie odrysowujesz! To ja kdla mnie największa zaleta!
Drugie, to, żę fajnie nawet to wygląda Big Grin nie znam się na proporcjach, ale wydaje mi się, żę są dobre dośc Big Grin niech mnie poprawią lepsi!

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
18.07.2014 23:01
Sturmir Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 278
Poziom ostrzeżeń: 0%
No, ja też cię pokochałem ^w^ Masz swój własny styl, a szkice wyglądają ciekawie. Z chęcią popatrzę na więcej!

[Obrazek: spla9003_by_sturmir-d83j2m9.jpg]
http://sturmir.deviantart.com/
https://www.facebook.com/sturmirarts
19.07.2014 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,507
Poziom ostrzeżeń: 10%
Mnie osobiście bardzo podoba się design Sanji'ego - wygląda jak prawdziwy cwaniak, stylem kreski przypomina postać z europejskiego komiksu. Trochę gorzej jest z Zoro, bo ma za małą twarz w stosunku dogłowy (za duże czoło, wygląda trochę jak... [Obrazek: sc51fk.jpg] TO!). Ale ogólnie prace bardzo mi się podobają, lubię przeróbki znanych postaci na własny styl.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2014 00:24 przez Orzi. Powód: Poprawiona ortografia)
19.07.2014 00:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kamikaze Offline
Gość
Pirat

*
(18.07.2014 23:01 )fuszioms napisał(a):  Jedno co mi się podoba to, to, że masz swój styl a nie odrysowujesz! To ja kdla mnie największa zaleta!
Drugie, to, żę fajnie nawet to wygląda Big Grin nie znam się na proporcjach, ale wydaje mi się, żę są dobre dośc Big Grin niech mnie poprawią lepsi!

Bardzo ci dziękuję za ciepłe słowa >U< Naprawdę bardzo dużo dla mnie znaczą!

(18.07.2014 23:01 )Sturmir napisał(a):  No, ja też cię pokochałem ^w^ Masz swój własny styl, a szkice wyglądają ciekawie. Z chęcią popatrzę na więcej!

Oh-oh... *speszona* Senpai ;w; Z Twoimi pracami spotkałam się już wcześniej i mnie absolutnie zachwyciły! Coś cudownego! Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła Ci dorównać :3
Jeżeli stworzę jeszcze cuś wartego pokazania, na pewno się tym z Wami podzielę ^-^

(18.07.2014 23:01 )Orzi napisał(a):  Mnie osobiście bardzo podoba się design Sanji'ego - wygląda jak prawdziwy cwaniak, stylem kreski przypomina postać z europejskiego komiksu. Trochę gorzej jest z Zoro, bo ma za małą twarz w stosunku dogłowy (za duże czoło, wygląda trochę jak... [Obrazek: sc51fk.jpg] TO!). Ale ogólnie prace bardzo mi się podobają, lubię przeróbki znanych postaci na własny styl.

Przyznam, że odnośnie Zoro miałam gorszy dzień (niesforny marimo!) i mój problem za małych twarzy pogłębił się dobitnie ;-;
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2014 00:37 przez Kamikaze. Powód: Poprawiona ortografia)
19.07.2014 00:32
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 295
Ja tam kupuje wszystko, nawet fakt że Zoro wyszedł trochę jak mysi przyjaciel Pinkiego. Ja na twoim miejscu zamiast kolorować, pogrubił bym jedynie kreskę i zrobił coś z dłońmi.
19.07.2014 08:12
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 439
No na drugim rysunku rzeczywiście jedna ręka jest trochę nienaturalna. Ale poza tym to bardzo mi się podobają twoje rysunki Wink Przede wszystkim twarze, które fajnie oddają emocje. Rozluźnienie, skupienie itp.

Czekam na więcej!
19.07.2014 12:28
Kamikaze Offline
Gość
Pirat

*
Dłonie są moim słabym punktem ;-; właściwie sama nie wiem, czego pod tym względem chcę i oczekuję. Raz mam ochotę na długie zgrabne palce, a raz na słodkie dziecięce łapki. Oprócz tego mam często problem z anatomią dłoni. Ale jak to się mawia, dłonie stopy i uszy koszmarem artysty T^T
Oświećcie mnie proszę, czy powinnam zakładać nowy temat, czy lepiej nie spamić i dodawać kolejną porcję prac w poprzednim?

Dzięki wam i waszym ciepłym słowom zebrałam się na odwagę i oto jeszcze kilka moich szkiców.
Niestety odwagi nie mam za wiele i nie starczyło jej na wzięcie do ręki jakichkolwiek przyborów do kolorowania ;-;

[Obrazek: 20140719_134634.jpg]

[Obrazek: 20140721_155513.jpg]

[Obrazek: 20140722_213738.jpg]

[Obrazek: 20140722_213926.jpg]

Mam nadzieję, że się wam podoba ^///^
20.07.2014 16:35
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,507
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Kontynuacja >U<
Tonari no ToZoro ToZoro~~

Bardzo mi się te prace podobają, szczególnie ze względu na oryginalność, przedstawienie znanych postaci w stylu zupełnie niemangowym. Tak trzymaj, czekam na więcej!

Ale nie musisz zakładać nowych tematów. Jeden na wszystkie prace w zupełności starczy Big Grin

[Obrazek: Z6ihek4.png]
22.07.2014 22:33
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,187
Bardo podoba mi się Twoja kreska, fajne jest też, że eksperymentujesz z różnymi ujęciami postaci Big Grin

Zoro jako Tottoro mnie rozwalił XD

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
22.07.2014 23:16
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama