Aktualny czas: 27.05.2018, 11:53 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu pojawia się u nas nowy rozdział Op.rozdział 904

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crocodile - Sekret
Autor Wiadomość
Saturin Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 12
Crocodile - Sekret
Ostatnio przypomiało mi się że podczas Whitebeard War Ivanków mówił coś na temat sekretu Crocodila. Jak myślicie był on kiedyś okama ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.07.2013 17:07 przez Gociak. Powód: Poprawiona ortografia)
01.07.2013 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,051
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Crocodile - Secret
Może był kiedyś krododylem :O

Tak całkiem na serio, to jest to prawdopodobne, albo też zważajac jednak na jego charakter mógł zostać przemieniony na faceta i odłączył się od Ivankova Tongue

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.07.2013 13:33 przez fuszioms.)
01.07.2013 13:31
Trace Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 609
RE: Crocodile - Secret
Myślę, że ma jakieś wielkie powiązania z rewolucjonistami. Być może najniższa linia oporu: wstydzi się tego, że kiedyś był jednym z nich (zakładając, że naprawdę był).
Myślę też, że nie bez powodu wie o Starożytnych Broniach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.07.2013 14:18 przez Trace. Powód: Poprawiona ortografia)
01.07.2013 14:18
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,722
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Crocodile - Sekret
Przeniosłam do działu o postaciach Smile

Może był wręcz rewolucjonistką? I poprosił Ivankova, by ten zamienił go w faceta. Nie chcąc wzbudzać kontrowersji (albo po prostu głupich plotek) opuścił szeregi rewolucjonistów i został piratem - z czasem na tyle potężnym, że go przyjęto w szeregi Władców Mórz.
Teraz stara się być bardzo samczy i raczej woli, by mu nie przypominać o tamtych czasach ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
01.07.2013 17:12
Trace Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 609
No nie wiem... Wielu fanów na pewno za takie rozwiązanie sekretu podziękuje dla Ody i znowu będzie miał zawaloną skrzynkę z pytaniami do SBS-u jakimiś bzdurami Smile.
Macie nadzieję na flashback z nim? I czy myślicie, że to, że uratował na wojnie życie Luffcia ma coś związanego z tym jego sekrecikiem? Bo nie wmówicie mi chyba, że on to zrobił by Iva go nie wyjawił... Przecież gdyby nie pomógł Słomianemu wina w żaden sposób za jego śmierć by na niego nie spadła.
01.07.2013 20:44
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Myślę, że po prostu nabrał do Luffy'ego szacunku. Podobnie jak Law - był ciekaw, do czego Luffy będzie zdolny w przyszłości i żal mu było, żeby to się tak skończyło podczas wojny - zauważ, że obaj pomogli mu praktycznie bezinteresownie i żaden o tym potem nie wspominał, ani Crocodile przy rozmowie z Dazem (choć to pewne, że jeszcze go spotkamy na Nowym Świecie, skoro też tam wyruszył), ani Law, zarówno jeszcze na wyspie amazonek, jak i przy późniejszym spotkaniu z Luffym. (Nie próbował tego użyć jako argumentu za tym, by Luffy przyjął propozycję sojuszu, ani nic w tym stylu.) To po prostu było poniżej ich godności.
Są piratami. Robią, co chcą. W tamtej chwili zrobili to, co uważali za słuszne ;]
Fakt, że okrutnie podkurzyli tym Marynarkę na pewno też miał w tym swój udział XD

No i pamiętaj, że Odacchi jest nieprzewidywalny. Do tego zarobił już na tej serii tyle, że spokojnie mógłby ją w każdej chwili zakończyć i nawet jego wnuki by się utrzymywały z tej kasy. Więc teraz naprawdę może sobie robić z serią co chce, nie przejmować się opinią fanów, tylko wrzucać to, na co ma ochotę Big Grin
Nie twierdzę, że moja teoria jest słuszna, prawdopodobnie nie jest XD Ale nie skreślaj pomysłowości Ody Tongue

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.07.2013 20:57 przez Gociak.)
01.07.2013 20:56
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Trochę szalony pomysł, ale może Crocodile miał romans z żeńską wersją Ivankova, zanim dowiedział się o jego zdolności zmiany płci ;D? Też się zastanawiam czy też może dawniej był kobietą... Być może chodzi tu o coś bardziej prozaicznego np, że ma sławnych rodziców jak Luffy... Dlatego chciał zabić Białowąsa (bo ten jest jego ojcem? - w sumie to chyba tylko oczy mają trochę podobne do siebie więc Croc wdał się w matkę Tongue).
02.07.2013 02:18
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Jakby się kierować oczami, to Pearl jest bekartem Crocodile'a Wink

02.07.2013 03:29
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 807
O Krokodylu było już wiele dziwnych teorii. Ja ostatnio wymyśliłem taką chorą teorię że był on kiedyś kobietą i należał do rodziny królewskiej Alabasty ale był gorzej traktowany i z powodu jakiegoś złego uczynku został wygnany z królestwa a potem napotkał Ivę i stwierdził że jako kobieta nie da im rady i postanowił stać się facetem bo jako kobieta mógł się uważać za... nie wiem słabszego? Bez obrazy dla wszystkich pań na tym forum xD Dlatego też potem chciał podbić Alabastę w akcie zemsty albo coś. Sorki teoria nieco na poczekaniu wymyślona więc może być nieco chaotyczna xd

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
02.07.2013 10:57
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,051
Poziom ostrzeżeń: 15%
Dodając głosy to w sumie King Cold miał dwóch synów (nie nie chodzi o Cooler'a): Frezera i Crocusia xD bo głos zyskał po ojcu xD

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
02.07.2013 11:34

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama