Aktualny czas: 19.09.2017, 15:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Crapy
Autor Wiadomość
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,248
Poziom ostrzeżeń: 5%
Crapy
Nie tak dawno temu miałem okazję oglądać jakiś filmik, gdzie koleś prezentował jakiś Crap ze steama. Koleś był dość wulgarny i generalnie szybko zaczęło dla mnie to być nudne, ale sama gra była dość dziwna i miała naprawdę pokraczne rozwiązania.
Później dowiedziałem się, że dużo jest takich różnych crapów i dość popularne są filmiki "Zagrajmy w Crapa" czy jak to tam nazwać, gdzie po prostu pokazuje się różne absurdy gry i wyśmiewa z samej gry oraz autora.

Tematykę tę podjął też serwis TVgry, gdzie recenzent Hed, próbuje odpowiedzieć na postawioną wcześniej tezę, czyli zadaje pytanie "Czemu kochamy słabe gry". Jakby ktoś był zainteresowany, wrzucam filmik, który właśnie o tym traktuje, acz od nikogo nie wymagam znajomości jego treści.

Generalnie, choć same Crapy wydają się być tematem z mizernym potencjałem do dyskusji, bo ile można gadać o słabych do bólu grach, o tyle próba odpowiedzi na to pytanie wydaje się już dość ciekawą sprawą. Hed zauważa, że geneza choćby powstania crapa, może być dwojaka. Albo po prostu coś nie wyszło, i wyszedł gniot, albo są to takie niespełnione marzenia twórców gier, którzy po prostu próbują swoich sił w kodowaniu gry, bo marzą o stworzeniu własnej gry. Ale powód może być też inny, po prostu nie wiedzieć czemu, ludzie kupują i grają w Crapy. I to też jest ciekawe, czy skoro gra jest Crapem, autor powinien żądać za nią często niemałych pieniędzy? A skoro gra ssie po całości, po co ludzie spędzają przy nich ileś tam godzin wyjętych z życia? Głównie chyba, żeby się pośmiać, ale czy powtórzony żart dalej jest śmieszny?

A jak Wy podchodzicie do zjawiska Crapów? Uważacie to za coś dobrego, złego? Gracie w takie gry czy znacie kogoś, kto grywa w Crapy? A może oglądacie jakieś granie w Crapy na YT?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

11.04.2017 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,093
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Crapy
Oglądałem całkiem sporo "Zagrajmy w crapa" - fakt, że prowadzenie zbyt wysokich lotów nie było, dla mnie też za dużo bluzgów, ale czasami reakcje nrgeeka były zabawne. No i to się oglądało żeby zobaczyć jak naprawdę zrąbane potrafią być gry, które kosztują prawdziwe pieniądze -to jest w nich najdziwniejsze Tongue Ale powiem szczerze mnie granie w crapy jakoś nie jarało. Można obejrzeć krótką "recenzję", ale żeby grać samemu... Po co, jak tyle dobrych gier jeszcze na mnie czeka? :C

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

12.04.2017 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,248
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Crapy
Przyznam się, że dziś postanowiłem zobaczyć, jak to wygląda też z innej strony czyli tych "Najgorszych gier wszechczasów" i obejrzałem to:

Byłem bardzo miło zaskoczony. Z początku gość bardzo merytorycznie podszedł do tematu, co też idzie na plus, wprowadzenie miał choć krótkie, naprawdę świetne. Bardzo podoba mi się też sposób budowania zdań i bogate słownictwo. Tutaj praktycznie nie ma wulgów, a mimo to jest zabawniej niż widziałem to w "Zagrajmy w Crapa" (z pasażerem samolotu), gdzie budowanie warstwy humorystycznej, mam wrażenie, ogranicza się do wiązanek z przekleństwami. Tutaj jest zupełnie inaczej, niech posłużą za przykład dwa zdania przytoczone z filmiku

"To produkt, który swą upierdliwością dorównuje jedynie strzępkowi mięsa... który zawieruszył się między zębami" "Oświetlenie to ledwie dogorywające żarówki... za czasów Edisona"

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.04.2017 01:36 przez Komimasa.)
13.04.2017 01:28
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama