Aktualny czas: 25.11.2017, 05:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Crewcon 3 - atrakcje, panele, konkursy
Autor Wiadomość
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Crewcon 3 - atrakcje, panele, konkursy
Nie żebym się zajmował organizacją całego zjazdu, ale widzę, że parę osób ma pomysły na własne atrakcje. Myślę, że fajnie byłoby je zebrać w jednym miejscu, a osoby organizujące nasz nakamowy zjazd wybiorą, co przejdzie, a co niestety nie da rady. Sam mam pomysł na organizację dwóch atrakcji:

1) Neuroshima Hex!: Nauka gry + Turniej - najpopularniejsza polska planszówka na świecie, i jedna z najpopularniejszych planszówek w Polsce. Szybka, a jednocześnie zmuszająca do myślenia, prosta, ale nie prostacka, do tego osadzona w postapokaliptycznym klimacie Neuroshimy. Potrzebowałbym 3h-4h

2) Whose Line is It Anyway? - podobno świetne show telewizyjny, będące serią improwizowanych skeczy przy sporym udziale publiczności (zarówno tej obserwującej, jak i tych wybranych do brania udziału w skeczach). Podobno, bo sam nie oglądałem - widziałem tylko, jak jeden ze znajomych prowadzi tę atrakcję na żywo. I uwierzcie, sprawdza się to świetnie. Nie pytałem się jeszcze tego znajomka, czy pozwoli mi wykorzystać parę ze swoich pomysłów na łanpisowym zlocie, ale nie powinno być problemu. Chciałbym to zrobić w klimatach One Piece, czyli np. randka w ciemno, gdzie kandydaci wcielają się w postaci z naszej ulubionej mangi/anime Big Grin . Potrzebowałbym 1h-2h.

PROPONOWANE PUNKTY PROGRAMU:
- Neuroshima Hex!: Nauka + Turniej (Orzi, 3-4h)
- Whose Line is It Anyway? (Orzi, 1-2h)
- Kalambury (Szogun)
- Jaka to melodia? (Skiba)
- Touhou: Panel (Skullkid)
- Gry na NESa: Panel (Skullkid)
- Ogólna wiedzówka z openingów i endingów (Ryuuga)
- Ludzki bilard (Ryuuga)
- Praktyczny kurs samoobrony (Skiba, Luffy92)

[Obrazek: giphy.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2012 22:16 przez Orzi.)
16.03.2012 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
skiba Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 616
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Crewcon 3 - atrakcje, panele, konkursy
Można zorganizować turniej marynarskiej zabawy.
Cała zabawa polega na tym, iż dwie osoby stają prawym bokiem do siebie i stykają się prawymi stopami. Druga stopa ma być za nimi, ściskają swoje prawe dłonie i mają wyprowadzić drugą osobę z równowagi.
Zasada jest tylko jedna. Wszystkie stopy muszą dotykać ziemi i być w jednym miejscu. Osoba która oderwie stopę od ziemi, bądź ją przesunie, przegrywa.

Co wy na to?
16.03.2012 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Orzi do "Whose Line is It Anyway" raczej nie potrzebujesz zgody czy pozwolenia kumpla, bo jest to amerykański program i jak nic z stamtąd czerpał różne pomysły. Prawdę mówiąc też chciałem to przeprowadzić na CC, i to już nawet nie podpinając pod OP, ale nie każdy jest w stanie to zrobić. W moim mniemaniu dałby radę Wąski, Najuch czy ktoś więcej, trudno powiedzieć.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

16.03.2012 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
(16.03.2012 14:20 )Komimasa napisał(a):  Orzi do "Whose Line is It Anyway" raczej nie potrzebujesz zgody czy pozwolenia kumpla, bo jest to amerykański program i jak nic z stamtąd czerpał różne pomysły. Prawdę mówiąc też chciałem to przeprowadzić na CC, i to już nawet nie podpinając pod OP, ale nie każdy jest w stanie to zrobić. W moim mniemaniu dałby radę Wąski, Najuch czy ktoś więcej, trudno powiedzieć.

Uwierz w swoich Nakama - nie tylko Wąski i Naju mają charyzmę, by rozśmieszyć publiczność Big Grin . Do zabaw chciałem wybierać właśnie osoby z publiczności, w sensie kto się zgłosi, ten będzie występował. A kumpla chcę się spytać o zgodę na skorzystanie z niektórych jego zabaw, ew czy ma pomysły na jakieś, których jeszcze nie widziałem. Jak Ty masz jakieś pomysły, to możemy się skontaktować na PW.

16.03.2012 14:53
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Pf, poczułam się pominięta :< ;p

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
16.03.2012 14:56
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Moim zdaniem Komi pominął wiele osób, które naprawdę dałyby radę (bo serio, nie trzeba być braćmi Wójcikami, żeby było śmiesznie, widzę z praktyki), więc oczekuję oficjalnych przeprosin Tongue

Skiba, twoja zabawa może być fajna, ale raczej jako część innej atrakcji. Jest po prostu za krótka na osobny punkt programu, ale warto ją zanotować Big Grin

16.03.2012 15:02
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,623
Ta zabawa Skiby to pisze się raczej do tej samej kategorii co kowboje - mamy ochotę, to gramy, nie czekając aż nadejdzie taki punkt programu Wink

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

16.03.2012 15:36
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Przewiduję również turniej walk stylem dziugen...

...wreszcie się okaże kto jest silniejszy... mua czy szczery -_-...

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
16.03.2012 15:40
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
To nie tak, że specjalnie kogoś pominąłem, to tylko moje zdanie wypracowane po dwóch CC, Orzi ciebie widziałem tylko na jednym i w dodatku niezbyt cię jeszcze poznałem, więc jak coś to sorki.

No na pewno scenki z kapelusza. Np Coś, czego byś się po Ivankowie nie spodziewał, czy cośBig Grin No dobra, to by było trochę zboczone.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.03.2012 15:53 przez Komimasa.)
16.03.2012 15:51
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Ja bym nie brał udziału, tylko koordynował. Odgrywaliby Ci, co by się zgłosili z publiczności xD

16.03.2012 15:56
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama