Aktualny czas: 23.10.2017, 10:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
CrewCon - podsumowanie.
Autor Wiadomość
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Poziom ostrzeżeń: 0%
CrewCon - podsumowanie.
NAPIERAM!

Póki co to krótki post, tylko po to, żeby założyć temat i powiedzieć, że było idealnie i wspaniale!!! Co do recenzji.... hmm.....

JUTRO TO OGARNĘ!!!! Big Grin

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
26.07.2010 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

No właśnie pal licho regulamin ale tej głównej zasady to się trzymajmy nie? Możemy ewentualnie uzgodnić co "wyjdzie poza" :-P
A podsumowanie masz w moim podpisie. ;-)
26.07.2010 21:01
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Uisper Offline
ლ(ಠ益ಠლ)
Tom's Workers

*
Liczba postów: 231

Skarbie, ja dziś już nie mam siły na ogarnianie.. mam patologie w mózgu..
Jak ktoś coś napisze konkretnego, powiem, że się zgadzam i tyle z moją recenzją xD
Chyba dziś NIEEE ide spać..
26.07.2010 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

A ja Wam powiem, że już zdążyłam nawet odespać nieco, więc się wyłamię i postaram się ogarnąć TERAZ :-P

Ze swojej strony mogę napisać tak - moi drodzy, przeszliście wszelkie moje oczekiwania ;-) Posłodzę Wam trochę, ale w pełni zasłużyliście.
Tak jak Jutsu z początku obawiałam się, że przy większej ilości ludzi zaczną w czasie konwentu tworzyć się "grupki", ale nie - trzymaliście się razem, śmialiście ze wszystkiego (choć to mogło być efektem picia... ee... coli i takich tam), strasznie pozytywnie odnosiliście się do wszystkich przygotowanych (i tych, które wyszły spontanicznie) zabaw, nie przejmowaliście się potknięciami, braliście udział w czym się dało i dawaliście z siebie wszystko dla innych. Myśl, że mogę takiej ekipy spodziewać się na kontynuacji projektu, jest cholernie miła i budująca ;-)
Cóż mogę powiedzieć - od teraz będzie już tylko lepiej ;] Teraz to już Ei-chan nabierze pewności siebie i na pewno CC - Sedond Strike, który już jest planowany, wyjdzie jeszcze lepiej niż ten ;]

...Wszystko to strasznie ogólnikowo wyszło. No dobra.
LUDZIE. Kocham Was za "patologiczną" stronę konwentu, za to, że nikt się do niczego nie zrażał, za to, że ten weekend śmiałam się częściej niż w ciągu ostatniego pół roku, za to, że na każde potknięcie momentalnie znajdowaliście sposób, tak więc przez konwent można było przejść wyluzowanym. Nikt nie był inny, nikt nie był odrzucony - byliśmy nakama, trzymaliśmy się razem. Było naprawdę zajebiście.
Dziękuję.

Czekam na zdjęcia i filmiki - część tu, część na PM w myśl głównej zasady CrewConu (jedynej, której nikt jeszcze nie złamał :-P), która wszystkim pozwalała się wygłupiać do woli ;]
Proponuję zrobić na YT profil "CrewCon" i tam wrzucić filmiki - chyba ułatwi to przeglądanie, a może i przyciągnie nowych fanów na forum :-P

[Obrazek: 66HHUfX.png]
26.07.2010 21:46
Jutsu
Unregistered

Dokładnie, czestu a czec do kazdego na pw :-P
No Uisper żeby pamietał o pandamanie albo czarnej mazi, bo do crewconu second strice już nic nie ogarnie :-P
26.07.2010 21:51
Uisper Offline
ლ(ಠ益ಠლ)
Tom's Workers

*

Zgadzam się, chociaż.. drugi CC miał się zwać "Party after Party". Co do profilu.. w sumie dobry pomysł.. ale potrzeba zgody wszystkich na złamanie zasady ;P
26.07.2010 21:51
Jutsu
Unregistered

Uisper napisał(a):Co do profilu.. w sumie dobry pomysł.. ale potrzeba zgody wszystkich na złamanie zasady ;P
nie ogarnąłem Uis, jaśniej . ;-)
26.07.2010 21:53
Uisper Offline
ლ(ಠ益ಠლ)
Tom's Workers

*

ofc. Jesli tobie odpowiada pandaman.. Tak bedzie.. ale osobiscie nie chcialbym nikogo pomijac ;<
26.07.2010 21:58
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247

Relacja z Crewconu? Hmm... jutro to ogarnę.

PS:
Hej, Wąski! CHOPPA!!!

[Obrazek: vYg1BTA.png]
26.07.2010 22:17
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Uisper - umowa to umowa. Jutsu jest fandomowym Pandamanem i koniec.
Cytat:"Party after Party"
Wrześniowe "after party" to tylko ponowne spotkanie, nie konwent ;] Następny CC dopiero za rok ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
26.07.2010 22:25
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama