Aktualny czas: 27.05.2018, 11:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu pojawia się u nas nowy rozdział Op.rozdział 904
Odpowiedz 
CrewCon 4 – Podsumowanie, Rzeczy Ogólne i Dojazd.
Autor Wiadomość
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Exclamation CrewCon 4 – Podsumowanie, Rzeczy Ogólne i Dojazd.
W tym temacie będą napisane wszystkie organizacyjne rzeczy i ogłoszenia do Was. Jak wskazuje tytuł można się tutaj również dogadać w sprawie przyjazdu.

Daty:
Więc tak. Data części oficjalnej to: 24-28 lipca 2013. Przyjeżdżać można od 16 lipca, wtedy zjeżdża się około dziesięć osób. W tym pierwszym tygodniu głównie będziemy ogarniać działkę tak, aby nadawała się do ogólnego użytku. Jeśli ktoś postanowi przyjechać w pierwszych dniach, to niech liczy na to, że głównie będzie pomagać. Mamy do skoszenia całą działkę, która obecnie wygląda jak łąka, ogólne ogarnięcie prysznica, załatwienie spraw z prądem, przygotowanie miejsca na ognisko i takie tam rzeczy, by wszystkim żyło się lepiej i dogodniej. Po 28 zostaje całkiem sporo osób, więc zabawa będzie trwać, tylko bez żadnego programu i konkursów. Potem się poświęci dzień albo dwa na sprzątanie. W tym roku będzie potrzebne więcej osób do pomocy przy sprzątaniu, ponieważ nie ma zostać po nas żaden ślad. Szogun prosił żeby nie było tam żadnych kapsli, petów, dzynzelków i innych drobnych rzeczy. W zeszłym roku jego rodzice się na to skarżyli, więc najlepiej podczas samego pobytu starać się czymś takim nie śmiecić.

Dojazd:
Wszystko jest bardzo ładnie opisane w tym temacie. Nie wiem jak bardzo są aktualne informacje co do pociągów, ale myślę że każda, nawet największa ciapa może to sprawdzić na tej stronie z rozkładami polskiej kolei państwowej. Stacja docelowa to Ruda Talubska, a sama działka znajduje się w Feliksinie. Tutaj mapka jak dojść z stacji na działkę [klik~!]. Polecamy wszystkim łączyć się w grupki, w tym temacie można się spokojnie dogadać kto, gdzie, skąd, jak, o której jedzie. W każdej grupce powinna się trafić przynajmniej jedna osoba, która wie jak dojść. A jak się nie trafi, albo zapomniała, to można dzwonić. Wyślemy na stację kilka osób, które Was odbiorą i ładnie zaprowadzą.

Numery telefonów:
Jeśli możemy o to prosić, to grzecznie i ładnie prosimy, żebyście nam swoje numery podali na priv. Jeśli się zgubicie, nie będziecie wiedzieć jak dojechać, czy stanie się cokolwiek innego, to lepiej mieć z sobą kontakt. Najlepiej wysłać to wszystko do jednej osoby. Do mnie, albo Usiego. Jak ktoś nie chce podawać, to tutaj są numery organizacji:

Filemon: 785924607

Gociak: (+44)07450254341 (numer angielski, Gociak nie poleca dzwonienia na niego :)

Orzi: 515248191

Uisper: 724929212

W razie problemów dzwonić (:

Zapisy i składka:
Jeszcze chciałam przypomnieć o zapisywaniu się na listę i wpłacaniu składki. Tutaj link do tematu z listą i przyjazdami. Jest kilka osób, o których wiemy, że przyjadą, a wciąż się nie wpisały. No i też jeśli łaska, to podajcie przynajmniej przybliżone daty przyjazdów, ponieważ ułatwi to kontakt w sprawie dojazdu. Jeśli chodzi o składkę, to jest ona obowiązkowa i jeśli ktoś nie ma tylu pieniążków, to zawsze może wpłacić mniej. Bez tego nie kupimy żadnych potrzebnych rzeczy i nagród. Przynajmniej trochę rzeczy do apteczki mamy kupionych. Jeśli ktoś może, to niech wpłaci do 14 lipca, ponieważ później Orzi nie będzie mieć raczej możliwości wybrania tych pieniędzy z konta, nie mówiąc już o kupieniu czegokolwiek. Jeśli ktoś nie może znaleźć, to tutaj podaje numer konta Orziego:
48 1020 4317 0000 5002 0246 7967
W tytule przelewu trzeba podać nick z forum i dopisek "CC4"

Rzeczy do zabrania:
Z rzeczy, które wypada z sobą zabrać. Jak ktoś chce to może wziąć namiot, miejsca będzie dużo żeby go rozłożyć. Jak namiotu nie posiadamy, to jakiś śpiwór, materac, czy cokolwiek żeby mieć gdzie spać. Jeśli ktoś planuje zabrać sam śpiwór, to nie polecamy. Spanie na samym betonie jest... przeokropnie straszne. Więc przydałaby się do tego karimata. Sztućce, oraz miska też są wskazane do zabrania, abo jakiś kubek, na zupki chińskie i te w proszku, oraz inne, tego rodzaju smakołyki. Jeśli chcecie mieć czym jeść, to lepiej coś takiego zabrać z sobą. Inaczej przekonacie się jak się je zupkę chińską palcami. Pamiętajcie, że nie ma tam lodówki, bieżącej wody, łazienki (poza drewnianą latryną i prysznicem polowym). Dostępna jest tylko kuchenka polowa na gaz. Nie zapomnieć o spakowaniu ciepłych rzeczy. Poza Szogunatem śpimy praktycznie pod gołym niebem (tyle, że jest dach), no i nad ranem robi się naprawdę chłodno, nawet po najcieplejszych dniach. Więc pomimo tego, że jest lato, trzeba spakować ciepłe spodnie i jakąś bluzę. Nie wykluczamy, że konkursy będą organizowane w lesie, więc dłuższe ubranka mogą być przydatne. Chyba, że ktoś lubi być żywcem jedzony przez komary i inne wredne owady. Albo po prostu lubi sobie pomarznąć w nocy lub w zimne, deszczowe dni. Jest kilka niezbędnych przedmiotów, na zakup których nie starczy, a być muszą, chyba że chcemy parzyć kawy i herbaty zimną wodą. Jeśli ktoś ma miejsce i posiada jedną z tych rzeczy, to będzie bardzo miło i fajnie jak ją przywiezie z sobą. To będzie tak: Czajnik elektryczny, patelnia (jedna leży spakowana w mojej torbie, ale nie wiem czy to starczy), jeśli ktoś chce to jakiś mały garnek, głośniki (Duże i porządne. Jak ktoś przywiezie takie za 20zł do komputera, to się raczej na nic nie przydadzą ;_;) i mobilny internet. Jeśli ktoś jest w stanie zabrać coś z tych rzeczy, to niech da znać. Uspokoi to nasze biedne, zmartwione serduszka.

Apteczka i leki:
Apteczka pierwszej pomocy będzie dostępna, więc jeśli kogoś zaboli główka, brzuszek lub paluszek, albo nabawi się problemów jelitowo-żołądkowych, to tabletki będą dostępne. Przy jakichkolwiek problemach zgłaszać się do Usiego, on jest mistrzem apteczki. Ale jeśli ktoś jest chory na coś nietypowego lub ma alergię czy też uczulenie, to niech nie zapomni zabrać leków.

Ja już jestem spakowana i powoli zaczynam zmierzać w kierunku północy. Może z naszym kochanym PKP uda mi się dojechać tego 16 o/

Jeszcze Gociak ma do was jedno ogłoszenie, więc oczekujcie z niecierpliwością (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
07.07.2013 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,722
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: CrewCon 4 – Podsumowanie, Rzeczy Ogólne i Dojazd.
Moi drodzy, w organizacji znalazł się czarnowidz i postanowił coś wymyślić na wypadek... cóż, wypadków. Nie było tego na poprzednich edycjach, ale robi się nas trochę za dużo, żeby to dalej pomijać.
A "przypadki Wąskiego" mogą się przytrafić każdemu.
Tak więc:
Którą każdy nieletni ma sobie ściągnąć, wydrukować (albo i przepisać, naprawdę mnie to nie obchodzi) i podsunąć rodzicom pod nos do podpisania. Jest to standard na każdym tego typu zjeździe i musimy zacząć go wprowadzać u siebie, żebyśmy wiedzieli, kogo można posyłać po al... znaczy. Khym. No.
Generalnie jak się Wam coś stanie, to ja chcę kontakt do Waszych rodziców. I Wasz PESEL. I niech rodzice też uważają, że my tu wiemy co robimy (nie wiemy, ale rodzice o wielu sprawach nie muszą wiedzieć Tongue).
  • WARTA SAMOCHODOWA
Dobrze jest mieć samochód pod ręką i trzeźwego kierowcę w razie wypadku, bo wiadomo, że na nasze karetki raczej liczyć nie ma co. Zwykle jest choć jeden samochód i kilku kierowców, i prosiłabym, by ci kierowcy ustalili między sobą wartę trzeźwości (jeżeli mamy jakiegoś kierowcę-abstynenta, to temat w ogóle zostanie pominięty Tongue) - w jakich godzinach kto będzie trzeźwy, żeby orgowie wiedzieli kogo łapać w razie wypadku.

To napisałam ja - Gociak-Paranoik.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
07.07.2013 11:28
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
(07.07.2013 10:06 )Filemon napisał(a):  jeśli kogoś zaboli główka, brzuszek lub paluszek, albo nabawi się problemów jelitowo-żołądkowych, to tabletki będą dostępne

Argh, w apteczce NIGDY nie powinno być leków, z jednej prostej przyczyny - jak będziemy komuś chcieli coś podać, a ów osobnik będzie uczulony na jakiś ze składników i zapomni, albo nie wiem, cokolwiek? Kaplica.

To napisałam ja, Ryba-paranoik.

Gociak napisał(a):A "przypadki Wąskiego" mogą się przytrafić każdemu.

Aahahahahahahahaha, Borze, umieram xDDDDD

Warta samochodowa
To chyba najlepsza rzecz o które przeczytałam w tych oto ogłoszeniach parafialnych - dobrze wiemy, jak to się przydaje. A nie zapomnę wyprawy do Warszawy moim samochodem, jak Nacu prowadził a ja byłam tak napierdzielona że nie mogłam utrzymać prosto głowy. Nie polecam. Myślałam że poza jedną rzygającą osobą będą zaraz 3, bo Got też kiepsko się czuła.
Ja oczywiście z raz mogę warte objąć Smile

O, a na listę przyjeżdżających się nie wpiszę, bo nie! Bo to ma być niespodzianka!
Ups...

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2013 16:25 przez ryba.)
07.07.2013 16:12
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,051
Poziom ostrzeżeń: 15%
To ja zostawiam prawko w domku :3

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2013 16:26 przez fuszioms. Powód: Poprawiona ortografia)
07.07.2013 16:18
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,677
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jak zostawisz prawko w domu, to Krukonu znad rąbanego drzewa nie zobaczysz.

[Obrazek: giphy.gif]
07.07.2013 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Ja tam mogę robić za kierowcę. Mało piję i jak piję to głównie soczki z piwem typu somersbyTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
07.07.2013 16:20
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Nie no, u mnie problemem będzie trzeźwośc, a po nawet pół soczku nie pojadem nigdzie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2013 16:26 przez fuszioms. Powód: Poprawiona ortografia)
07.07.2013 16:21
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Xav, somersby to wystarczający powód, żeby zostać zdyskwalifikowanym od pojechania gdziekolwiek. Nienawidzę, jak ludzie wsiadają do auta nawet po 1 piwie. I zapewniam, że jak będę w pobliżu to nic takiego się nie wydarzy.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

07.07.2013 16:25
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Dlatego ja mówiłem o tym, że moge praktycznie zostawić prawko w domu, nie chcę być uważany za jakiegoś kierowcę, gdyż raczej będę się alkoholizował. Zapewne zdarza się momenty lecz jednak następny dzień po piciu w miare konkretnym odpada na jazdę jaką kolwiek, a znając siebie...

07.07.2013 16:27
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Ależ wiem, kierowałam to do Xava.

A tu nie chodzi o to, żebyś zostawał prawko, tylko o POŚWIĘCENIE dla dobra ludzkości. Po prostu o odpuszczenie sobie jednego wieczora, to chyba można zrobić, co?
Też lubię pić, reszta potwierdzi. Ale mus to mus.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

07.07.2013 16:38
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama